Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρώτη επίσκεψη στην ΛΕΦΙΚ


Man0s

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  11235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  426
  • Reputation:   2217
  • Achievement Points:  426
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5335 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Πριν από μερικές μέρες (καμιά 20αριά) επισκέφτηκα και εγώ την Λέσχη! Ότι και να πω είναι λίγο για αυτήν την εμπειρία! :yahoo::yahoo:

 

Ενώ ήθελα να συναντηθώ με πολλά άτομα που γνωρίζω μέσα από το forum, δίσταζα να κανονίζω συνάντηση από φόβο μην τυχόν τους στήσω, επειδή εκείνες τις μέρες έστηνα το νέο μου σπίτι και είχα τρεχάματα. Έτσι συνεννοήθηκα μόνο με τον Valtasar. Τελικά η επίσκεψη έγινε την Τετάρτη 22/9/2010. :) Μπορεί να είχα λίγο άγχος (όλοι δεν έχουμε?), αλλά μόλις γνώρισα την πάντα ευγενική olia, αμέσως εξαφανίστηκε. Καθώς κοιτούσα τις, γεμάτες από κόμικς, βιβλιοθήκες άκουσα πίσω κάποιον να λέει “Μην τα κοιτάς, όλα μ….ιες είναι”. Κάπως έτσι γνώρισα και τον Germanicus19! :lol: Έπειτα γνώρισα και τον Valtasar που μου μίλησε για την Λέσχη, το forum και την προσπάθεια που γίνεται, όλο αυτό το καιρό!

 

Η τελική εντύπωση από αυτήν την πρώτη επίσκεψη ήταν άψογη! Έχει γίνει φοβερή δουλειά στις βιβλιοθήκες, που είναι γεμάτες από κόμικς όλων των ειδών που έχουν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα και μπορείς να αφιερώσεις ολόκληρες ώρες να τα χαζεύεις και να τα διαβάζεις. :respect::respect: Πολύ ωραία είναι και η πάνω αίθουσα, διαμορφωμένη για εκδηλώσεις και παρουσιάσεις, ενώ έχει διακοσμηθεί κατάλληλα. Το κερασάκι όμως είναι τα ίδια τα μέλη της Λέσχης και του forum. Αυτοί σε κάνουν να νιώθεις άνετα και φιλικά από την πρώτη στιγμή μέχρι να φύγεις!!! :div:

 

Πιστεύω πως αξίζει και πρέπει, όλοι να επισκεφτείτε την Λέσχη για να δείτε από κοντά αυτό το χάρμα οφθαλμών και να είστε σίγουροι πως θα ξαναπάτε! :yes: Μπράβο και πάλι μπράβο σε όλους που βοήθησαν στο να ανοίξει η Λέσχη και σε αυτούς που βοηθούν στην συντήρησή της. :clap2::clap2: Έχετε κάνει φοβερά πράγματα και περιμένουμε και άλλα!

 

Ps: Το δημοσιεύω μετά από τόσο καιρό γιατί τώρα επιτέλους έχω internet. Από τότε, ξαναέκανα κάποιες επισκέψεις στην Λέσχη και γνώρισα ακόμα πιο πολλά άτομα. Το ωραίο είναι πως όσο πιο πολύ πηγαίνω και πιο πολλούς γνωρίζω, τόσο το πρώτο συναίσθημα γίνεται ακόμα εντονότερο! :best:

 

:efxaristo:

  • Like 29
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28475
  • Reputation:   190100
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6364 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Καθώς κοιτούσα τις, γεμάτες από κόμικς, βιβλιοθήκες άκουσα πίσω κάποιον να λέει “Μην τα κοιτάς, όλα μ….ιες είναι”.

 

 

μόνο αλήθειες από μένα! :)

 

:cheers5:

  • Like 10
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.