Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ 1Α ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΛΕΦΙΚ


will

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  10454
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  144
  • Reputation:   732
  • Achievement Points:  144
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5387 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Περιμένοντας να βγουν οι φωτογραφίες απο τα χθεσινά γενέθλια της ΛΕΦΙΚ, σκέφτηκα να κανω ενα Post για να μοιραστούμε τις εντυπώσεις μας (και να ζηλέψουν αυτοί που δεν μπορεσαν να έρθουν)! :)

 

Ομολογώ ότι κατεβαίνοντας στο Μοναστηράκι, τίποτα δεν με προετοίμασε για αυτό που θα επακολουθούσε. Στρίβοντας στην οδό Αγ. Ειρήνης ακουσα δυνατή μουσική και είδα δυνατά φώτα να βγαίνουν απο το κτίριο της Αγ. Ειρήνης 5, ενώ λίγο πιο κάτω ενα παλιο κτίριο ήταν καμμένο (είχε πάρει φωτία μας είπαν το προηγούμενο βράδυ.. τυχαίο .. δεν νομίζω).

 

Ανεβαίνοντας τα σκαλιά της Λέσχης, αντικρίσαμε πολύ κόσμο (50, 100, 150, 200 κλπ ατομα) στο ισόγειο να μιλάνε, γελάνε, συζητάνε, ή να τρώνε και να πίνουν γύρω απο τον υπέροχο μπουφέ (έργο της Erma :best: ).

Μην βλέποντας κανέναν της συνομοταξίας μας (παπιά) αποφάσισαμε να ανεβούμε στον πρώτο όροφο, όπου μας περίμενε μία ωραία έκθεση με σχέδια-σκίτσα, ελαιογραφίες κλπ. διαφόρων δημιουργών που εκτίθονταν για πρώτη φορά παγκοσμίως στην ΛΕΦΙΚ :clap2::clap2: .

 

Καθήσαμε στον πρώτο όροφο, προσπαθώντας να δροσιστούμε κάτω απο το aircondition , με παρεά ωραία μουσική και καλούς φίλους, και κανοντας τις γνωστές ενδιαφέρουσες συζητήσεις για κόμιξ και όχι μόνο.

Εκεί μας περίμενε και μία έκπλήξη! Τα εγκαίνια της παπιοπισίνας, της οποίας τον θεμέλιο λιθο έβαλε ο germanicus (ελπίζω να ανέβουν φωτογραφίες γιατι είναι δύσκολο να περιγράψουμε με λόγια το θέαμα που αντικρύσαμε). Εκστασιασμένοι απο το γεγονός, αρχίσαμε να φτίαχνουμε καράβια και σαίτες και σύντομα όλος ο πρωτος οροφος έγινε μία παιδική χαρά.

 

Τότε ήταν που αποφασίσαμε να κατεβούμε κατω (είχαμε γίνει όλοι λούτσα και μετα βίας σώθηκε η έκθεση), όπου συνεχίστηκε η διασκέδαση μας, εχοντας γίνει ολοι μια μεγάλη παρέα, παπιά, υπερήρωες, κ.α. όπως γίνεται άλλωστε κάθε φορά :beer::beer:

Αξίζει να σημειώσουμε, ότι το ισόγειο της Λέσχης κοσμεί πλέον ένας πίνακας με αφιερώσεις, σκίτσα και σχέδια απο τους χθεσινούς παρευρισκόμενους (όσους πρόλαβαν), ο οποίος νομίζω ότι αξίζει μία θέση στην έκθεση του πρώτου ορόφου (μπράβο σε όλα τα παιδιά που έγραψαν, αναφέρω μόνο ενδεικτικά μερικά απο τα ονόματα που συγκράτησα chris1, djo, soloup, zoo, dionik, straken, johnny, tryfev, κ.α. :clap2::clap2: ).

 

Πραγματικά ήταν μία ωραία βραδιά, που οργανώθηκε με κέφι, και λυπηθήκαμε όταν αναγκαστηκαμε, με βαριά καρδιά, να φυγουμε κατα τις 2 το πρωί (γεροντάματα...).

 

Σε κάθε περίπτωση, ευχαριστούμε πολύ την ΛΕΦΙΚ που διοργάνωσε ενα μεγάλο και όμορφο πάρτυ, και ευχόμαστε να τα χιλιάσει και πάντα τέτοια. :beer::beer:

 

:party4::party2::birthday: ΛΕΦΙΚ :party::party:

 

 

ΥΓ. Ω θαυμάσιοι Moderators του φορουμ (πχ. zoo, dionik) μπορείτε να επανατοποθετήσετε το topic όπου κρίνετε σκόπιμο....ελευθερα.... ;)

Επεξεργασία από will
  • Like 34
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

χε! :) αυτό δεν ήταν θεμέλιος λίθος. θεμέλιο ύδωρ ήτανε :)

 

που σιγά μην υπήρχε αμφιβολία ότι *ειδικά* ο dionik δεν θα πλατσούριζε!!!! :) Αναρωτιέμαι πάντως (ακόμα) τι ακριβώς ήταν αυτά που κάνατε βαρκούλες+σαϊτες. Εύχομαι να μην ήταν κανένα από τα έργα στους τοίχους :lol:

 

τα γνωστά και αναμενόμενα μέσες άκρες θα έλεγα :) 3+ χρόνια να μαζεύομαι με αυτή την παρέα, πάνω κάτω ξέρω τι θα δω και τι θα συναντήσω, οπότε τα ευκόλως εννοούμενα....

 

Μου άρεσε πως διαμορφώθηκε ο πάνω όροφος. Ακόμα περισσότερο μου άρεσαν οι παπιοδουλειές που είδα καθώς και κάποια πρωτότυπα του Στάθη. Τα άλλα τα ήξερα, αλλά αυτά με εξέπληξαν ευχάριστα. (προς στιγμή μου φάνηκε ότι είδα και ένα του Καϊλατζή, αλλά προφανώς έκανα λάθος. Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι άμα πάτε μέσα στην εβδομάδα, θα διαπιστώσετε και εσείς ότι ΠΟΤΕ δεν υπήρξε τέτοιο πράγμα και απλώς είμασταν όλοι θύματα ομαδικής παράκρουσης)

 

Πολύ ενθουσιασμένος που γνώρισα την ΜοΜ. Πάρα πολύ :D Ευχαριστώ που κατέβηκες από τη Σαλόνικα για το ηβέντ! :cool:

 

βέβαια εδώ είδα και το Μπαζίνα στη Λέσχη... τι να λέμε τώρα..... :) :) :) (και αυτό με χαροποίησε και το αναφέρω ;) )

 

αυτάααααααα

 

:cheers5:

  • Like 18
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6726
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5323 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

εβγαλε κανεις φωτο απο την πισινα;

θα υπαρχει και μετα ή ηταν μονο για χθες;

Επεξεργασία από Duck
  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10454
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  144
  • Reputation:   732
  • Achievement Points:  144
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5387 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

εβγαλε κανεις φωτο απο την πισινα;

 

 

Εννοείται, και με φωτογραφικές και με κινητα (phantom)!. Τέτοιο κοσμοιστορικό γεγονός ήθελε τις αποδείξεις του! :lol::lol:

 

Όσο για τις σαίτες και τα καραβάκια, μην ρωτάτε - όσοι λιγότεροι ξέρουν τόσο καλύτερα (για το δικό σας καλό) (και όχι δεν αγγίξαμε τα εκθέματα ;) )

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6726
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5323 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

και την αλλη ερωτηση;;;;;

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6147 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

2 φωτογραφίες κράτησα, οι άλλες δεν βγήκαν καλές, αν και φαντάζομαι πως θα έχουμε αναλυτικό ρεπορτάζ από τους φωτογράφους της παρέας. Την πισίνα πάντως την αδειάσαμε όταν φύγαμε.

 

post-2414-12764508001296_thumb.jpg post-2414-12764508812501_thumb.jpg

  • Like 23
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Παρακαλώ να αφαιρεθεί με φωτομοντάζ το παπούτσι του κύκλωπα από πίσω. Θα το βλέπουν οι νεώτερες γενιές και μη γνωρίζοντας πως πρόκειται περί μονόφθαλμου γίγαντα, θα βγάζουν λάθος συμπεράσματα για το μέγεθος του έργου.

 

ευχαριστώ

 

:D

 

:cheers5:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6330
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  300
  • Content Count:  1257
  • Reputation:   7187
  • Achievement Points:  1258
  • Days Won:  25
  • With Us For:  5715 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αξίζει να σημειώσουμε, ότι το ισόγειο της Λέσχης κοσμεί πλέον ένας πίνακας με αφιερώσεις, σκίτσα και σχέδια απο τους χθεσινούς παρευρισκόμενους (όσους πρόλαβαν), ο οποίος νομίζω ότι αξίζει μία θέση στην έκθεση του πρώτου ορόφου (μπράβο σε όλα τα παιδιά που έγραψαν, αναφέρω μόνο ενδεικτικά μερικά απο τα ονόματα που συγκράτησα chris1, djo, soloup, zoo, dionik, straken, johnny, tryfev, κ.α. :clap2::clap2: ).

 

Να σας ενημερώσω ότι σήμερα προστέθηκε μία ερωτική πινελιά σε αυτό το θαυμάσιο κολλάζ που δημιουργήθηκε από όλους.

Λυπάμαι δεν μπορώ να πω τίποτε άλλο :D

 

Να 'μαστε πάντα καλά για να γιορτάζουμε.

 

Στο μέλλον που διαγράφεται :cheers3:

  • Like 15
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5385 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σ.Δ.Ο.Ε.

Ευχαριστούμε τον κυριον Phantom Duck για τις φωτογραφικές αποδείξεις που μας παρήχε έστω και αθελά του.Την τριτην θα περασούν ανθρωποί μας να ελενξουν την πισινά για να μπορούν να υπολογίσουν το ποσό που πρέπει να καταβληθεί σαν φόρος,συν το προστιμο για την μη άδεια του κτίσματος.Καλείται ο κύριος germanicus19 στα γραφεία μας να δώσει εξηγησεις γιατί διχως άδεια προενέβει σε χτίσιμο πισίνας.Προτιμότερο να φιλήσει την οικογενεια του και να φέρει και 3 αλλαξιές ρούχα γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράματα.

Την αλλη φορά που θα γίνει παπιοσυνάντηση στην πισίνα να ανεβουν φωτό απο τα θυλήκα παπια με τα μαγιό τους για να έχει ενδιαφέρον το πράμα(να δεις πόσοι γίνοναι πάπιες σε λίγα λεπτά).

Καλέιται ο υπεύθυνος που έσκισε σελίδες απο το κομικς μου για να κάνει βαρκούλες να μου τις επιστρέψει πίσω.

Ευχαριστώ την Χριστίνα που έδωσε στην βραδιά την Αίγλη και την αξιοπρέπεια που της αξιζε και που με την γοητεία της ομορφήνε την εκδήλωση.Προτείνω να την ξαναψηφίσετε και για τους άλλους 2-3-15 μήνες ΜοΜ,αν και τώρα που με γνώρισε απο κοντα δεν την ξαναβλέπω Αθήνα και να αλλάζει και νικνέιμ για να μπορεί να σερφάρει ανετα.

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10454
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  144
  • Reputation:   732
  • Achievement Points:  144
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5387 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ευχαριστώ την Χριστίνα που έδωσε στην βραδιά την Αίγλη και την αξιοπρέπεια που της αξιζε και που με την γοητεία της ομορφήνε την εκδήλωση.Προτείνω να την ξαναψηφίσετε και για τους άλλους 2-3-15 μήνες ΜοΜ,αν και τώρα που με γνώρισε απο κοντα δεν την ξαναβλέπω Αθήνα και να αλλάζει και νικνέιμ για να μπορεί να σερφάρει ανετα.

 

Συμφωνώ και γω για την Χριστίνα, ΜοΜ για τουλάχιστον όλο το καλοκαίρι!!!!!!!! :cheers3::cheers3:

Ελπίζω να μην την βάλατε να καθαρίσει μετά με την τιμητική σκούπα μέλους, γιατί δεν την βλέπω να ξανακατεβαίνει στη Λέσχη! :lol::lol:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12657
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  12
  • Reputation:   112
  • Achievement Points:  12
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5044 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Χρονια πολλα για την Λεσχη και τους φιλους!Δυστηχως δεν μπορεσα να κατεβω αν και περασα 5 μερες πιο νωρις.Αναμενουμε φωτογραφιες! :)

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12192
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  1248
  • Reputation:   9494
  • Achievement Points:  1248
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  6

Το party ήταν τέλειο! :clap2: Προσωπικά πέρασα πάρα πολύ ωραία!!! :beer:

 

Ήμουν περίεργη να δω από κοντά την περίφημη Λέσχη και φυσικά τους εκλεκτούς φίλους της, τους οποίους μου περιέγραψε με πάρα πολύ όμορφα λόγια ο

 

valtasar στην πρόσφατη επίσκεψή του στη Θεσσαλονίκη! Είχε δίκιο! Είναι όλοι τέλειοι!!! (Άκόμη και τα παπιά!!!) :lol:

 

 

DJO, dionik, erma jaguar, will + ngiannas, phantomDuck, ftsgr + irine, Germanicus19, Tryfev, Thor21, Pavlos, comicsking, zoo + maria, Johnny,

 

Αλέξανδρος, Ion13, Yoshimitsu, fredy, AndreasD, straken....pleased to meet you all!!! :beer:

 

(sorry αν ξέχασα κάποιον!Έίναι απο την κούραση του ταξιδιού αστραπή!) :confuse:

 

 

 

ΥΓ...Will τελικά δεν με έβαλαν να σκουπίσω, χάρη στην erma jaguar!!! :dance:

 

.....To νέο μουσείο Ακρόπολης είναι :respect: και η Αθήνα για μία ακόμη φορά, η όμορφη πόλη με το τέλειο κλίμα!!! :)

 

 

 

:)

Επεξεργασία από chris1
  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9495
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  264
  • Reputation:   1513
  • Achievement Points:  264
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5466 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Χρόνια Πολλά και από μένα! :birthday:

 

εύχομαι να τα κατοστήσετε! :ski2::toyrta:

  • Like 10
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4271
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  501
  • Content Count:  2447
  • Reputation:   13216
  • Achievement Points:  2462
  • Days Won:  11
  • With Us For:  5965 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Κι εγω περασα ομορφα, αν κι αναγκαστηκα να φυγω νωρις ενεκα η παρεα (μπουκαρα με 4 ατομα, χρεωστε μου τον μπουφε περικαλω). Μεγαλο,, τεραστιο ΠΛΗΓΜΑ η απουσια της Ερμα. Μα απουσιαζε; Μου εχεις λειψει αφανταστα!!!!Πολλα συγχαρητηρια για τον μπουφε, περισσοτερα για την εκθεση του 1ου οροφου, ο οποιος ειναι πραγματικα πολυ πρακτικος και χρησιμος, και εις αλλα με υγεια!!!Να τα 1000σουμε!!!!

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120954
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6317 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Παρακαλώ να αφαιρεθεί με φωτομοντάζ το παπούτσι του κύκλωπα από πίσω. Θα το βλέπουν οι νεώτερες γενιές και μη γνωρίζοντας πως πρόκειται περί μονόφθαλμου γίγαντα, θα βγάζουν λάθος συμπεράσματα για το μέγεθος του έργου.ευχαριστώ :D:cheers5:

 

Here u go:

post-556-12765190719852_thumb.jpg

 

Αλλά αυτό ήταν προτού κάνει ρεσάλτο Ο πειρατής!!! :P

 

Ήταν υπέροχα. Δεν μπορώ να βρω καταλληλότερο χαρακτηρισμό για εκείνο το βράδυ. :) Όλα, από το θεμέλιο νερό μέχρι το σικ κιμονό της Σταματίας και από τον εκθεσιακό χώρο του 2ου ορόφου μέχρι το χαμόγελο της chris. :) Όλα μα όλα!!! Αναμένονται μεγάλες μέρες τώρα με την επέκταση στο 2ο όροφο... :mafia:

 

Χρόνια πολλά πολλά πολλά ΛεΦιΚ! Ή μήπως να πω, L'ePiC? :party2:

 

 

Λίγες -ελάχιστες- φώτος, μέχρι να έρθει το τσουνάμι φωτογραφιών του Φώτ'. :P

 

post-556-12765193902518_thumb.jpg

Η chris ποζάρει μαζί με το 1/3 του johnny. Wait, what??? :lol:

 

post-556-12765194764677_thumb.jpg

Tryfev, Phantom, Bio, King & το 1/6 του Straken ( :lol: ) διαβάζουν/μελετούν/θαυμάζουν/προσκυν... οκ το παράκανα :P το περίφημο πίνακα-κολλάζ :cool:

 

post-556-12765196560982_thumb.jpg

Ο Παύλος αντικρίζει έντρομος το τρομερό κιμονό. :D

 

post-556-12765337830952_thumb.jpg

ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ!!! :lol: Σταματία on the roll. :) Θα καταφέρει ο ηρωικός Παύλος να ξεφύγει από τη λαβή Kim-Oh-No? Η συνέχεια στα επόμενα γενέθλια...!

 

 

Και του χρόνου! :roll:

  • Like 16
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12627
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  295
  • Reputation:   1311
  • Achievement Points:  295
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5050 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Έστω και με καθυστέρηση, να πω κι εγώ Χρόνια Πολλά στη Λέσχη και στην ομορφη παρέα της.

 

Να τα εκατοστήσετε!! :)

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  287
  • Content Count:  3078
  • Reputation:   11880
  • Achievement Points:  3079
  • Days Won:  20
  • With Us For:  6350 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Μέχρι να βρω χρόνο και να ανεβάσω τις φωτογραφίες πάρτε ένα βίντεο από το το mychannel.gr το οποίο έκανε ρεπορτάζ για τα γενέθλια μας. thanks.gif

http://www.mychannel.gr/default.asp?page=nyxta&vid=424&cid=21

beer.gif

  • Like 16
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6726
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5323 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

post-556-12765194764677_thumb.jpg

Tryfev, Phantom, Bio, King & το 1/6 του Straken ( :lol: ) διαβάζουν/μελετούν/θαυμάζουν/προσκυν... οκ το παράκανα :P το περίφημο πίνακα-κολλάζ :cool:

 

Πισω απο τον Τρύφωνα διακρίνεται το 1/8 ενος αλλου... :thinking:

Παιδια ριξτε μια ματια στουςτιτλους των αρχειων που ανεβασε ο ορεστης :lol:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6648
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1000
  • Reputation:   3484
  • Achievement Points:  1000
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5677 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

παλι καλα που το 1/3 μου μετραει για 5-6 :lol:

Πραγματικα :respect: τα γενέθλια.Thanks lEPIC :congrats:

Επεξεργασία από johnny
  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6743
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  842
  • Reputation:   2690
  • Achievement Points:  842
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5670 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Ας πω και εγώ με την σειρά μου πως πέρασα. Πραγματικά ήταν καταπληκτικά. Είναι η πρώτη φορά που πήγα σε τέτοια μάζωξη του forum και πέρασα τέλεια. :clap2: Ήμουν και από την τελευταία 6αδα που έφυγε. :dance: Χάρηκα πολύ που είδα κάποιους γνωστούς, που γνώρισα και άλλους και που είδα και άτομα που δεν περίμενα να δω. :best:

 

υ.γ.: Αν προσέξετε καλά υπάρχουν ίχνη από 8 άτομα στην 2η φωτο του Dj. Κάτω δεξιά είναι ένα κεφάλι. (νομίζω του Johnny) και στο αριστερό παράθυρο είναι ο αντικατοπτρισμός του ftsgr. :lol:

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Πω πω σας ζηλεύω όλους εσάς που μπορέσατε να παραβρεθείτε στα πρώτα γενέθλια της ΛΕ.ΦΙ.Κ.Άντε ανεβάστε καμιά photo να παρηγορήσετε και εμάς λίγο. :( Εγώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω, αλλά ελπίζω στα επόμενα να είμαι και εγώ παρόν.Και πάλι χρόνια πολλά ΛΕ.ΦΙ.Κ. :beer::cheers3:

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Χρόνια πολλά στη Λέσχη μας, ελπίζω πραγματικά να τα χιλιάσει, παρόλο που σε 1000 χρόνια ίσως να μην ζω να βλέπω την πρόοδό της :confuse::lol: Χαίρομαι που η Λέσχη μου δίνει την δυνατότητα να συναντάω ή να γνωρίζω τόσο ενδιαφέροντα άτομα και να κάνουμε όλοι μαζί την πλάκα μας. Ειδικά βραβεία :respect: οσύνης στην chris1 για τον ερχομό της από Σαλόνικα και στην erma για το μπουφέ (εξαιρετικό όπως πάντα) αλλά και σε όλους όσους παραβρέθηκαν. Και του χρόνου!

 

:cheers3:

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1658
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  437
  • Reputation:   2703
  • Achievement Points:  437
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6219 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

Hλεκτρονικές ευχές κι απο μένα, πτωχό δυστυχώς υποκατάστατο για την πρώτη (και τελευταία ελπίζω) απουσία από γκρηκκομικσική επαιτειο. Θα εντρυφήσω στο φωτορεπορτάζ για μια ελάχιστη "τζούρα" :cheers3:

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7777
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  43
  • Content Count:  863
  • Reputation:   6049
  • Achievement Points:  863
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5582 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Χρόνια πολλά και δημιουργικά από την ακριτική Ελλάδα. Δεν μπόρεσα να παραβρεθώ και απ'οτι διαβάζω περάσατε υπέροχα. Ίσως του χρόνου... :cheers3:

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  287
  • Content Count:  3078
  • Reputation:   11880
  • Achievement Points:  3079
  • Days Won:  20
  • With Us For:  6350 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Και αφού ευχαριστήσω όλους όσους μας κάνατε την τιμή και παρευρεθήκατε στα 1α γενέθλιά μας, ΕΔΩ μπορείτε να δείτε μερικές φωτογραφίες.

beer.gif

 

 

ΥΓ. Όταν άλλαξα τις μπαταρίες της φωτογραφικής ενεργοποιήθηκε η ένδειξη της ώρας-ημερομηνίας κάτι που ίσως να είναι ενοχλητικό. :sorry:

  • Like 18
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Ας πω και γω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :cheers3::party4: έστω και καθυστερημένα.Άντε να κατέβω και εγώ καμιά φορά Αθήνα να επισκεφτώ την λέσχη.

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.