Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΟΙΑ ΤΑΙΝΙΑ/ΣΕΙΡΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ;


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28475
  • Reputation:   190097
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6364 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

δεν το έχω δει. :)

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 5.9k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5054 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  27

The Town. Σφιχτή ιστορία, δεν βαριόσουν καθόλου, ο Άφλεκ με δικαιώνει όταν έλεγα σε γνωστούς μου ότι είναι καλός ηθοποιός και οι σκηνές δράσης είναι άριστα σκηνοθετημένες.

 

:best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4532 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Καλός ηθοποιός ο daredevil ? Απίστευτο!  :yahoo:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5054 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Μ'άρεσε η επιλογή του, του πήγαινε ο ρόλος κατ'εμέ. :out: Αν το σενάριο και η σκηνοθεσία ήταν για τα μπάζα, δεν φταίω εγώ. 

 

Αλλά ναι, ο Affleck τα τελευταία χρόνια έχει δώσει μερικές πολύ καλές ερμηνείες. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7112
  • Reputation:   26958
  • Achievement Points:  7447
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6228 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ο Αχώνευτος είναι πατάτα. Δεν υπάρχει τίποτα ευκολότερο απ' το να επιλέγεις ρόλο και να σκηνοθετείς τον εαυτό σου, όταν ξέρεις τα αδύνατα και δυνατά σημεία σου. Υπάρχουν και οι περιπτώσεις Clint Eastwood, βέβαια, αλλά εκείνος στις περισσότερες ταινίες που έχει σκηνοθετήσει δεν παίζει μέσα και έχει βγάλει πραγματικά διαμάντια!! Στον αντίποδα αυτού που λες, οι ταινίες που παίζει ο Ben Affleck και αγαπάει το κοινό είχαν δυνατό πενάκι από πίσω ή δυνατούς σκηνοθέτες. Ο Phil Alden Robinson που έχει βγάλει κάτι "Sneakers", "Freedom Song" & "The Sum Of All Fears" (μην ξεχνάμε ότι το συγκεκριμένο είναι και από βιβλίο του Tom Clancy!), την "Ανταλλαγή" ("Paycheck") την σκηνοθετεί ο John Woo και είναι από βιβλίο του Philip K. Dick, το "Clerks II" δεν το 'χω δει, αλλά είναι από τον δημιουργό του πρώτου (Kevin Smith), οπότε φαντάζομαι πως είναι όλα τα λεφτά και το ίδιο ισχύει για το "Chasing Amy"! Το "Good Will Hunting" είναι του Gus Van Sant που έχει βγάλει ταινιάρες! Το "Dazed And Confused" είναι του Richard Linklater! Ο Ben Affleck "έκανε" τις ταινίες αυτές; Τι να δω με Ben Affleck μωρέ; Το "Pearl Harbor" ή την σαχλαμάρα με την Jennifer Lopez; Τώρα που το σκέφτομαι δεν έχω δει το "200 Τσιγάρα" ακόμη... :thinking: Το 'χει δει κανείς; Καλό είναι; Την έχω σημειωμένη από παλιά αλλά δεν το έπαιρνα απόφαση λόγω του ακατανόμαστου. :nek:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76868
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5862 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ο Αχώνευτος είναι πατάτα. Δεν υπάρχει τίποτα ευκολότερο απ' το να επιλέγεις ρόλο και να σκηνοθετείς τον εαυτό σου, όταν ξέρεις τα αδύνατα και δυνατά σημεία σου. Υπάρχουν και οι περιπτώσεις Clint Eastwood, βέβαια, αλλά εκείνος στις περισσότερες ταινίες που έχει σκηνοθετήσει δεν παίζει μέσα και έχει βγάλει πραγματικά διαμάντια!! Στον αντίποδα αυτού που λες, οι ταινίες που παίζει ο Ben Affleck και αγαπάει το κοινό είχαν δυνατό πενάκι από πίσω ή δυνατούς σκηνοθέτες. Ο Phil Alden Robinson που έχει βγάλει κάτι "Sneakers", "Freedom Song" & "The Sum Of All Fears" (μην ξεχνάμε ότι το συγκεκριμένο είναι και από βιβλίο του Tom Clancy!), την "Ανταλλαγή" ("Paycheck") την σκηνοθετεί ο John Woo και είναι από βιβλίο του Philip K. Dick, το "Clerks II" δεν το 'χω δει, αλλά είναι από τον δημιουργό του πρώτου (Kevin Smith), οπότε φαντάζομαι πως είναι όλα τα λεφτά και το ίδιο ισχύει για το "Chasing Amy"! Το "Good Will Hunting" είναι του Gus Van Sant που έχει βγάλει ταινιάρες! Το "Dazed And Confused" είναι του Richard Linklater! Ο Ben Affleck "έκανε" τις ταινίες αυτές; Τι να δω με Ben Affleck μωρέ; Το "Pearl Harbor" ή την σαχλαμάρα με την Jennifer Lopez; Τώρα που το σκέφτομαι δεν έχω δει το "200 Τσιγάρα" ακόμη... :thinking: Το 'χει δει κανείς; Καλό είναι; Την έχω σημειωμένη από παλιά αλλά δεν το έπαιρνα απόφαση λόγω του ακατανόμαστου. :nek:

το 200 τσιγαρα για μενα ηταν αδιαφορη κομεντι.

 

Τωρα για τον Αφλεκ εχω να πω ότι είναι μετριότατος ηθοποιος, αλλά δεν ειναι και εντελώς του πεταματου, ειναι κάποια κλικ καλύτερος απο Νickolas Cage & Keanu Reeves

 

:beer6:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7112
  • Reputation:   26958
  • Achievement Points:  7447
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6228 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλα ναι... Οπωσδήποτε υπάρχουν και χειρότερα... Ο Nicolas Cage σε πάρα πολλούς ρόλους μου φαίνεται ακριβώς Ο ΙΔΙΟΣ!! Μην ξεχνάς όμως πως έπαιζε στο "Αφήνοντας Το Λας Βέγκας", έτσι; :beer: Άλλες δυο με τον Ben Affleck που θυμήθηκα πως θα ήθελα να δω, είναι το "Changing Lanes" (Samuel Jackson λέμε!!) και το "Reindeer Games" του John Frankenheimer. Ελπίζω να είναι καλές. Δεν κάνω πλάκα... Αποτρεπτικός παράγοντας είναι ο Ben Affleck που δεν πήγα στον κινηματογράφο να δω το "Argo"... Αλλά αφού είναι από πραγματικά γεγονότα και το θέμα είναι ενδιαφέρον, θα πρέπει οπωσδήποτε να την δω!

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25978
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  927
  • Reputation:   7609
  • Achievement Points:  927
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4208 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

ok είναι λιγουλάκι μέτριος αλλα το Αrgo να το δείς..για μένα αξίζει! και ο ίδιος είναι πολύ καλός στον ρόλο του..!  ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116940
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Το Reindeer Games είναι μάπα. Και η ίδια η Theron το έχει θάψει.

 

...Theron has said of this period in her career that, "I kept finding myself in a place where directors would back me but studios didn't. [i began] a love affair with directors, the ones I really, truly admired. I found myself making really bad movies, too. Reindeer Games was not a good movie, but I did it because I loved John Frankenheimer.

http://en.wikipedia.org/wiki/Charlize_Theron

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24291
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  376
  • Reputation:   2891
  • Achievement Points:  376
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4467 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Hangover Part 3. Απλά δείτε το!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5054 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Είδα το Uknown με τον Liam Neeson. 

 

Ψυχολογικό θρίλερ που δεν σε αφήνει να βαρεθείς. Βλέπεται ανετότατα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28693
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4806 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

χτες ειδα το grave of fireflies :)

Η ιστορια δυο παιδιων στην Ιαπωνια που προσπαθουν να επιβιωσουν στην Ιαπωνια την περιοδο του Β παγκοσμιου..Πολυ καλη ροή,δε βαριεσαι στιγμη.Μπορει να ειναι του 88 αλλα το σχεδιο το βρηκα πολυ καλο,ισως το χρωμα να μπορουσε να ναι λιιγο καλυτερο(πιο ζωντανο) αλλα δεν αλλαζει την αποψη μου οτι χτες περασα εποικοδομητικα 90 λεπτα της ζωης μου που εκατσα και το ειδα :)

dimious approves ,8,5/10

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

The incredible burt wonderstone. Όχι. Για κανένα λόγο. Ούτε καν για τον Τζιμ Κάρευ. Δεν γέλασα σχεδόν πουθενά και η ιστορία είναι τόοοοσο κλισέ που οριακά το βλέπεις. Εάν θέλετε κωμωδία προτιμήστε κάτι άλλο. Οτιδήποτε άλλο.

 

El Grigo. Μάγκα μου είναι κλισέ. Όσο κλισέ γίνεται. Αλλά απίστευτα διασκεδαστικό κλισέ. Εγώ θα το έβλεπα ούτως ή άλλως βέβαια μιας και παίζει ο Scott Adkins αλλά και πάλι για μια βραδινή παρέα είναι ότι πρέπει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1271
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  715
  • Content Count:  3478
  • Reputation:   20254
  • Achievement Points:  3535
  • Days Won:  16
  • With Us For:  6281 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

After Earth: Avoid At All Costs!

 

Και λίγο σεβασμός για τον Affleck. Μπορεί πίσω από τις καλύτερες ταινίες του να κρύβονται σεβαστά ονόματα, το γεγονός όμως ότι όλοι αυτοί επέλεξαν τον Affleck για να συνεργαστούν κάτι λέει! Έχει κάνει και μούφες αλλά μπροστά στον αριθμό με μούφες που έχει κάνει κοτζάμ De Niro δεν πλησιάζει κανείς. Mετά το Argo δεν δικαιούται κανείς να ομιλεί. Και το 200 Cigarettes ήταν ομορφούτσικο...Από το State of Play και μετά (The town, company men) όλες του οι επιλογές είναι προσεγμένες...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4532 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

 νομίζω. Ακατάλληλη δια ανηλίκους μάλλον  :spidey_yeah_that: Σαφέστατος είμαι ίσως. Α δεν είναι animated. Ξεχάστηκα, είναι η ώρα. Τα σπάει όμως.

edit: Σύμφωνα με τις οδηγίες της Strativarius, ανήλικοι, ΜΗ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ. 18+ Μην πατάς play ρε! Κλείστο!  :)

  :sun:   :beer6:  :beer6:

Επεξεργασία από supertramp
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13626
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  256
  • Content Count:  1846
  • Reputation:   22771
  • Achievement Points:  1847
  • Days Won:  16
  • With Us For:  4897 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

supertramp Καταχωρημένο Σήμερα, 04:07 AM

 νομίζω. Ακατάλληλη δια ανηλίκους μάλλον  :spidey_yeah_that: Σαφέστατος είμαι ίσως. Α δεν είναι animated. Ξεχάστηκα, είναι η ώρα. Τα σπάει όμως.

 

Η ταινια όντως τα σπάει!! :best:

Αλλά δε σβήνεις αυτό το μάλλον γιατι μπερδεύεις τα πλήθη; :P

Και σε αυτην την ταινία δεν πρεπει..νομίζω.. :P

 

 

 

  :beer: :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4532 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Διορθώθηκε!  :banana:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7112
  • Reputation:   26958
  • Achievement Points:  7447
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6228 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κανένας σεβασμός για τον Ben Affleck... Αυτό που λέει εμένα η επιλογή του Ben Affleck από κάποιους δημιουργούς, είναι ότι ήταν ο μόνος διαθέσιμος ανερχόμενος ζεν πρεμιέ, χωρίς συμβόλαιο. Μετά το "Argo" δεν έχει βγει και τίποτα για να ομιλεί κανείς. Απ' το "State Of Play" και μετά είναι μονάχα 5 ταινίες. Οι μέτριες ταινίες του Robert DeNiro μετριόνται στα δάκτυλα του ενός χεριού (άντε να πιάνουν και κάποια απ' το δεύτερο χέρι) κι αυτές από τις 96 ταινίες που έχει στη φιλμογραφία του. Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης μεταξύ των δύο αυτών ηθοποιών. Το "After Earth" θα πάω να το δω! :yes: Δεν έχω ακούσει καλά λόγια, η IMDB έχει χαμηλή βαθμολογία αλλά την περιμένω καιρό και θα πάω σίγουρα να την δω! Αυτό που με στενοχωρεί είναι ότι έχασα το "Trance" του Danny Boyle και γενικότερα δεν χάνω ταινία του... Κακός προγραμματισμός... :wall:

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5054 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Hangover 3. 

 

Μου άρεσε που άλλαξαν την βασική πλοκή και δεν επανέλαβαν αυτή του 1. Αυτός είναι και ο βασικός λόγος που δεν μου αρέσει το 2. 

 

Γέλασα πολύ, ευχαριστήθηκα ερμηνείες από όλους, είχε σκηνές που άνετα θα κατέτασσα ως τις καλύτερες της τριλογίας. Και είχαν φάση όλες οι δυσδιάκριτες και ευδιάκριτες αναφορές και συνδέσεις με το 1. 

 

Chow ftw! :hop:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Stoker. Τσανγκ Γιουν Παρκ είσαι καλός. Όχι oldboy καλός αλλά στ' αλήθεια καλός. Ψυχολογικό θρίλερ, ταινία ενηλικίωσης και ταυτόχρονα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να βγάλω από νου μου το Ψυχώ. Από τις πολύ καλές ταινίες του είδους που βγήκαν τώρα τελευταία. Ερμηνείες άψογες ,σενάρια καλό και ας γράφτηκε απ' αυτόν που έπαιζε στον Πρήζον Μπρέηκ και σκηνοθεσία εξωπραγματική. Πάντα αυτό ήταν το δυνατό χαρτί του συγκεκριμένου σκηνοθέτη. να μπορεί να βρίσκει τον τρόμο και την ανατριχίλα στα μικρά καθημερινά πράγματα. Προσέξτε ιδιαίτερα τη σκηνή που η Ίντια προσπαθεί να αντέξει τον ψυχολογικό πόνο της απώλειας ανοίγοντας κουτιά από παπούτσια. Σε 2 λεπτά είπε ότι δεν μπορούν να πουν άλλοι με μια ολόκληρη ταινία. Δείτε το.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5320
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  715
  • Reputation:   6611
  • Achievement Points:  715
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5856 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Λοιπόν, απ' τα τελευταία ξεχωρίζω το Fast & Furious 6 (η σκηνή με το τανκς τα σπάει -> https://www.youtube.com/watch?v=4JZKEN_vpzY), ενώ συμπαθητικά βρήκα και το καινούριο Die Hard & Hangover III.

 

Επίσης κάθε απόγευμα με τον μικρό βλέπουμε το Beauty & the Beast. :lol:

 

 :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12750
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  2264
  • Reputation:   20419
  • Achievement Points:  2264
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5050 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Ειδα την ταινια  "Η εξιλεωση"

 

Οταν ειχε βγει στο σινεμα πριν χρονια,θυμαμαι οτι ηθελα να τη δω αλλα τελικα δεν την ειδα.Ειχα αγορασει ομως το βιβλιο.

Η ταινια,η οποια ειναι αρκετα πιστη στο βιβλιο,μας δειχνει πως το ψεμα μιας εφηβης καταστρεφει τις ζωες ανθρωπων.

Ειχα νιωσει ενα πικρο συναισθημα οταν ειχα τελειωσει το βιβλιο,το ιδιο ενιωσα και με την ταινια.

Παντως πολυ ωραια.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Hansel & Gretel Witch Hunters. Ο Χάνσελ και η Γκρέτελ σφάζουν μάγισσες γιατί όταν ήταν μικρα παιδιά σφάξαν τη μάγισσα στο σπίτι με τα ζαχαρωτά. Άμυαλο, χαβαλετζίδικο και κάπου κάπου βαρετό. Διασκεδαστικότατο ωστόσο το τελευταίο μισάωρο. Από τον Φινλανδό που έκανε και το Dod Sno που είναι πολύ πολύ καλύτερο.  Μάλλον μια μέτρια ταινία.

 

Onibaba Ασπρόμαυρο Ιαπωνικό του 1964. Υπαρξιακός τρόμος, ιστορία αγάπης, συμβολιστική ταινία. Νομίζω η παλιότερη χρονολογικά ταινία που έχω δει να χρησιμοποιεί slow motion. Δύσκολη στην παρακολούθηση για έναν σύγχρονο θεατή, ωστόσο πλήρως αντιμειφτική. Επίσης, τα πιο τρομακτικά κινηματογραφημένα σπαρτά που έχω δει ποτέ μου.

 

Σήμερα το βράδυ έχει Parker...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6266
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  410
  • Reputation:   2265
  • Achievement Points:  411
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5748 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Είδα το Star Trek:Into Darkness, πραγματικά ταινιάρα και, η καλύτερη που έχω δεί μέσα στο '13. Πολύ καλό σενάριο, εξαιρετικές ερμηνείες, έξυπνο χιούμορ και ένας κακός που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί σαν ο Joker του διαστήματος.Σίγουρα καλύτερη απο την πρώτη ταινία και τώρα ο JJ Abrahams ξεκινά δουλειά στο Star Wars :mafia:  Βαθμολογία 9/10  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24291
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  376
  • Reputation:   2891
  • Achievement Points:  376
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4467 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Είδα το Man of Steel και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άρεσε αυτή η ταινία!! Για μένα που είμαι fan του Superman της παλιάς σειράς και του C. Reeve (ταινίες), αυτή η ταινία ήταν μία απ' τα ίδια. Νομίζω ότι δεν θα βρουν ποτέ τον κατάλληλο Superman!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5054 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Είδα το Man of Steel και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άρεσε αυτή η ταινία!! Για μένα που είμαι fan του Superman της παλιάς σειράς και του C. Reeve (ταινίες), αυτή η ταινία ήταν μία απ' τα ίδια. Νομίζω ότι δεν θα βρουν ποτέ τον κατάλληλο Superman!!

 

Μία από τα ίδια ως προς τι; Επειδή είδαμε τον ίδιον κακό; :thinking: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24291
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  376
  • Reputation:   2891
  • Achievement Points:  376
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4467 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Επειδή όλα ήταν ίδια!! Απαίσιες ερμηνείες, μερικές εκρήξεις εδώ κι εκεί (για να μην μας πάρει ο ύπνος απ' τη βαρεμάρα) και μια ''χλιαρή'' Lois. Για να μη μιλήσω για τον Βρετανό-ξενέρωτο Superman!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29353
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  1284
  • Reputation:   11565
  • Achievement Points:  1284
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Σουπερμαν

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29353
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  1284
  • Reputation:   11565
  • Achievement Points:  1284
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Είδα το Star Trek:Into Darkness, πραγματικά ταινιάρα και, η καλύτερη που έχω δεί μέσα στο '13. Πολύ καλό σενάριο, εξαιρετικές ερμηνείες, έξυπνο χιούμορ και ένας κακός που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί σαν ο Joker του διαστήματος.Σίγουρα καλύτερη απο την πρώτη ταινία και τώρα ο JJ Abrahams ξεκινά δουλειά στο Star Wars :mafia:  Βαθμολογία 9/10  

Την περιμενω πως και πως την νεα τριλογια του πολεμου των αστρων

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25002
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  158
  • Content Count:  2118
  • Reputation:   21721
  • Achievement Points:  2118
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4391 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Σημερα σαπισα λιγο το μεσημερι και ειδα το The nanny Diaries , με την Johansson . Ρομαντικη κομεντι της σειρας , με απειροελαχιστο γελιο και κλισεδιαρικο σεναριο . Αλλα τα κυριακατικα μεσημερια μονο τετοιες βαζει και δεν μπορουσα να κοιμηθω απο την βαρυστομαχια , οποτε.... :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.