Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κάποιο λάκο έχει η φάβα [ Διαχωρισμός συζήτησης από το ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΏΝ ΚΟΜΙΚΣ ]


fellipos

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6147 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Φίλιππε συγγνώμη τώρα, αλλά καταντάει κουραστικό. Ειλικρινά, αν θέλεις να πεις κάτι εναντίον του Valtasar και της GC Team γενικότερα, πες το. Αν έχεις στοιχεία, κάποιο ΠΜ, οτιδήποτε ξέρω γω, μίλα καθαρά. Αν έχεις δίκιο θα έχεις την αμέριστη συμπαράσταση όλων μας (well... τουλάχιστον τη δική μου). Αν δεν έχεις κάτι να πεις έξω απ' τα δόντια, ας σταματήσουμε να παίζουμε την κολοκυθιά.

 

 

 

 

 

 

Έχω και ένα post τιμών να κάνω damnit.....

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11510
  • Group:  Member
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  151
  • Reputation:   464
  • Achievement Points:  151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5261 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Ναι, είναι προφανές ότι έχεις αυτή την εντύπωση. Αν ανταποκρινόταν όμως και στην πραγματικότητα δεν θα κάναμε αυτή την κουβέντα τόση ώρα.

Μπορείς να συνεχίσεις να πιστεύεις ό,τι θέλεις ακόμα και αφού σου εξηγήσαμε πώς λειτουργούν τα πράγματα :beer:

 

 

κοιτα μακαρι να μπορουσα να πω ονοματα ποτε και ποιοι μου τα ειπαν αλλα δυστηχως δεν μπορω να το κανω αυτο..!!!

οποτε λογικο ειναι να νομιζετε οτι δεν εχω επιχειρηματα και λεω τελειως αβασιμα..!!!

οποτε καλο θα ηταν να σταματησει εδω η κουβεντα και παρδεχομαι οτι δεν επρεπε να την ξεκινησω

απο την στιγμη που δν μπορω να αναφερω συγκεκρημενα προσωπα και καταστασεις..!!!!!

 

το μονο καλο ισως ειναι οτι βγηκε προς τα εξω οτι μερικα ατομα ξερουν τι γινεται..!

οποτε πιστευω οτι μερικοι θα λαβουν σοβαρα υποψην τους οτι ειπα..!!!

:cheers3:

Επεξεργασία από fellipos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82077
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6035 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Felipe...

 

1. Πρέπει να πας στη Λέσχη.

 

2. Οι τιμές πρέπει να είναι ελεύθερες. Συμφώνησα μαζί σου στην αρχή. Αλλά κάτι όργια πρέπει να σταματήσουν. Πριν 2 χρόνια πούλησα στον Batstef το πρώτο ΚΟΜΙΞ 15 ευρώ. τα 10άρια, 20άρια, 30άρια στα 3 ευρώ. Σε κατάσταση 6-8. Είδα πριν ποστ του VaLt να προτείνει 100 ευρώ αλλα δε μου άρεσε. έκανα τη διαφορά για 1 μέρα... Καταλαβαίνεις ότι βοηθάμε ο ένας τον άλλον σαν συλλέκτες και όχι σαν έμποροι; Και αμερικάνικα έβαλε κάποιος πολύ πιο ακριβά από μένα και μετά είδε τα ίδια που έχω εγώ στο 1/3 της τιμής και τα έριξε. Ω ναι! Έγινε!

 

3. Δεν έχω καν δώσει συνδρομή στη Λέσχη. Δεν είμαι μέλος. Δεν ξέρω γιατί το είπα.

 

4. Πολλά που γράφεις στη μέση δεν τα καταλαβαίνω. Άστο για αύριο. Θα μιλήσεις καλύτερα.

 

5. Έχει και άλλα θέματα στο σάιτ.

 

6. Δεν έχω εμπιστοσύνη κανέναν στον Πλανήτη, ούτε τη μάνα μου, και γι' αυτό θα σου πώ ότι πολλα μου φαίνονται εκ του πονηρού. Πχ επίσημοι κατάλογοι με εκνευριζουν πολύ. "Για να μη μας πιάσει κανείς κορόιδο". ΧΑ ε όχι!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11510
  • Group:  Member
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  151
  • Reputation:   464
  • Achievement Points:  151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5261 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Felipe...

 

1. Πρέπει να πας στη Λέσχη.

 

2. Οι τιμές πρέπει να είναι ελεύθερες. Συμφώνησα μαζί σου στην αρχή. Αλλά κάτι όργια πρέπει να σταματήσουν. Πριν 2 χρόνια πούλησα στον Batstef το πρώτο ΚΟΜΙΞ 15 ευρώ. τα 10άρια, 20άρια, 30άρια στα 3 ευρώ. Σε κατάσταση 6-8. Είδα πριν ποστ του VaLt να προτείνει 100 ευρώ αλλα δε μου άρεσε. έκανα τη διαφορά για 1 μέρα... Καταλαβαίνεις ότι βοηθάμε ο ένας τον άλλον σαν συλλέκτες και όχι σαν έμποροι; Και αμερικάνικα έβαλε κάποιος πολύ πιο ακριβά από μένα και μετά είδε τα ίδια που έχω εγώ στο 1/3 της τιμής και τα έριξε. Ω ναι! Έγινε!

 

3. Δεν έχω καν δώσει συνδρομή στη Λέσχη. Δεν είμαι μέλος. Δεν ξέρω γιατί το είπα.

 

4. Πολλά που γράφεις στη μέση δεν τα καταλαβαίνω. Άστο για αύριο. Θα μιλήσεις καλύτερα.

 

5. Έχει και άλλα θέματα στο σάιτ.

 

6. Δεν έχω εμπιστοσύνη κανέναν στον Πλανήτη, ούτε τη μάνα μου, και γι' αυτό θα σου πώ ότι πολλα μου φαίνονται εκ του πονηρού. Πχ επίσημοι κατάλογοι με εκνευριζουν πολύ. "Για να μη μας πιάσει κανείς κορόιδο". ΧΑ ε όχι!

 

1 μπορει να φαω και ξυλο με αυτα που λεω, ετοιμοι ειναι :mafia::lol:

 

2 :best:

 

3 :lol:

 

4 :confuse::cheers3:

 

5 :best:

 

6 :respect: στα λογια μ ερχεσαι..!!! και εμενα μου κανουν πολυ εντυπωση ολα αυτα...! συγνωμη

κιολας αν προσβαλω καποιον αλλα δν γινονται ΟΟΟΛΑΑΑΑ αυτα να γινονται απο την καλη τους την καρδια

και διαθεση...! και μαλιστα σε τετοιους δυσκολους καιρους..!! καποιο λακο εχει η φαβα...!

ισως να το γνωριζουν ολοι και να κανουν τους ανηξερους,

ισως να το ξερουν συγκεκριμενα ατομα..! ποιος ξερει......................

Επεξεργασία από fellipos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9463
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5119 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

χωρις να θελω να γλυψω κανεναν δε θα θεωρουσα παραλογο να υπαρχει καποιο κερδος για τους δημιουργους της σελιδας μιας και οσο ψαχνω βλεπω οτι εχει υπεροχα πραγματα να δεις και να διαβασεις και σιγουρα ειναι αποτελεσμα πολλων ωρων δουλειας.

ουτε θεωρω κακο να κερδισει καποιος απο πωληση κομιξ (χωρις να το παρακανει) μιας και τα οικονομικα ολων μας σφιγγουν λιγο πολυ και αναζητουμε πορους.

γενικα η καλη δουλεια αλλα και η συλλογη σπανιου υλικου πρεπει να πληρωνεται.

(καλυτερα να καλοπιασω το fillipo να μου κανει και αλλη εκπτωση σε μελλοντικη αγορα :mafia: ...)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11510
  • Group:  Member
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  151
  • Reputation:   464
  • Achievement Points:  151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5261 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

χωρις να θελω να γλυψω κανεναν δε θα θεωρουσα παραλογο να υπαρχει καποιο κερδος για τους δημιουργους της σελιδας μιας και οσο ψαχνω βλεπω οτι εχει υπεροχα πραγματα να δεις και να διαβασεις και σιγουρα ειναι αποτελεσμα πολλων ωρων δουλειας.

ουτε θεωρω κακο να κερδισει καποιος απο πωληση κομιξ (χωρις να το παρακανει) μιας και τα οικονομικα ολων μας σφιγγουν λιγο πολυ και αναζητουμε πορους.

γενικα η καλη δουλεια αλλα και η συλλογη σπανιου υλικου πρεπει να πληρωνεται.

(καλυτερα να καλοπιασω το fillipo να μου κανει και αλλη εκπτωση σε μελλοντικη αγορα :mafia: ...)

 

συμφωνω απολυτα σε ολα..!!! λογικο ειναι και συγνωμη για την εκφραση, να μην το κανουν μονο για "την ψυχη της μανας τους"(εκφραση ειναι)..! δυσκολοι καιροι ειναι και οσο να ειναι οπως ειπε και ο ζοο αυτο απαιτει και χρονο και χρημα...!!!

εγω απλα κατκρινω μερικα ατομα που εχουν ξεπερασει αυτο το οριο και μας εκμεταλευονται σαν μελη ενω μας λενε οτι μας βοηθανε κτλ κτλ...

αυτο ειναι που με εξοργησε και πραγματικα μου εκανε εντυπωση..!!!!!

 

και οπως ειπε και ο βαλτασαρ με δικια μας επιλογη ειμαστε εδω μεσα..!!!

οποτε ειναι ασχημο πραγμα να σε κοροιδευουν στα μουτρα οπως και η υποκρισια...!!!

Επεξεργασία από fellipos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  175
  • Reputation:   466
  • Achievement Points:  175
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

2. Οι τιμές πρέπει να είναι ελεύθερες. Συμφώνησα μαζί σου στην αρχή. Αλλά κάτι όργια πρέπει να σταματήσουν. Πριν 2 χρόνια πούλησα στον Batstef το πρώτο ΚΟΜΙΞ 15 ευρώ. τα 10άρια, 20άρια, 30άρια στα 3 ευρώ. Σε κατάσταση 6-8.

 

Και θα σε ευγνωμωνω σε ολη την υπολοιπη ζωη μου γι'αυτο!! Οχι τοσο για τις χαμηλες τιμες (οκ,ΚΑΙ για τις χαμηλες τιμες,δεν ειμαι υπερανω χρηματων :P ) αλλα γιατι ξαφνικα διεθεσες κατι που εψαχνα για χρονια.

Και η κατασταση δεν ηταν 6-8,ηταν τουλαχιστον 8.

Κατα τα αλλα,κι εμενα με ενοχλουν καποια πραγματα** που γινονται στο φορουμ και στη λεσχη αλλα εχω αποδεχτει καποιους κανονες για να ειμαι εδω και επισης μπροστα στα οσα καλα εχουν γινει αυτα τα χρονια επιλεγω να μην γκρινιαξω (οχι ακομα τουλαχιστον) γι'αυτα τα -πολυ λιγα- στραβα.Δεν αξιζει!

 

** οπως το θεμα με τη λιστα προτεραιοτητας στις αναζητησεις το οποιο ΔΕΝ λειτουργει.Σαν παραδειγμα αναφερω οτι πριν λιγο καιρο βγηκε σε 3 διαφορετικες προσφορες το νο5 του Καμελοτ 3000 και παρολο που ειναι ενα απο τα πρωτα πραγματα που ειχα αναζητησει (απο το 2007 νομιζω),δεν καταφερα να το παρω!Επισης πολλες φορες εχουν παρει αλλοι τευχη για τα οποια βασει της λιστας θα επρεπε να εχω προτεραιοτητα.Αυτα τα αναφερω απλα σαν παραδειγμα και οχι με προθεση να γκρινιαξω και να κατηγορησω καποιον.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11510
  • Group:  Member
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  151
  • Reputation:   464
  • Achievement Points:  151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5261 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

:respect: για τον τιτλο του θεματος dionik...!

πραγματικα απιστευτος..!!!! :clap2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Το έχει πει ο Βαλτάσαρ ότι Η γενική λίστα αναζητήσεων έπαψε να έχει καθολική ισχύ. Από τον Απρίλη.

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  175
  • Reputation:   466
  • Achievement Points:  175
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Το έχει πει ο Βαλτάσαρ ότι Η γενική λίστα αναζητήσεων έπαψε να έχει καθολική ισχύ. Από τον Απρίλη.

 

:cheers5:

 

Προφανως το εχασα αυτο γιατι ελειπα 1-11 Απριλιου και δεν παρακολουθουσα το φορουμ αλλα δεν εχει και τοση σημασια γιατι οπως τονισα τη λιστα την ανεφερα απλα ως παραδειγμα και δεν επιτεθηκα σε κανεναν γι' αυτο.Παντως μιας και αναφερομαστε στο θεμα,ας γινει καπως πιο "επισημη" η παυση ισχυος της λιστας.Η αναφορα του Βαλτ ειναι απλα μια απαντηση στο ερωτημα ενος μελους και ειναι ευκολο να μην την εχει δει καποιος και να δημιουργουνται παρεξηγησεις απο αυτους που τις ψαχνουν με το παραμικρο.

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27510
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5694 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Επειδή η συζήτηση τείνει να καταλήξει σε λιβελογράφημα και δεν θέλω να συμμετέχω σε λασπολογίες,ειδικά από τη στιγμή που δεν συζητάμε με επιχειρήματα ,αλλά με υπόνοιες,υποψίες και πιθανότητες (όχι βεβαιότητες) θα πω κάτι τελευταίο και δεν θα ξαναποστάρω εδώ ,εκτός και αν συμβεί κάποια ριζική αλλαγή.Ακούστηκε λοιπόν ότι το greekcomics πουλάει τεύχη περισσότερο από όσο τα αγοράζει με αποτέλεσμα κάποιοι να «βγάζουν» εις βάρος των απλών χρηστών.Προσωπικά ακόμα και αν συμβαίνει αυτό -που πιστεύω ότι δεν συμβαίνει μιας και έχω γνωρίσει από κοντά όλη την διαχειριστική ομάδα και την Προεδράρα- ειλικρινα δεν με πειράζει! Ναι δεν με ενοχλεί καθόλου ,από τη στιγμή που οι τιμές που πετυχαίνω εδώ είναι ασύγκριτα καλύτερες από τις τιμές που έχω πετύχει οπουδήποτε αλλού!

Εάν κάποιος πιστεύει ότι όντως τα μέλη εξαπατούνται ,μπορεί να βγάλει δικές του προσφορές οι οποίες θα είναι ακομα καλύτερες από αυτές που «παίζουν» εδώ. Ωστόσο ,βλέπεις ότι η διαφωνία μας δεν έγκειται στο γιατί δεν μπορούν να διαμορφωθούν χαμηλότερες χαμηλότερες τιμές, αλλά στο γιατί οι τιμές δεν μπορούν να είναι υψηλότερες. Εγώ το βρίσκω λογικώς ανακόλουθο κάτι τέτοιο ως συλλογιστική.Μου δείχνει ότι όποιοι τα λένε αυτά δεν ενδιαφέρονται για την ευημερία των μελών ,αλλά για την εξαπάτησή τους.

Στην τελική ,αν κάποιος όντως θέλει να προστατέψει τα μέλη από τους «αετονύχηδες οργανωτές της συνομωσίας του greekcomics» ας μιλήσει με επιχειρήματα και ας βγάλει προσφορές που θα είναι καλύτερες απ του greekcomics.Το να γκρινιάζει γιατί δεν του επιτράπηκε να βγάλει όσα λεφτά ήθελε ,είναι στην καλύτερη περίπτωση κακεντρεχές.

Αυτά έχω να πω ,επί του θέματος ,καλή μας ημέρα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25025
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  41
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Zade= Barbie with balls.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Ε, δυστυχώς ο Γιώργος δεν προλαβαίνει να τα κάνει όλα. Και να τρέχει για τη Λέσχη και για το GC και για το ένα και για το άλλο. Κάλλιστα μπορεί και να έχει βγει και σε ανακοίνωση για αλλαγές, κάλλιστα μπορεί και όχι γιατί τις μαζεύει για κάτι συνολικό.

 

Εγώ αυτή τη στιγμή έχω τα διαόλια μου και είμαι έτοιμος να κατεβάσω καντήλια σε κάθε γκέη πετυχαίνω μπροστά μου.

 

Αλλά what the f*ck. Πάω να ξηλώσω το τόπικ επί τόπου.

 

Και κάπου έχει ανοίξει και ένα τόπικ για το τι είδους βελτίωση θέλει κανείς στο GC.

 

Αυτά :) Πάω να φαρμάρω κανέναν στο Ικάριαμ για να ρθω στα ίσα μου.

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Και δεν βγήκε σε κάποια απάντηση. Μέσα στο Λίστα Αναζητήσεων Σχόλια μπήκε :)

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  175
  • Reputation:   466
  • Achievement Points:  175
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Απο ολον αυτον τον χαμο που εχει γινει στο τοπικ,επιλεγεις να επιτεθεις σε μενα?Και ενω το πνευμα του ποστ μου ηταν ΥΠΕΡ του φορουμ και των συντελεστων του?Εκτος αν αυτα που ειπα δεν τα εξεφρασα καλα και τα πηρες στραβα.Δεν το νομιζω βεβαια αλλα σαν πιθανοτητα παντα υπαρχει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6147 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Αν και πιστεύω πως λίγο πολύ δεν υπάρχει περιθώριο εξέλιξης της συζήτησης στο συγκεκριμένο thread, μεταφέρω εδώ μέρος ενός post που έκανα στο προηγούμενο thread, μιας και μετά τον χωρισμό ήταν εντελώς άκυρο εκεί που βρισκόταν. Κυρίως λόγω της αναφοράς του στον Segar.

 

συγνωμη κιολας αν προσβαλω καποιον αλλα δν γινονται ΟΟΟΛΑΑΑΑ αυτα να γινονται απο την καλη τους την καρδια

και διαθεση...! και μαλιστα σε τετοιους δυσκολους καιρους..!! καποιο λακο εχει η φαβα...!

Είναι λυπηρό να ζούμε σε μία τέτοια κοινωνία όπου η καχυποψία έχει φτάσει σε τόσο μεγάλο βαθμό, ώστε να μην μπορούμε να πιστέψουμε πως υπάρχουν ανιδιοτελείς κινήσεις από ανθρώπους που αγαπάνε το αντικείμενο. Μου θυμίζει την ιστορία του Segar "One way bank", όπου ο Ποπάυ επειδή κέρδισε πολλά χρήματα άνοιξε μια τράπεζα που μόνο έδινε λεφτά. Δεν έπαιρνε από κανέναν, απλά έδινε σε όλους όσους είχαν ανάγκη. Το αποτέλεσμα ήταν να μην πιστέψει κανείς πως μπορεί να υπάρχει κάτι τέτοιο, όλοι πίστευαν πως κάποιο λάκκο έχει η φάβα, ο Wimpy (Πόλντο) προσπαθούσε με κατεργαριές να αποσπάσει χρήματα από την τράπεζα, ο Ποπάυ στενοχωριόταν επειδή δεν τον πίστευαν, και τελικά η τράπεζα παραλίγο να χρεοκοπήσει. Και μαντέψτε, μια τέτοια ιστορία δημιουργήθηκε το ~1930.

 

 

Anyways, με όλη την καλή διάθεση, αν δεν είσαι διατεθειμένος να μιλήσεις ανοιχτά, μην περιμένεις να σε πάρει κάποιος και στα σοβαρά. Αερολογίες μπορεί να κυκλοφορεί ο καθένας, το θέμα είναι όσα λέει να έχουν και μία βάση.

 

Στη λέσχη παρεμπιπτόντως ούτε εγώ είμαι μέλος.

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1506
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  410
  • Reputation:   4261
  • Achievement Points:  410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6238 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Πραγματικά πονοκεφαλιαστικό ανάγνωσμα αυτό το τόπικ...

 

Ως αναγνώστης των προηγούμενων ποστ, θα ήθελα να πω να σταματήσετε να βάζετε τόσα σημεία στίξης και κεφαλαία αν ΔΕΝ θέλετε να τονίσετε κάτι.

Εξέφρασα τις απόψεις μου στο άλλο ποστ, αλλά πραγματικά ξεφεύγει το θέμα από το νόημά του...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11510
  • Group:  Member
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  151
  • Reputation:   464
  • Achievement Points:  151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5261 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

zade αν γινοταν ολα αυτα που λεω πιστευεις οτι θα ερχοντουσαν ενας ενας προσωπικα να στο πουν...?? :lol:

επισης εχω ενα προσθεσω "τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα...!!!!!! :clap2:

εγω απλα λεω οτι αλλα μας λενε και αλλα κανουν και μας κοροιδευουν μεσα στα μουτρα μας μερικοι...

η κοροιδια και η υποκρισια ειναι το θεμα..!!!!!!!!

 

 

τωρα το αν με πιστευευτε η οχι δν με νοιαζει..!!! εγω μια φορα τα ειπα, αυτοι που επρεπε, καταλαβαν

οτι μερικοι ξερουν καποια πραγματα παραπανω για το τι παιζει εδω μεσα και δεν ειναι πλεον κρυφα...!

γι αυτο και η τοσο μεγαλη ενοχληση....!!!!! οποτε.......... :cheers3:

Επεξεργασία από fellipos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1506
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  410
  • Reputation:   4261
  • Achievement Points:  410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6238 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

zade αν γινοταν ολα αυτα που λεω πιστευεις οτι θα ερχοντουσαν ενας ενας προσωπικα να στο πουν...?? :lol:

επισης εχω ενα προσθεσω "τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα...!!!!!! :clap2:

εγω απλα λεω οτι αλλα μας λενε και αλλα κανουν και μας κοροιδευουν μεσα στα μουτρα μας μερικοι...

η κοροιδια και η υποκρισια ειναι το θεμα..!!!!!!!!

 

 

τωρα το αν με πιστευευτε η οχι δν με νοιαζει..!!! εγω μια φορα τα ειπα, αυτοι που επρεπε, καταλαβαν

οτι μερικοι ξερουν καποια πραγματα παραπανω για το τι παιζει εδω μεσα και δεν ειναι πλεον κρυφα...!

γι αυτο και η τοσο μεγαλη ενοχληση....!!!!! οποτε.......... :cheers3:

 

Βαρέθηκα να διαβάζω για "κάποιους" και "τι" και ότι κάποιοι ενοχλήθηκαν με κάτι κάπου κάποτε.

Ως αναγνώστης-συμμετέχων στο φόρουμ, σε ένα θέμα που μας νοιάζει όλους, μπορεί "κάποιος" να πει "τα πράγματα" με το όνομά τους;

Ή πέσαμε στην λούμπα των ψευτοδημοσιογράφων;

Τόσες σελίδες ποστ και ακόμα δεν έχω καταλάβει τίποτα, εκτός από το ότι "κάποιος, κάπου, κάποτε" θεώρησε την Δ.Ο. του φόρουμ, και όχι της ΛΕ.ΦΙ.Κ. εκμεταλεύτρια...

 

Μάλλον είμαι χαζός.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

@bat-stef. Έχεις δίκιο. Σου απάντησα εκνευρισμένα. Δεν το είδα σαν επίθεση όμως. Όσον αφορά το "τόσα ποστ" απλώς να σχολιάσω ότι "σε ποιόν να απαντήσω? τράβα δες τι ποστ έχει κάνει συνολικά τόσο καιρό στο φόρουμ και πες μου αν υπάρχει και λόγος να ασχοληθώ μαζί του? :) " :)

 

@Gaidjin. Για να μπεις στο πνεύμα, ξεκίνα από εδώ :)

 

 

:cheers5:

 

edit... Δεν θα μπορέσεις να μπεις στο πνεύμα γιατί έχει εκκαθαριστεί το τόπικ..... Κάτσε τώρα να ξαναβάλω πίσω αυτά που θεωρούντουσαν "άσχετα" και σβηστήκαν

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  673
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  758
  • Reputation:   1754
  • Achievement Points:  758
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6296 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

zade αν γινοταν ολα αυτα που λεω πιστευεις οτι θα ερχοντουσαν ενας ενας προσωπικα να στο πουν...?? :lol:

επισης εχω ενα προσθεσω "τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα...!!!!!! :clap2:

εγω απλα λεω οτι αλλα μας λενε και αλλα κανουν και μας κοροιδευουν μεσα στα μουτρα μας μερικοι...

η κοροιδια και η υποκρισια ειναι το θεμα..!!!!!!!!

 

 

τωρα το αν με πιστευευτε η οχι δν με νοιαζει..!!! εγω μια φορα τα ειπα, αυτοι που επρεπε, καταλαβαν

οτι μερικοι ξερουν καποια πραγματα παραπανω για το τι παιζει εδω μεσα και δεν ειναι πλεον κρυφα...!

γι αυτο και η τοσο μεγαλη ενοχληση....!!!!! οποτε.......... :cheers3:

 

Είναι αλήθεια όσα λες φίλε μου! Τα έχω καταγγείλει εδώ και χρόνια και γι'αυτό με έχουν κυνηγήσει, εξορίσει, μπαναρίσει και όλα τα αρνητικά σε -ίσει.

Έδιωξαν τους συνεργάτες μου, έσβησαν τα ποστ μου, έκαψαν τις προκηρύξεις μου, με έδιωξαν από την γραφειάρα του ΚΕΓ που είχα και με έστειλαν σε ένα υπόγειο, έδιωξαν τη Νατάσα την ..εχμ...γραμματέα μου, κατάσχεσαν τα κόμικ μου (από αυτά που έχει η Λέσχη τα μισά είναι δικά μου) έκλεψαν το γάτο μου (τον άρπαξε ο germanicus). Νομίζεις οτι ολα αυτά είναι για ένα εμπόριο κόμικ; νομίζεις οτι η ανερμάτιστη, άπληστη, άκαρδη, και ανάλγητη ΔΟ με επικεφαλής τον σατανικό μεγαλέμπορο Valtasar περιορίζεται στα ασήμαντα ποσά της εμπορίας κόμικ; είναι τυχαίο άραγε οτι ο Στόρμ εκδόθηκε Ολλανδία; μήπως έχει να κάνει αυτό άραγε με την offshore εταιρία που σύστησε το Διευθυντήριο της Γκρικομιξ στις Ολλανδικές Αντίλλες όταν ακόμη υπήρχε το εργοστάσιο της εταιρίας (με άθλιες και απάνθρωπες συνθήκες εργασίας που κατήγγειλα πρώτος εγώ); Και μήπως όλα αυτά έχουν σχέση με το παράνομο αλλά χρυσοφόρο εμπόριο τμε αντικείμενο τα μεταλλαγμένα μωβ φασολάκια; Ξέρεις τι έχω βρει εγώ και με φοβούνται (γιαυτό και δεν τολμούν να με σουτάρουν οριστικά); Ψάξε γενναίε μου και για να πωρωθείς θα σου συστήσω και μερικές ταινίες (λίγο παλιές αλλά με νόημα): Κοινωνία, ώρα μηδέν, Ορατότης μηδέν, Ο εχθρός του λαού, Κατηγορώ τους ανθρώπους, Κατάχρηση εξουσίας. Απάνω τους ήρωα!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11510
  • Group:  Member
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  151
  • Reputation:   464
  • Achievement Points:  151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5261 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

η αληθεια ειναι οτι το διασκεδαζω..!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

τελος παντων και πολυ αξια εδωσα και πολυ που ασχοληθηκα..!!! οποτε δεν με νοιαζει.!!!!

παντως ηταν ωραια αυτη η κουβεντουλα μας..!!!!! :D

οποιος θελει πιστευει οποιος δν θελει δν πιστευει..!!! εγω παντως και θα φαω το βραδυ

και θα κοιμηθω και μια χαρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

:cheers3::cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9009
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  14
  • Reputation:   18
  • Achievement Points:  14
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5504 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Παρακολουθώ την συζήτηση τόσες ώρες και θεωρώ πλέον ότι, για εμένα πιο πολύ, πρέπει να εκφρασω τη γνωμη μου γιατι πραγματικά δεν καταλαβαινω γιατι έχει γινει τοσος μεγάλος χαμός. Πριν απο οτιδηποτε άλλο, επισημαίνω ότι είμαι απλός χρήστης, καμία σχέση δεν έχω ούτε με τη ΔΟ του φορουμ ούτε με την ιδρυτική ομάδα της ΛΕΦΙΚ.

 

Πιστεύω ότι τοσο η λέσχη όσο και το φόρουμ έχουν δημιουργηθεί για να μοιραζόμαστε την τρέλα μας, την αγάπη μας για τα κόμιξ. Επίσης για να υπάρχει κάποια πληροφόρηση και όλοι να εκφράζουμε τις απόψεις μας γύρω από αυτά, να γνωριζουμε ανθρωπους με τα ιδια με μας ενδιαφέροντα και να κανουμε την τρελα μας. Μέσω του φόρουμ (τουλάχιστον εγώ) παρακολουθώ τα γεγονότα και τις εξελίξεις στον χώρο αυτό και χαίρομαι για αυτό. Μέσω αυτών των δύο αλλά και την βοήθεια καποιων παιδιών έχω ανακαλύψει πολλά καινούρια πράγματα. Κατά την γνώμη μου, ο κύριος σκοπός δεν είναι η πώληση ή η εμπορία τευχών (και πείτε με αφελη). Αν κάποιος δεν θέλει να αγοράσει τότε απλά ας μην αγοράσει. Αν κάποιος δεν συμφωνεί ή πιστεύει ότι υπάρχει δόλος τότε μπορεί απλά να μην ασχολείται.

Υπάρχουν τόσες παρουσιάσεις, άρθρα, πληροφορίες και άλλα που υπερκαλύπτουν το κομμάτι των προσφορών και την σημασία τους.

 

Όλη αυτή η συζήτηση σε εμένα τουλαχιστον δημιουργεί ένα άσχημο κλίμα σε ένα χώρο που υποτίθεται ότι έγινε για την διασκέδασή όλων.

 

Αυτά.

 

:cheers3::cheers3::cheers3:

 

Υ.Γ. Σε σχέση με την λίστα των τιμών αγοράς για ΚΟΜΙΞ, είναι καλό να υπάρχει μία λίστα αναφοράς και να υπάρχει μία ενημέρωση για να μην μας εξαπατούν κάποιοι, αλλά από εκεί και πέρα είναι δικαίωμα του καθενός να αξιολογήσει και να αποφασίσει πόσα χρήματα είναι διατεθειμένος να δώσει. Δεν χρειάζεται να του την πέφτουν όλοι γιατί αντί για 10€ αγόρασε 15€ ή 20€ ένα τεύχος.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9040
  • Reputation:   64277
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Οι έξι απαντήσεις που αφορούν προσωπικές επιθέσεις διαγράφτηκαν (του germanicus, fellipos, phantom, erma).... προσωπικές επιθέσεις, ειρωνίες και γενικά μη πολιτισμένες απαντήσεις δεν έχουν χώρο στο GC.

 

Θα παρακαλέσω να αφήσετε τον εκνευρισμό σας στην άκρη, όταν κατηγορείτε κάποιον, να προβάλετε επιχειρήματα και όχι εικασίες και να κόψετε τις υπόνοιες συνομοσιολογικού χαρακτήρα που το μόνο που κάνουν είναι να μετατρέπουν την κουβέντα σε κατινίστικο επίπεδο.

 

Αν δω ότι συνεχίζονται οι προσωπικές επιθέσεις και οι ασαφείς κατηγορίες, το θέμα θα κλειδωθεί.

 

Το ποιόν οποιουδήποτε εδώ μέσα, φαίνεται από τις ενέργειές του σε βάθος χρόνου. Άτομα νέα, με μηδενική προσφορά στην Κοινότητα, καλό είναι να κρατάνε τις απόψεις τους (όταν είναι χωρίς επιχειρήματα και αποδείξεις) για τον εαυτό τους.

 

V

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.