Μετάβαση στο περιεχόμενο

Man Of Steel (2013)


sneaker

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2295
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

88.jpg

 

Ανακοινώθηκε πλέον και επισήμως ότι θα γυριστεί sequel στην ταινία Superman Returns του Bryan Singer. Αν και πολλοί θα το θεωρούσαν αυτονόητο δεν ήταν έτσι. Οριστικοποιήθηκε αφότου η ταινία πριν λίγες μέρες συμπλήρωσε τα 200.000.000$ στο Αμερικανικό box-office το οποίο και ήταν το όριο που είχε βάλει το κινηματογραφικό studio για να εγκρίνει τη συνέχεια. Το προηγούμενο σαββατοκύριακο το studio έκατσε με τον σκηνοθέτη να συζητήσουν τις λεπτομέρειες της νέας αυτής ταινίας. Κάποιες πληροφορίες που μαθεύτηκαν είναι οι εξής:

 

- Οι περισσότεροι, αν όχι όλοι, απ' όσους συμμετείχαν στο Superman Returns θα εργαστούν πάλι στη συνέχεια

 

- Η ταινία θα έχει αρκετά χαμηλότερο μπάτζετ από την πρώτη, η οποία έφτασε τα 250 εκατομμύρια (Βέβαια μη φανταστείτε κάνα εξευτελιστικό ποσό, μιλάμε για 140-170 εκατομμύρια)

 

- Έχοντας πλέον ξεμπερδέψει θα λέγαμε με το origin, η δεύτερη ταινία θα έχει πολύ περισσότερη δράση απ' ότι η πρώτη

 

Η ταινία αναμένεται στους κινηματογράφους το 2009 περίπου.

 

 

 

 

 

[imdb=tt0770828]

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9050
  • Reputation:   64334
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6426 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Ωραία νέα φίλε μου !!

 

:thanks:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28721
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6435 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Αν και δεν έχω δει ακόμη την πρώτη (ναι ντρέπομαι που το λέω αλλά τί να κάνω...), θεωρώ ότι αυτά είναι ευχάριστα νέα, ειδικά για τους οπαδούς του Superman.

 

Αλήθεια, το πρώτο πως σας φάνηκε; ήταν καλό; γιατί τα τελευταία των υπερηρώων γενικά δεν ήταν πολύ επιτυχημένα...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  1007
  • Reputation:   944
  • Achievement Points:  1007
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

όντως ευχάριστα νέα για το κοινό του Σούπερμαν, αλλά πίστεψε με αν έχεις δει τα κλασσικά φιλμ το τελευταίο θα σε ξενίσει κάπως. Ο νέος Σούπερμαν δεν έχει το γοητευτικό χαμόγελο του Ρηβ, πολύ σοβαρός βρε παιδί μου.

Μα τόσο πολύ τον άλλαξε η αναζήτηση του στο διάστημα?

:thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2295
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Οι παλιές ταινίες εδώ που τα λέμε είναι κλασσικές και σίγουρα έχουν άλλη αίσθηση. Πάντως όταν λέμε για τις παλιές προφανώς αναφερόμαστε μόνο στις 2 πρώτες μια και οι άλλες 2 ήταν επιεικώς... unwatchable. Ίσως έφταιγε το ότι δεν τις έκανε ο Richard Donner.

 

Btw, o Richard Donner αν και είχε κάνει πολύ δουλειά στο ΙΙ, κάποια στιγμή λόγω διαφωνιών με τους παραγωγούς τα παράτησε και έφυγε και την ταινία συνέχισε ο Richard Lester (του οποίου το όνομα συναντάει κανείς στα credits). Τα χαρμόσυνα νέα για τους οπαδούς των ταινιών είναι ότι ανακοινώθηκε πως πριν το τέλος του χρόνου θα κυκλοφορήσει ξανά σε dvd το Superman ΙΙ σε ειδική έκδοση που θα έχει την Richard Donner's Edition με αρκετές σκηνές που δεν είχαν περιηληφθεί στην αρχική ταινία.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ένα άλλο καλό ήταν οι εξαιρετικοί ηθοποιοί σαν villains - ο Gene Hackman σαν Luthor και ο Terence Stamp σαν Στρατηγός Zod ήταν απόλαυση, αν και η μουσική του John Williams παραήταν "πατριωτική" με γεύση Americana (η μουσική της ταινία Team America: World Police μοιάζει σε σημεία να παρωδεί το Superman).

 

Δεν μπορείς να δεις αντικειμενικά τις ταινίες, λόγω της πολύ τραγικης μοίρας του Christopher Reeve και της γυναίκας του... Πολύ κρίμα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...
Ο επισκέπτης fantomas

Το τελευταίο superman θα μπορούσε να ήταν καλύτερο τουλάχιστον με τα λεφτά που λένε ότι ξοδέψανε. Περιμένεις να δεις superman και superman δε βλέπεις. Οι σκηνές που τον βλέπεις εν δράσει είναι μετρημένες στα δάχτυλα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο επισκέπτης panosnet

Παιδιά όπως και πολλοί έχουν την ίδια γνώμη με μένα, μέχρι και το Superman 3 οι ταινίες ήταν καταπληκτικές.. Μετά ήταν άστα να πάνε..

Κάτι έγινε με το Returns αλλά και πάλι εγώ προσωπικά δεν συγκινήθηκα και πολύ... Για να δούμε στα επόμενα..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο επισκέπτης fantomas

Ευτυχώς που το είδα σε cinema με γυαλιά 3D και ένοιωσα λίγο το thrill! Το πρόβλημα με το Holywood είναι ότι το έχουνε παραρίξει στο αίσθημα και έχουνε χάσει τη μπάλα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Δεν ξέρω, ίσως να είχα πολύ υψηλές προσδοκίες, αλλά βαρέθηκα και απογοητεύτηκα από την ταινία. Τόση διαφήμηση και κυρίως τόσα λεφτά...

Άντε τώρα να περιμένεις το 2009... :MuchCry:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Και το Batman Begins είχε παρόμοιο "πρόβλημα", το πρώτο μισό της ταινίας είχε τον Bale ιδρωμένο να προπονείται στα χιόνια και να ρίχνει φάπες σε νιντζοειδείς ενώ ο Liam Neeson του έλεγε ψευδο-φιλοσοφίες, και Batman δεν έβλεπες. Έτσι λειτουργούν οι ταινίες "εισαγωγή", γιατί και το Superman Returns (ωραίος τίτλος θυμίζει ένα άλλο... Returns) όσο και αν το πούλησαν ως "επιστροφή", ήταν ένα "Begins Again".

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2295
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Παιδιά, όπως ήδη είπε κάποιος, και το νέο Superman και το Batman Begins είχαν ως σκοπό να "αναστήσουν" τα franchises που για πολύ καιρό ήταν πεθαμένα. Μετά τα Superman 3 και 4 (τα οποία επιεικώς ήταν άθλια) και σε συνδιασμό με το ατύχημα του Reeve κανείς δεν περίμενε να δει ξανά τον ήρωα στη μεγάλη οθόνη. Με το Batman, μετά τα πρώτα 2 του Burton τα υπόλοιπα απλά δεν βλέπονταν...

 

Οπότε, και με τους 2 αυτούς χαρακτήρες έπρεπε να γίνει μια αναζωογόνηση αφήνοντας πίσω το παρελθόν. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα οι ταινίες να ασχοληθούν αρκετά με το origin των χαρακτήρων (το οποίο ειδικά στο Batman εμένα μου άρεσε πάρα πολύ).

 

Πάντως, οι δημιουργοί και των 2 ταινιών έχουν επανειλημμένα δηλώσει ότι οι συνέχειες που ετοιμάζονται αυτόν τον καιρό θα έχουν πολύ περισσότερη δράση. Έτσι πιστεύω θα μείνουμε όλοι ικανοποιημένοι

 

:D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  207
  • Reputation:   108
  • Achievement Points:  207
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6408 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Συμφωνώ με το Sneaker... τα πράγματα φαίνεται να έχουν μια ανοδική πορεία, υπομονή χρειάζεται μετά τα νέα ξεκινήματα που έδωσαν καλά σχετικά σημάδια!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2295
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Willow, θα πρέπει να σε διορθώσω σχετικά με τον τίτλο του νέου Batman. Ο τίτλος του έχει ανακοινωθεί επίσημα από την Warner Bros ότι θα είναι "The Dark Knight". Αν θες να δεις περισσότερες πληροφορίες μπορείς να δεις το αντίστοιχο post:

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=102

 

Όσο για το Batman: Year One που αναφέρθηκε, αυτό ήταν ένα πρότζεκτ με το οποίο είχαν ασχοληθεί πριν αρκετό καιρό αλλά εγκαταλείφθηκε και τη θέση του πήρε το Batman Begins που απολαύσαμε πέρυσι στους κινηματογράφους.

 

Καλό θα ήταν επίσης περεταίρω συζητήσεις γύρω από τον Batman να γίνονται στο post που ανέφερα μια και εδώ μιλάμε για τις ταινίες του Superman.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  330
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  20
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  20
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6351 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Έμενα ούτε σαν Υπερήρωας μ'άρέσει ο Superman αλλά ουτε και σαν δημοσιογράφος :) .Τώρα για την ταινία που βγήκε πρόσφατα δεν έχω να πώ και πολλά.Παρ'ολο που δεν είμαι σχετικά αυστηρός με τις μεταφορές απο κομικ στην οθόνη,αυτη δεν μου άρεσε καθόλου.Οι παλιές μεταφορές ήταν κλάσεις ανώτερες εάν εξαιρέσεις την Λοις Λειν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  973
  • Reputation:   1025
  • Achievement Points:  974
  • Days Won:  1
  • With Us For:  6414 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Έμενα ούτε σαν Υπερήρωας μ'άρέσει ο Superman αλλά ουτε και σαν δημοσιογράφος :) .Τώρα για την ταινία που βγήκε πρόσφατα δεν έχω να πώ και πολλά.Παρ'ολο που δεν είμαι σχετικά αυστηρός με τις μεταφορές απο κομικ στην οθόνη,αυτη δεν μου άρεσε καθόλου.Οι παλιές μεταφορές ήταν κλάσεις ανώτερες εάν εξαιρέσεις την Λοις Λειν.

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Αν και γω δεν τον πάω πολύ τον superman κάποιες από τις ταινίες του (πάντα για τις παλιές μιλάω) καθώς και η σειρά που τον δείχνει νέο είναι αρκετά καλές δουλειές. Η τελευταία ταινία όμως με απογοήτευσε και με το παραπάνω, μόνο κάτι εφέ εκεί προς το τέλος μου κάναν αίσθηση. Συγγνώμη αν απογοητεύω οπαδούς του superman αλλά ποιστεύω ότι και αυτοί θα συμφωνήσουν ότι η τελευταία ταινία ήταν λίγο αίσχος :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2295
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Εγώ αν και ποτέ δεν είχα ασχοληθεί με τον συγκεκριμένο σουπερ-ήρωα (είχα δει τις παλιές ταινίες και τη σειρά Lois & Clark αλλά μέχρι εκεί) τα τελευταία χρόνια κάτι με το Smallville, κάτι με κάποια κόμιξ που πέσαν στα χέρια μου άρχισα να τον συμπαθώ και να θέλω να διαβάσω ιστορίες γύρω από αυτόν. Το Superman Returns δε μου άρεσε όχι για κάναν άλλον λόγο αλλά εξαιτίας του σεναρίου του. Δεν ξέρω γιατί αλλά δε μου άρεσε καθόλου. Επίσης δε με πολυτρέλανε η επιλογή της Lois Lane...

 

Anyway, για την ώρα περιμένουμε το επόμενο :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  465
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  104
  • Reputation:   68
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6340 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Sequel του Superman Returns, δηλαδή, ή αλλιώς Superman Is Still Returning ή αλλιώς Superman Has Not Quite Returned Yet ή αλλιώς Superman And The Amazingly Prolonged Return, ή, τέλος, ο Σούπερμαν εξακολουθεί να επιστρέφει, αλλά κανείς δεν ενδιαφέρεται πραγματικά, γιατί στην τέλικη, πόσο ήρωας μπορείς να είσαι όταν είσαι άτρωτος, πανίσχυρος, βαρετός και προβλέψιμος ωσάν κουνουπίδι;

 

Η πρώτη (ή πέμπτη, αν προτιμάτε) ταινία ήταν, κατ εμέ, ανούσια. Ειλικρινά, πέρα απο τον κλασσικό χρηματικό λόγο, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ασχολούνται με συνέχεια της.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2295
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Σίγουρα ο χρηματικός είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος φίλε μου αλλά μην ξεχνάμε ότι όπως εσένα αρέσει ο Batman πχ εμένα ο Spiderman κλπ σε άλλους αγαπημένος τους ήρωας είναι ο Superman (παρά τα ελαττώματα που αναφέρεις στα οποία και πάλι δε συμφωνούν όλοι). Όλοι αυτοί λοιπόν μετά τις προ εικοσαετίας και βάλε ταινίες δεν είχαν κάτι να δουν. Και μην ξεχνάς τη νέα γενιά η οποία ίσως δεν έχει δει τις παλιές ή και να τις είδε με τον κατακλυσμό από εφφέ στις μέρες μας δε θα της έκανε καμμία εντύπωση.

 

Προσωπικά δεν έχω αντίρρηση με το να γυρίζουν ταινία με τον συγκεκριμένο ήρωα, απλά θα ήθελα να είναι καλό το σενάριο. Πιστεύω πιο πάνω από τον ήρωα, τον ηθοποιό-πρωταγωνιστή, το σκηνοθέτη, τα εφφέ κλπ έρχεται το σενάριο. Αν η ιστορία είναι καλή τότε αξίζει να γίνει η ταινία και πρέπει οπωσδήποτε να προσεχτούν και τα υπόλοιπα (καστ, συντελεστές) Άμα το στόρυ είναι μάπα, τότε... δε σε σώζει κανένα μεγάλο όνομα...

 

Στη συγκεκριμένη ταινία το σενάριο με χάλασε πάρα πολύ. Δεν ξέρω γιατί αλλά δε μου άρεσε καθόλου. Ας ελπίσουμε το επόμενο να είναι καλύτερο.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28469
  • Reputation:   190055
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6360 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  51

πιο πολύ κι απ΄το σενάριο IMHO παίζει μπάλα ο σκηνοθέτης. Δε θεωρώ τυχαίο ότι τα Batman του Burton και τα X-Men του Singer λέγαν πολύ άσχημα, ενώ τα υπόλοιπα ήταν του πεταματού.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  465
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  104
  • Reputation:   68
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6340 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Κοιτα, εαν είναι η ταινία να ποντάρει πάνω στις αδυναμίες του Μεγάλου Μπλε Τυριού, το δέχομαι. Αλλά αν προβάλλει συνεχώς την παντοδυναμία του, όπως το προηγούμενο, τότε θα πάω πάσο.

 

Επίσης, Γερμανικέ, στο Σούπερμαν είχαμε τον ίδιο σκηνοθέτη που μας έδωσε τα (κορυφαία) δυο πρώτα X-men, αλλά και πάλι, (κατ εμέ) το αποτέλεσμα ήταν κάτω του μέτριου...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  465
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  104
  • Reputation:   68
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6340 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

polu metria tainia to Superman returns..as elpizoume i epomeni 8a einai kaluteri..polu glukanalati itan ki o lex luthor de me ikanopoise(an kai o kevin spacey einai polu kalos). Genn hackman kai ksero pswmi

 

Για εμένα, πάλι, ο Σπέισι ήταν ο μόνος λόγος να δει κανεις την ταινία...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

Πάντως έμενα παιδια το superman iv οπου ηταν η μαχη αν θυμαμε με ενα κλωνο του , ανθρωποσ-ηλιος ή πυρηνικοσ ανθρωπος , καπως ετσι μου αρεσε . Παντωσ πιστευω οτι πλεον το κοινο δεν συγκοινηται ευκολα απο υπερηρωες .

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  465
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  104
  • Reputation:   68
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6340 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Μην το λες...δες το τζίρο του Σπάιντυ, ας πούμε...ακόμα και ταινία-πατάτες (κατά γενική γνώμη) όπως το Daredevil έκαναν καλές εισπράξεις...(σας παρακαλώ μην αναφέρει κανείς το Electra. Δεν ΥΠΑΡΧΕΙ τέτοια ταινία).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6336 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μα, υπαρχει ταινια Electra... :thinking: (/me running away... :lol: )

Ενταξει, οταν το ειδα, ητανε θαυμα που στο πρωτο μισο δεν με πηρε ο υπνος, γιατι ειχαμε παραγγειλει αυτες τις ωραιες τις πιτσες με λουκανικο στην κορα! Η συνδεση με την παρα πολυ καλη ταινια Daredevil σχεδον ανυπαρκτη (εγω νομιζα πως ειχε πεθανει η Ηλεκτρα τοτε και μαλλον δεν ημουν μοναχα εγω) και καααααααααααααααααααααατι πηγαν να κανουνε προς το τελος με ψιλοφανταζι εχθρους...Προσωπικα, μοναχα η μαχη με τους εχθρους ειναι watchable (ο τυπος με τα τατουαζ που ζωντανευουν και η τυπισσα με το φιλι που σκοτωνει μου αρεσανε περισσοτερο), ενω ολη η υπολοιπη ειναι περπατω-εις-το-δασος-οταν-ο-λυκος-δεν-ειναι-εδω!!!!Δεν ειναι must ουτε για μια θεαση, το πολυ-πολυ για ενα βαρετο Κυριακατικο απογευμα......αλλα δεν πας καλυτερα για υπνο... :confuse:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  465
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  104
  • Reputation:   68
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6340 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Have I mentioned Electra is still dead?
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 7 months later...

  • Member ID:  2866
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  134
  • Reputation:   56
  • Achievement Points:  134
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6127 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

" Οι νέες περιπέτειες του Superman μπήκαν στην τελική ευθεία και το καλοκαίρι του 2009 θα τις απολαύσουμε στους κινηματογράφους.

 

Οπως ανακοινώθηκε επίσημα από την "Warner Bros.", η νέα ταινία του υπερήρωα θα κυκλοφορήσει τον Ιούνιο του 2009 και μέχρι στιγμής το μόνο σίγουρο είναι ότι τον βασικό ρόλο θα κρατά και πάλι ο Brandon Routh. Από'κει και πέρα, ο Kevin Spacey θα παίξει ξανά τον ρόλο του Lex Luthor, ενώ αναζητείται το υπόλοιπο καστ.

 

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, θα υπάρξει κι άλλος κακός στην ταινία, πλην του Lex Luthor, με το όνομα του ηθοποιού που θα τον ερμηνεύσει να κρατείται ως επτασφράγιστο μυστικό. "

 

http://www.cosmo.gr/Cinema/USA/162974.html

 

 

προσωπικά πάντως δεν πολυκαίγομαι. Το superman returns δε με ικανοποίησε :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6336 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κι εγω.....Ειχα δει το trailer και καποια αποσπασματα και ειχα βαρεθει, ελεγα "παλι τα ιδια???"......... :)

 

Σχετικα με την επερχομενη? ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΞ ΛΟΥΘΟΡ!!!

Επεξεργασία από DJO
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 months later...

  • Member ID:  3897
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  37
  • Reputation:   40
  • Achievement Points:  37
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6038 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Οχι άλλον Σούπερμαν.Ο Σίνγκερ έκανε μια πραγματικά απαράδεκτη ταινία απο κάθε άποψη.Κρίμα και τον είχα σε εκτίμηση.Λίγος σεβασμός στον Ντόνερ και τον Ριβ ρε παιδιά!!Γιατί πρέπει να ισοπεδώνονται όλα;Δε νομίζω να υπήρχε άνθρωπος που να έμεινε ευχαριστημένος απο την "πρώτη" ταινία.Γιατί γυρίζουν κι άλλη;Λυπηθείτε μας!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  50
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  50
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6062 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Μπα... στους περισσότερους άρεσε, απλώς δεν ενθουσιάστηκαν. Βέβαια, δε τη συμφέρει τη Warner να συνεχίσει τη σειρά από οικονομικής άποψης, αν τουλάχιστον δεν προσπαθήσει πολύ στην προώθησή της.

 

Εγώ πάλι θέλω reboot. Και γρήγορα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.