Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΟΙΑ ΤΑΙΝΙΑ/ΣΕΙΡΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ;


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  38058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  371
  • Reputation:   3250
  • Achievement Points:  375
  • Days Won:  12
  • With Us For:  934 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Πρόταση σειράς που είδα  πρόσφατα :

 

The gentlemen του σκηνοθέτη Guy Richie.

Αν δεν σας λέει κατι το όνομα είναι ο σκηνοθέτης πολλών ταινιών μεταξύ αυτών του snatch , rocknrolla , δύο καπνισμένες κάνες , των δύο serlock holmes ταινιών με των Robert Downey Jr κ.α.

 

Χιούμορ στο γνωστό βρετανικό ύφος του ,υπόθεση με αρκετές ανατροπές, ερμηνείες παρα πολύ καλές όπως και οι χαρακτήρες που ξέρει να στήνει ο εν λόγω σκηνοθέτης  και ενδιαφέρον στη πλοκή που το κρατάει αμείωτο σε όλα τα επεισόδια της σεζόν . (Λογικά θα έχει και δεύτερη ).

 

Είναι spin off της ομότιτλης ταινίας του ίδιου αλλά δεν την έχω δει ακόμα για να πω αν είναι στο ίδιο μήκος . (Λογικά θα είναι).

Η σειρά υπάρχει στο νετφλιξ και  τη προτείνω ανεπιφύλακτα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 5.9k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  37334
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  303
  • Reputation:   2434
  • Achievement Points:  366
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1120 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  17

Είδα και την τελευταία ταινία της προλογικής τριλογίας των STAR WARS, το ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 3 - Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΣΙΘ. H ταινία ήταν αριστούργημα, κατά τη γνώμη μου, τόσο από άποψη σεναρίου, όσο και από άποψη ερμηνείας των ηθοποιών. Έχω βέβαια πολλές ακόμη να δω από τη σειρά ταινιών αυτήν, αλλά δεν ξέρω αν κάποια από τις επόμενες θα καταφέρει να την ξεπεράσει! Ταινιάρα:beer:

 

Eπίσης έτυχε να πάω σινεμά, και να δω το Γκοτζίλα x Κονγκ: Η Νέα Αυτοκρατορία. Χαλαρή ταινία που δε με κούρασε καθόλου και με βοήθησε αρκετά να απολαύσω πολύ ξύλο μεταξύ τεράτων σε συνδυασμό με επιτυχημένα εφέ. Προτείνεται για όσους θέλουν να πάνε κινηματογράφο, μην ξέροντας τι να δουν, γιατί είναι αρκετά χαλαρωτική :)

 

Επόμενος στόχος: Solo: A Star Wars Story

Επεξεργασία από Black Panther
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37334
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  303
  • Reputation:   2434
  • Achievement Points:  366
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1120 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  17

Είδα το Σάββατο το: Solo: A Star Wars Story! Η ταινία ήταν εντάξει...και αυτό που με κέρδισε σε αυτήν ήταν ορισμένα origin stories που είχε, για τη σχέση του Χαν με τον Τσουμπάκα, αλλά και το πως απέκτησε το Millennium Falcon! Δε θα την πρότεινα σε σκληροπυρηνικούς fans του Harrison Ford στο ρόλο, αλλά για τους υπόλοιπους, ήταν αρκετά τίμια νομίζω :beer:

 

 

Επόμενος στόχος: Obi-Wan Kenobi

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.