Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΥΠΟΠΤΕΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ


vintaz

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  13734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  62
  • Reputation:   935
  • Achievement Points:  62
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4856 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Και επειδη μολις γυρισα σπιτι και εχω πιει δυο τρια ποτηρακια παραπανω :beer7: :beer7: :beer7: και δεν θελω να πω καμια βαρια κουβεντα,παω για υπνο :grr: και θα τον περιποιηθω αυριο τον cocomiko... :pesta:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5568
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5071 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

ο ανουνακις ειναι βιτρινα του κοκομικο , το ειχα προσεξη και γω, δεν θελω να φανω κακος αλλα νομιζω οτι ο κοκομικος πρεπει να διαγραφει απο το φορουμ

Επεξεργασία από spitermak
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82077
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6035 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15404
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4971 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Αυστηρότερες ποινές για όσους "πωλητές" υποτιμούν την νοημοσύνη μας! Γρήγορα στον κλίβανο για ένα ντουσάκι.. :out: . :moutra2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4363
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:notalk:

 

 

Λογοκρισία; :D

Επεξεργασία από x_for_xepeta
σσσσςςς
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9847
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  256
  • Reputation:   3136
  • Achievement Points:  256
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5440 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Δεν εχω αγορασει ποτε στο ibid απο τον συγκεκριμενο πωλητη,εχω αγορασει ομως απο εδω τευχη Ζαγκορ που ηταν σε παρα πολυ καλες τιμες!Παντως ειναι καραμπινατες δημοπρασιες που μυριζουν απατη...

Γενικα απο τοτε που αποφασισα να γινω συλλεκτης αναμνησεων εχω πεσει και σε σωστους πωλητες αλλα και σε απατεωνες:

Eνας ακομη πωλητης με ηθος ειναι και αυτος μελος της κοινοτητας και πηγε να μου πουλησει τευχη Μπλεκ των Διακοπων σε φωτοτυπια για 100 ευρω το ενα παρακαλω!!! :wall: :wall: :wall:

Μετα απο αυτο τι να πει κανεις?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4363
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

ο ανουνακις ειναι βιτρινα του κοκομικο , το ειχα προσεξη και γω, δεν θελω να φανω κακος αλλα νομιζω οτι ο κοκομικος πρεπει να διαγραφει απο το φορουμ

 

Το καλύτερο θα ήταν να αναγνωρίσει το λάθος του, να ζητήσει συγγνώμη και να αφήσουμε τον καιρό να τον κρίνει. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5568
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5071 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

ΟΧΙ dont do the crime if you cant do the time

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6148 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

:notalk:

 

 

Τον κάναμε και ΜΟΜ. Επίτιμο μέλος.

 

 

 

Εντάξει, δεν έχει κάτι να λέει. Οι ΜοΜ κρίνονται για τη συμπεριφορά τους εδώ μέσα, που μπορεί να ήταν κύριος. Από εκεί και πέρα δεν είναι δυνατόν να ξέρει κανείς τι κάνουν στην προσωπική τους ζωή τα >70 άτομα που μέχρι στιγμής έχουν ανακοινωθεί. Πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο για κάτι τέτοιο.

 

Το καλύτερο θα ήταν να αναγνωρίσει το λάθος του, να ζητήσει συγγνώμη και να αφήσουμε τον καιρό να τον κρίνει. :)

 

Νομίζω πως συμφωνώ με τον vintaz.

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5568
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5071 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Δεν εχω αγορασει ποτε στο ibid απο τον συγκεκριμενο πωλητη,εχω αγορασει ομως απο εδω τευχη Ζαγκορ που ηταν σε παρα πολυ καλες τιμες!Παντως ειναι καραμπινατες δημοπρασιες που μυριζουν απατη...

Γενικα απο τοτε που αποφασισα να γινω συλλεκτης αναμνησεων εχω πεσει και σε σωστους πωλητες αλλα και σε απατεωνες:

Eνας ακομη πωλητης με ηθος ειναι και αυτος μελος της κοινοτητας και πηγε να μου πουλησει τευχη Μπλεκ των Διακοπων σε φωτοτυπια για 100 ευρω το ενα παρακαλω!!! :wall: :wall: :wall:

Μετα απο αυτο τι να πει κανεις?

ονομα δεν εχει αυτος?
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9847
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  256
  • Reputation:   3136
  • Achievement Points:  256
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5440 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

ονομα δεν εχει αυτος?

 

dream factory

 

Απλα να διευκρινυσω οτι δεν με προσεγγισε μεσω της κοινοτητας αλλα μεσω μιας σελιδας με κομικς που διατηρει και εχω ως αποδειξη τα email του που ζηταγε χρηματα ακομη και για το δηθεν site που θα εφτιαχνε!!!

Επεξεργασία από argiris
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9463
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5120 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Παιδια, μιας και ειμαι καινουριος στην παρεα, θυμαμαι που ειχα εντοπισει σε καποιο τοπικ, νομιζω στις προσφορες, μια διαμαχη που ειχε ο εν λογω "κυριος" με εναν χρηστη, κατα 90% θυμαμαι τον ifaistio, για καποια κομιξ. Λεπτομερειες δε θυμαμαι για να σας το ποσταρω, αν ο ifaistio ή καποιος αλλος το εντοπισει καλως.

Απλα ειδα το ονομα και τον θυμηθηκα.. Αχ Ελλαδα, η χωρα των εξυπνακηδων.

 

Νομιζω πως κατι τετοιοι δε θα πρεπε να χουν χωρο εδω. Ταπεινη μου γνωμη.

 

Ας τοποθετηθώ και γω επί του θέματος μιας και ημουν αυτος που ειχε τοτε τη "διαμάχη" με τον kocomico.

Μόλις ειχα πρωτομπει στο GC πρίν από 3 περίπου χρόνια θεώρησα καλό να βάλω μια αγγελία τευχών που δε με ενδιέφεραν ή τα ειχα διπλά, μη έχοντας όμως ακόμα την εμπειρία του φόρουμ.

Αποτέλεσμα να του στείλω ενα δέμα μεγάλα Μίκυ χωρίς βέβαια να τα προπληρωθω. Τα περισσότερα σε άψογη κατάσταση πχ 8 και καποια σε μέτρια πχ 6. Ξαφνικά βλέπω να με κράζει στο φόρουμ με κακοποιημενες φωτογραφίες των και καλά τευχών μου που αδυνατουσα να τα αναγνωρίσω! Ειπε οτι τον εξαπάτησα στο θέμα κατάσταση τευχών. Δέχτηκα οτι δεν ειχα μεν εμπειρία στο θέμα αλλα του είχα εξήγησει την κατάσταση τους εξ αρχής.

Δεν δεχόταν με τίποτα να μου τα επιστρέψει με δικά μου έξοδα απλα ήθελε μείωση της ήδη χαμηλής τιμής, δέχθηκα τελικά γιατι δεν ειχα διάθεση και χρόνο να τρέχω σε ταχυδρομεία αλλα κυρίως για να μη γίνω στόχος σε ενα φόρουμ που μόλις ειχα μπει αλλά σκόπευα να μείνω για πολύ.

Έκλεισε εκεί η υπόθεση, μου δώσανε "άφεση αμαρτιών" οι mod αφου δεν ειχα πάρει τα χρήματα προκαταβολικά. Τελικά αδύναμος να αποδείξω οτι δεν ειμαι ελέφαντας, ημουν και "κερατας και δαρμενος" ως νέος χρήστης μπροστα σε έναν πολύ μεγαλύτερο ηλικιακά, παλαιότερο ΜΟΜ χρήστη...

Για την ιστορία τα βρήκαμε μετά απο καιρό με τον kocomico και ανταλλάξαμε από ενα τεύχος δώρο ειρήνης.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9463
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5120 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

 

 

Το καλύτερο θα ήταν να αναγνωρίσει το λάθος του, να ζητήσει συγγνώμη και να αφήσουμε τον καιρό να τον κρίνει. :)

 

Οσο για το θέμα του ibid σημερα πρόσεξα τα επίτηδες χτυπήματα χρηστών σε δημοπρασίες του kocomico,

Το έπαθα σημερα και γω σε δημοπρασίες του για τεύχη με 1 ευρώ και έγινα ifaisteio!

Δεν γνωρίζω αν γίνεται όντως από εκείνον απλα προσωπικά απέσυρα όλες τις προσφορές μου και προτεινω να κάνετε το ίδιο, ολα βρίσκονται με τον καιρό.

Γνώμη μου να μη διαγράφει κάποιος για κατι που κάνει εκτός φόρουμ χώρις αποδείξεις, ειναι σκληρό.

Μιλώντας ομως γενικά, όσοι νιώθουν ένοχοι εξαφανίζονται από μονοι τους από ενα κλειστό κοινωνικό σύνολο.

 

Υ.Γ. Το θέμα της λογοκρισίας, ακόμη και σε απλα θέματα, με εξαγριωνει πολύ περισσότερο αποτι το γεγονός στο προηγούμενο ποστ μου. Αποτι γνωρίζω αυτα σταμάτησαν το 1974...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  13734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  62
  • Reputation:   935
  • Achievement Points:  62
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4856 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Eχουν περασει πλεον καποιες μερες,εφυγε και το οινοπνευμα :beer7: :beer7: :beer7: που ειχε μπει στον οργανισμο μας εκεινο το βραδυ που εγινα και εγω ηφαιστειο :grr: σαν τον φιλο τον ifaisteio, και πλεον με ξεκαθαρη ματια εχω να πω πως τελικα ο cocomiko φερθηκε σωστα απο την στιγμη που το θεμα πηρε εκταση και πολλοι απο εδω μεσα εκαναν τα παραπονα τους.Σημερα παρελαβα τα τευχη που ειχα κερδισει απο αυτον στο ibid και βεβαιως μου εστειλε και τα τευχη που εχασα απο την ERICA!Αυτο δειχνει (τουλαχιστον για μενα) μεταμελεια και οτι καταλαβε το λαθος που εκανε.Οποτε οφειλω να του το αναγνωρισω.

Αυτο που εχω να πω ειναι οτι ας μην βαζουν καποιοι πωλητες σε μικρη τιμη τα κομιξ τους,αν δεν θελουν να τα δωσουν ή αν θελουν να πιασουν μια μεγαλυτερη τιμη!Να μην μπαινουμε και εμεις στην διαδικασια ουτε να χαιρομαστε που βρηκαμε καποια φθηνα τευχη,ουτε να νευριαζουμε αν νομιζουμε οτι καποιοι πανε να μας πιασουν κοροιδα!

 

Οποτε ολοκληρωνοντας την σκεψη μου θα ηθελα να πω πως απο μενα το θεμα θεωρειται ληξαν και οτι ολα ειναι καλα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9847
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  256
  • Reputation:   3136
  • Achievement Points:  256
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5440 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Nικο δικαιο εχεις,αλλα απο την αλλη χανεις την εμπιστοσυνη σου σε τετοιου ειδους πωλητες - συμπεριφορες(χωρις να εχω η να θελω κατι να προσαψω στον cocomiko)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  466
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  920
  • Reputation:   7675
  • Achievement Points:  950
  • Days Won:  1
  • With Us For:  6321 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Κάποιοι άλλοι όμως τελικά πιάστηκαν κορόιδο και πήραν τα τεύχη τους πάνω από την αρχική τιμή καθώς μεσολάβησαν τα χτυπήματα της (αποδεδειγμένα) μαϊμούς. :yahoo:

 

Δεν έχει τελικά τόση σημασία αν πέτυχε η κομπίνα ή όχι. :blob3:

 

Σημασία έχει ότι στήθηκε η μηχανή για να βρει θύματα. Αυτό σχολιάστηκε εδώ :(

 

Το ότι κάποιοι πήραν και τα τεύχη που παράτησε η Erica για μένα είναι απλά δηλωτικό του ότι "ΟΚ δεν πέτυχε το τρυκ ας τα δώσω τώρα, να μην λένε, να πάρω και το euro !". :reap:

 

Ψιλοκομπίνες πάντως, κρίμα την λαμπρή προϊστορία :banana:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5568
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5071 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

τελικα ο ουρικα( ανουνακις-κοκομικος) δεν τα πηρε? κριμα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25899
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  970
  • Reputation:   5973
  • Achievement Points:  970
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4200 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

γνώμη μου αλλά επειδή κάποιοι ήταν πραγματικά έξυπνοι ή πιο υποψιασμένοι και δεν πιάστηκαν κορόιδο σημαίνει πως ο εν λόγω κύριος με την και καλά μεταμέλειά του αλλαξοπίστησε??? δεν τον ξέρω και ούτε θέλω να τον μάθω αλλά ας μην είμαστε αφελείς. μακάρι να είμαι 1000% λάθος αλλά δεν το νομίζω. μια φορά σκάρτος συνήθως ακολουθείται από το ρητό μια ζωή σκάρτος σε θέματα οικονομικού περιεχομένου κομπίνας. ας τον έχετε στα υπόψη και απλά εύχομαι στο μέλλον να μην το ξανακάνει αλλά......δεν πείθομαι. στην ελεύθερη αγορά χάσιμο αξιοπιστίας σημαίνει απόλυτη καταστροφή για αυτόν που την έχασε

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5320
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  715
  • Reputation:   6608
  • Achievement Points:  715
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5834 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Σε όλα τα site δημοπρασιών υπάρχει η δυνατότητα να ανοίξεις δημοπρασία από πολύ χαμηλή τιμή και να βάλεις όμως επιθυμητή ώστε να μην είσαι υποχρεωμένος να δώσεις αυτό που πουλάς αν δε την πιάσει. Επιπλέον το ibid παρέχει και τη δυνατότητα της λεγόμενης "ανοιχτής δημοπρασίας" ώστε να αποφασίσει ο πωλητής στη λήξη αν θα δώσει το αντικείμενο ή όχι χωρίς να βρεθεί εκτεθειμένος. Περισσότερα μπορείτε να δείτε στο αντίστοιχο θέμα στη βοήθεια του site δημοπρασιών: http://www.ibid.gr/help/OpenAuction.asp

Επίσης να συμπληρώσω πως ο πωλητής μπορεί να είναι διατεθημένος να δώσει το αντικείμενο σε χαμηλότερη τιμή σε κάποιους αγοραστές με τους οποίους πχ διατηρεί μακροχρόνια συνεργασία απ' ότι πχ σε έναν νέο αγοραστή. Ομοίως μπορεί να είναι διατεθημένος να δώσει πχ 20 περιοδικά και να λάβει 20 ευρώ (1 ευρώ έκαστο) αλλά να μη θέλει να έχει 20 διαφορετικές συναλλαγές με 20 διαφορετικούς αγοραστές, πράγμα που σημαίνει χρόνο (και κατ' επέκταση χρήμα), αντιθέτως θα είναι ικανοποιημένος αν βρεθούν πχ 2 αγοραστές να πάρει 10 περιοδικά ο ένας και 10 περιοδικά ο άλλος. Με τη χρήση της ανοιχτής δημοπρασίας μπορεί να κανονίσει τις συναλλαγές του με ελευθερία κινήσεων.

Καλό είναι οι πωλητές αντί να καταφεύγουν σε άρνηση πώλησης ή μαϊμού χρήστες (ή έστω πραγματικούς αλλά μιλημένους) να λάβουν υπόψην αυτή τη δυνατότητα ώστε όπως κι αν πράξουν στη λήξη της δημοπρασίας να είναι, τουλάχιστον τυπικά (το ηθικά σηκώνει κάποια συζήτηση) σωστοί.

 

Τέτοιες λανθασμένες συμπεριφορές δεν εξυπηρετούν κανένα:

  • ούτε τον κακό πωλητή (χάνει την αξιοπιστία του),
  • ούτε τον αγοραστή (δεν λαμβάνει το αντικείμενο, τουλάχιστον στην... κελεπουρένια τιμή)
  • ούτε τους άλλους πωλητές (να συγκεκριμενοποιηθώ: κοίτα αυτός έβγαλε το Μεγάλο Μίκυ #128 με 1 ευρώ, εσύ γιατί τα έχεις παραπάνω; - άσχετα αν με μαϊμού αγοραστές/χρήστες είτε θα ανέβει η τιμή, είτε η συναλλαγή θα είναι εικονική)
  • ούτε κάν συλλέκτες που ψάχνουν λόγω ανάγκης να δώσουν τη συλλογή τους (πχ κοίτα αυτός πουλάει το Μεγάλο Μίκυ #128 με 1 ευρώ, άρα κι εγώ στο αγοράζω τόσο, αν θες παραπάνω κάστε βγάλε τα μάτια σου κάνα εξάμηνο στον υπολογιστή μέχρι να πουλήσεις κομμάτι-κομμάτι τη συλλογή σου στο site με τις δημοπρασίες)

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 6 months later...

  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5568
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5071 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

η ERICA ειναι κουνιαδα του kokomiko , μου το ειπε  ο ιδιος  σε μηνημα που ανταλαξαμε στο ibid

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5568
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5071 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

bReply.gif bDelete.gif bProfile.gif kokomiko... star5.gif(127)     Ημ. εγγραφής: 21/07/2010 Πόλη: Αγια Βαρβαρα ΚΡΗΤΗΣ Νομός: Ηρακλείου spacer.gifspacer.gifpost_corner.gif
> -----Αρχικό μήνυμα----- 
> Από: 
> Ημερομηνία: 12/09/2013 13:41:26 
> ευχαριστω θα τα παρω απο τον ανουνακι και την ελρηκα η απο τον κοκομικο 

FILE 
THA TA PAREIS APO EKEI POU TA PARAGILES......!!!! ( KOKOMIKO) 
Y.G. 
o anounaki kai erika einai adelfos kai kouniada mou, kai den simetaxoun allo sto IBIT.....
Επεξεργασία από spitermak
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29315
  • Group:  Member
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  96
  • Reputation:   599
  • Achievement Points:  96
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3970 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Παιδιά μην κολλατε με το feedback. Εγώ μπορώ να μαζέψω 500 feedback 5 αστέρια αύριο αν θέλετε. Να σας πω το τρόπο ή να το αφήσω σαν quiz?? :iron:

Όσον αφορά τα υποπτα χτυπήματα: αν πατήσετε πάνω στο όνομα του κάθε bidder μπορείτε να δείτε τι δραστηριότητες έχει ο συγκεκριμένος με αυτόν τον πωλητή.

Πόσα έχει αγοράσει απο αυτόν, πόσα έχει αγοράσει αυτον τον μήνα και το πιο σημαντικό: Ποσα rettractions έχει κάνει!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9125
  • Group:  Members
  • Topic Count:  44
  • Content Count:  252
  • Reputation:   1566
  • Achievement Points:  252
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5494 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

spitermak... σε ευχαριστώ που μου έστειλες να δω αυτή τι σελίδα.....!!!!!!!

Παιδιά...!!

Τώρα είδα και τώρα διάβασα όλα αυτά που γράψατε για μένα, και κάποια είναι δικαιολογημένα..!!

Όμως και κάποια....???????

Δεν εξαφανίστηκα για κανέναν άλλο λόγο παρα ότι ήμουν βαριά άρρωστος και δεν μπορούσα να απαντήσω

( 3χ σπονδυλοδεσία...μια στην πλάτη και 2 στον λαιμό )

Θα απαντήσω τις επόμενες μέρες αναλυτικά σε όλα όσα γράφετε, όμως καταρχή, μια ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΒΛΑΨΑ....

Νιώθω λοιπόν καλύτερα και μόλις είμαι σε θέση το γρηγορότερο θα απαντήσω σε όλους.

Ευχαριστω σε όλους που με στήριξαν και πιστεύουν ακόμα σε εμενα

Ανδρέας :flower3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  62
  • Reputation:   935
  • Achievement Points:  62
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4856 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Περαστικα Ανδρεα στο προβλημα υγειας που αντιμετωπισες.

 

Αυτο εχει σημασια τιποτε αλλο!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.