Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παλαιό Μέλος με Ανύπαρκτη Όμως Συμμετοχή


xasodikisgr

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  4643
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  15
  • Reputation:   126
  • Achievement Points:  20
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5912 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Καλησπερα παιδια!

 

Σε 20 μερες περιπου κλεινω 4 χρονια εγγραφής και σχεδόν καθημερινης επισκεψης στο Forum...

Ποτε δεν ασχολήθηκα να σχολιάσω κάτι που είδα γραμμένο, χρησιμοποιώ όμως το forum τόσο για την ενημερωσή μου στα εγχωρια πραγματα όσο και για να διαβασω παρουσιασεις και αρθρα τα οποια αναρτωνται απο τους εχοντες περισσοτερο μερακι...

 

Επειδη η βιβλιοθηκη μου με αγγλόφωνα comic-books εχει πραγματικα ξεχειλίσει σε σημειο που να έχει προκύψει θέμα χωρου στο σπιτι, αποφασισα να πουλησω αρκετα απο αυτα σε χαμηλες τιμες σε οποιον ενδιαφερεται...αφου εβγαλα φωτογραφιες ολα τα comic-books και ορισα τις τιμες του θεωρω ελκυστικες, διαπιστωσα οτι δεν μου δινεται το δικαιωμα να ανοιξω νεο topic και να τα ποσταρω για να τα δουν και οι υπολοιποι...

 

Ειναι καποιος περιορισμός επειδή δεν φαίνομαι να έχω ούτε ένα post αναρτημενο τοσα χρονια?

 

Πως μπορει να λυθει το θεμα μου?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Χρηστος

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30807
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6149 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Καλησπέρα Χρήστο.

 

Όπως πολύ σωστά είπες, μπορεί να είσαι σχεδόν 4 χρόνια μέλος αλλά δυστυχώς χωρίς καθόλου ενεργή συμμετοχή. Λέγοντας ενεργή συμμετοχή δεν εννοούμε μόνο τον αριθμό των posts, αλλά και τη γενικότερη παρουσία στο φόρουμ. Η πρόσβαση σε κάποιες ενότητες (όπως πχ στο Παζάρι) είναι "προνόμιο" των μελών με ενεργή συμμετοχή, κάτι σαν "επιβράβευση" από τη μεριά μας. Επομένως αν θέλεις να αποκτήσεις και εσύ πρόσβαση εκεί, αρκεί απλά να αρχίσεις να συμμετέχεις στις διάφορες συζητήσεις στο φόρουμ. Είμαι σίγουρος ότι θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα θέματα (περίεργο δεν βρήκες κανένα 4 χρόνια τώρα). :)

 

 

:beersanta:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.