Μετάβαση στο περιεχόμενο

MoM Μαρτίου 2010


dionik

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30811
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6171 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Τεστ...

Τεστ...

1

12

123

Ok, ακούγομαι

 

Λοιπόν... Πήγε 7 ο μήνας μέχρι να χωνέψουμε τον οβελία :turkey:post-5259-1221766078.gif και να καταφέρουμε να ανακηρύξουμε και "επίσημα" τον ΜοΜ του Μαρτίου. Έχοντας λοιπόν τη σόδα στο ένα χέρι και πληκτρολογώντας με το άλλο, έπεσε σε εμένα ο κλήρος να γράψω καναδυο λογάκια για το τιμώμενο μέλος. :)

 

 

Είναι κοντά μας από τις 5 Δεκεμβρίου 2009 (σημαδιακό, επέτειος γεννήσεως του Walt Disney) και το πρώτο του post ήταν για να κράξει την σημερινή κατάσταση του περιοδικού ΚΟΜΙΞ (όχι και τόσο σημαδιακό :P).

 

 

Από εκεί ξεκίνησε ο κατήφορος που λέγεται "εθισμός στο greekcomics" :doctor: . Σχεδόν καθημερινά posts, πάντα με ουσία και ποιότητα :best:. Συμμετέχει σε όλες τις ενότητες, ενώ ιδιαίτερο ζήλο επιδεικνύει στους Χαρακτήρες και στα Κινούμενα Σχέδια (το οποίο με χαροποιεί ιδιαίτερα :) ). Αλλά δεν μένει μόνο εκεί, αφού όπου μπορεί προσφέρει σκαναρισμένα εξώφυλλα και εικόνες.

 

 

Μπορεί να είναι μικρός σε ηλικία post-1537-1212685436.gif, αλλά μεγάλος σε προσφορά post-277-1212505275.gif (το γράφει και στο username του ;) ).

 

 

 

Κυρίες, κύριοι και αγαπητά παιδιά, MoM Μαρτίου 2010........... ο big vaggos!!!

:party4:

 

 

 

:congrats: Συγχαρητήρια Βαγγέλη και ευχαριστούμε για όσα προσφέρεις στο φόρουμ! :thanks::party2:

 

 

 

 

Υγ. Φυσικά είναι και παπί, αλλά είπα να μην το αναφέρω για να δείξω ότι τα παπιά έχουμε ανωτερότητα. post-1537-1212690029.gif

 

 

 

:beer5::beer5::beer5::beer5::beer5::beer5::beer5:

  • Like 21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4369
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:congrats: man!!! πάντα τέτοια....Ένα καλοπροαίρετο και αστείο ποιηματάκι χωρίς καμιά παρεξήγηση για το username... :lol::hit:

 

Ω Soultan, Ω Soultan

Ω Big Vag, Ω Βig Vag!!!

 

:lol::lol::party4:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  519
  • Reputation:   1692
  • Achievement Points:  519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5655 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Συγχαρητήρια,big vaggos!!!! :cheers3:

Άξιος!!! :clap2::clap2:

Συνέχισε έτσι!! :best:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11903
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  343
  • Reputation:   1748
  • Achievement Points:  343
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5208 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

:clap2::clap2::clap2::clap2: Congrats Big Vaggo! Πάντα τέτοια!!! Άξιο παπί!
  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25054
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  41
  • With Us For:  6209 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Μπράβο Βάγγο! Συνέχισε την καλή δουλειά!

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45736
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6169 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Συγχαρητήρια Βάγγο :beer:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12516
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5513 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Τον big johnny να τον ακούς, big vaggos! ;)

 

Συγχαρητήρια!!! Το άξιζες και με το παραπάνω!!! :clap2::clap2::party4::party2:

 

:pool2: Βούτα στα άδυτα της Δ.Ο. λοιπόν! Άλλο ένα παπί (και μάλιστα άλλος ένας έφηβος) που γίνεται ΜΟΜ!!!

 

:dimis3:

 

Καλή συνέχεια!!!

 

Υ.Γ. :div: <- Για την καταπληκτική δουλειά σου!

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11645
  • Group:  Members
  • Topic Count:  67
  • Content Count:  688
  • Reputation:   3732
  • Achievement Points:  688
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5248 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

:wow:

 

Για να είμαι ειλικρινής, δεν περίμενα να ανακηρυχθώ MoM (και να αλλάξω χρώμα). Τόσο λόγω του νεαρού της ηλικίας μου, αλλά κυρίως διότι είμαι νέος στο forum...

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, καθώς και τη Διοικητική Ομάδα για την τιμή αυτή...! :)

 

Η αλήθεια είναι πως δεν είχα ασχοληθεί ξανά με forums προτού ανακαλύψω το GC, καθώς δεν με ενδιέφερε ιδιαίτερα μια τέτοια ασχολία...

Παρ' όλα αυτά, βρήκα το GC άκρως ενδιαφέρον. Εν αντιθέσει με άλλα forums (στα οποία έγινα μέλος αργότερα), η συμπεριφορά όλων ήταν άψογη και φιλική (και ιδιαίτερα των μελών της Δ.Ο) και υπήρχε αμοιβαίος σεβασμός μεταξύ των μελών...! Ειλικρινά, μου είναι πολύ ευχάριστο να συζητώ καθημερινά με "ομοιοπαθείς" φίλους των κόμικς.

Επίσης, ότι και να πει κανείς για την ποσότητα των πληροφοριών, το υλικό που έχει μαζευτεί, τα χιλιάδες αφιερώματα, τη συλλογή των εξωφύλλων, τα καταπληκτικά (πολλές φορές ξεχασμένα) threads και το μεράκι της πλειονότητας των μελών, δεν είναι αρκετό... Επιπλέον, εδώ ανακάλυψα πολλούς αξιόλογους τίτλους και δημιουργούς των οποίων την ύπαρξη αγνοούσα, θυμήθηκα ταινίες και σειρές τις οποίες είχα ξεχάσει και απέκτησα πολλές γνώσεις πάνω στα κόμικς... Χαίρομαι, λοιπόν, να συμβάλλω (όσο μου είναι δυνατόν) στην προσπάθεια η οποία λαμβάνει χώρα...!

 

Πρόσφατα, επισκέφθηκα την Λέσχη (της οποίας τον λόγο ύπαρξης και λειτουργίας άργησα κάπως να αντιληφθώ), όμως δεν είχα αρκετό χρόνο στη διάθεση μου και δεν συνάντησα πολύ κόσμο (τη Σταματία και τον Παύλο). Μολαταύτα, μπόρεσα να καταλάβω πως αποτελεί πρωτοφανές φαινόμενο για τη χώρα μας. Το σίγουρο, πάντως, είναι πως θα σας επισκεφθώ ξανά σύντομα...! :D

 

Εύχομαι, λοιπόν, να συνεχίσετε με την ίδια αγάπη και μεράκι την καταπληκτική δουλειά που κάνετε...!

 

Ok, πολλά είπα... Ελπίζω να μη σας κούρασα. :D

 

Υ.Γ: Προς @zade: Άγγελε, μην παραπονιέσαι... Το δικό μου Group Icon είναι πιο ανόητο από το δικό σου...! :P

Υ.Γ2 : Ευτυχώς δεν αναφέρθηκε κάτι για σκούπισμα ούτε για το φυτό ( :flowerbad: ) του Νεκτάριου ... Προφανώς, τη σκαπουλάρισα...! :angel:

 

 

:cheers3:

Επεξεργασία από big vaggos
  • Like 11
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120974
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Υ.Γ2 : Ευτυχώς δεν αναφέρθηκε κάτι για σκούπισμα ούτε για το φυτό ( :flowerbad: ) του Νεκτάριου ... Προφανώς, τη σκαπουλάρισα...! :angel:

 

Όχι ρε παιδιά, μη με σπρώχνετε, όχι λέμε, δεν είναι σωστ...καλά θα του το πω...

 

 

:welcome: => Καλώς τα δέχτηκες ω Μέγα Βάγγο!!!!!! :D Εκτός από το επάξιο αξίωμα του επίτιμου φύλακα της γνώσης των κοόμιξοκινούμενων για αυτό το μήνα, κέρδισες και κάτι που έχει άνθρωπος να ακουμπήσει πριν πάρει ο Ζ for Zade το ΜοΜηλίκι. Λέγεται...

 

Η ΧΡΥΣΗ ΣΚΟΥΠΑ ΤΩΝ ΜΟΜ!!!!!!! :lol:

 

work.gif <--συλλεκτικό κόμικ περιορισμένων αντιτύπων πάνω δεξιά, προσοχή πως θα το ξεσκονίσεις γιατί μεταμορφώνεται σε νερόκοτα όταν μουσκεύει

 

 

 

:congrats: και πέρνα μία και από την ενότητα της Διοικητικής Ομάδας για να αυξηθεί περαιτέρω η εμπειρία. ;)

 

 

ΧΙΠ ΧΙΠ ΑΞΙΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣ!!!!!!!!!

:yahoo:
  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9052
  • Reputation:   64348
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6429 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Νέος, δυναμικός, με γραφή σαφώς πιο προσγειωμένη και πλήρη από πολλών άλλων πιο ενηλίκων μελών, τράβηξε την προσοχή πολλών το τελευταίο διάστημα....

 

Μπράβο Βαγγέλη, εύχομαι να συνεχίσεις έτσι, το μέλλον σου ανήκει (όπως σε όλους τους νέους εδώ μέσα). Χτίζοντας εδώ, δημιουργείτε ιστορία που θα σας κάνει περήφανους μια μέρα.. :clap2:

 

Το ότι είσαι παπί, δεν πειράζει, όλοι περάσαμε από εκεί στα νιάτα μας :D

 

:cheers3:

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28474
  • Reputation:   190091
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Η ηλικία είναι κάτι το συγκλονιστικά αδιάφορο σε αυτή την παρέα :) (με εξαίρεση ορισμένες περιπτώσεις υπέργηρων, όπως ο από πάνω, που δείχνουμε μια χ κατανόηση ;) )

 

Η ουσία είναι μια βασικά. Να βρεθεί κάποιος για να σκουπίσει! :D Έτσι και την πατήσεις και τραβήξεις τα βλέμματα, τσααααακ ένα congrats μαζί με μια σκούπα! :)

 

:congrats: Βαγγέλη! keep it up! :party2:

 

:cheers5:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11317
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1755
  • Reputation:   11886
  • Achievement Points:  1758
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5319 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Mπράβο!!!Συγχαρητήρια Βάγγο!!Και εις ανώτερα!

 

 

 

υ.γ. α εγω πιστεύω πως το εικονίδιο αυτό είναι καλύτεο!λολ

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6728
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5344 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

:)

 

 

 

φαίνεται όταν κάποιος αξίζει μια διάκριση.

Ο Βαγγέλης ηταν μια μοναδική περίπτωση. Για τους λόγους που έχω πει και ο ίδιος κατα καιρους αλλα και που είπε και ο Νίκος πιο πάνω, ο Βαγγος ξεχωρισε και ξεχωρίζει, απο τη στιγμή που πάτησε το πόδι του εδώ. Τι να πρωτοπεις; την ασταματητη παραγωγη αφιερωματων, τις ατελείωτες πληροφορίες που τα πλημμυρίζουν, τη φροντίδα και το μεράκι, τη σοβαρότητα και την ωριμότητα με την οποια γράφει και συζητά, το χιουμορ του, ή την συνηθειά του (μου το θυμιζει ολη την ωρα :) ) να διαβαζει όλα, μα όλα τα πόστ που γράφονται εδώ, νεα και παλιά;

Ειναι ενας καλός φίλος, ο Βαγγέλης.

Και τώρα είναι Μέλος του Μήνα και δεν ξέρω τι να πώ. Τον εκτιμώ αφάνταστα, αφάνταστα δηλαδή και δεν ξερω ποσα smileys με congratulations πρεπει να βαλω εδω για να το εκφράσω. Μα δε θελω να τον συγχαρώ απλά. Ειμαι πολυ, πολυ, πάρα πολύ χαρούμενος για την εκλογή του. Πετάω απ'τη χαρά μου που τόση προσπάθεια επιβραυέυθηκε.

 

Συγχαρητηρια, μεγάλε βαγγέλη. Σου αξίζει.

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12192
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  1248
  • Reputation:   9494
  • Achievement Points:  1248
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5156 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  6

:best: Συγχαρητήρια και από μένα! :) Μπράβο σου! :clap2:
  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7467
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  364
  • Content Count:  1062
  • Reputation:   12287
  • Achievement Points:  1062
  • Days Won:  45
  • With Us For:  5626 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  69

big vaggos δέξου και τα δικά μου :congrats: για την ένταξή σου στην ένδοξη ομάδα των MOM, που είναι απόρροια της όλης συνεισφοράς σου στο φόρουμ. Καλή συνέχεια και μη σε φοβίζουν τα περί σκουπίσματος :clean: η σκούπα είναι ηλεκτρονική, με τηλεχειριστήριο, δημιούργημα του Κύρου Γρανάζη.

 

 

 

Vaios/8-4-2010

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4673
  • Reputation:   26437
  • Achievement Points:  4707
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6201 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

:congrats: , big :congrats:
  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  1084
  • Reputation:   1365
  • Achievement Points:  1084
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6076 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

:congrats::congrats::congrats:

 

:beer2::beer2::beer2:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6330
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  300
  • Content Count:  1257
  • Reputation:   7187
  • Achievement Points:  1258
  • Days Won:  25
  • With Us For:  5737 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Η Αλεπού κοίταξε το Μικρό Πρίγκηπα, για πολύ ώρα.

 

-Σε παρακαλώ εξημέρωσε με! είπε.

 

-Το θέλω, απάντησε ο μικρός πρίγκιπας, αλλά δεν έχω πολύ χρόνο. Έχω να ανακαλύψω φίλους και πολλά πράγματα να γνωρίσω.

 

-Γνωρίζουμε μονάχα τα πράγματα που εξημερώνουμε, είπε η αλεπού. Οι άνθρωποι δεν έχουν πια καιρό να γνωρίζουν τίποτα. Τ’ αγοράζουν όλα έτοιμα απ’ τους εμπόρους. Επειδή όμως δεν υπάρχουν έμποροι που να πουλάν φίλους, οι άνθρωποι δεν έχουν πια φίλους. Αν θέλεις ένα φίλο, εξημέρωσε με.

 

-Τι πρέπει να κάνω; Είπε ο μικρός πρίγκιπας.

 

-Χρειάζεται μεγάλη υπομονή, απάντησε η αλεπού. Στην αρχή θα καθίσεις κάπως μακριά μου, έτσι, στο χορτάρι. Θα σε κοιτάζω με την άκρη του ματιού κι εσύ δε θα λες τίποτα. Ο λόγος είναι πηγή παρεξηγήσεων. Κάθε μέρα, όμως, θα μπορείς να κάθεσαι όλο και πιο κοντά…

 

Την επόμενη μέρα ο μικρός πρίγκιπας ξαναήρθε.

 

-Θα ήταν καλύτερα αν ερχόσουν την ίδια πάντα ώρα, είπε η αλεπού. Αν έρχεσαι, για παράδειγμα, στις τέσσερις τ’ απόγευμα από τις τρεις θ’ αρχίζω να είμαι ευτυχισμένη. Όσο περνάει η ώρα τόσο πιο ευτυχισμένη θα νιώθω. Στις τέσσερις πια θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα και θ’ ανησυχώ. Θ’ ανακαλύψω την αξία της ευτυχίας. Αν έρχεσαι όμως όποτε λάχει, δε θα ξέρω ποτέ τι ώρα να φορέσω στην καρδιά μου τα γιορτινά της…Χρειάζεται κάποια τελετή.

 

-Τι πάει να πει τελετή; Είπε ο μικρός πρίγκιπας.

 

-Είναι κι αυτό κάτι που έχει ξεχαστεί από καιρό, είπε η αλεπού. Είναι αυτό που κάνει μια μέρα να μη μοιάζει με τις άλλες, μια ώρα με τις άλλες ώρες. Υπάρχει, για παράδειγμα, μια τελετή στους κυνηγούς. Χορεύουν την Πέμπτη με τα κορίτσια του χωριού. Η Πέμπτη λοιπόν είναι υπέροχη μέρα. Πάω και κάνω βόλτα ίσαμε τ’ αμπέλι. Αν οι κυνηγοί χόρευαν οποτεδήποτε, οι μέρες θα έμοιαζαν σαν όλες, κι εγώ δε θα είχα ποτέ διακοπές.

 

Έτσι ο μικρός πρίγκιπας εξημέρωσε την αλεπού. Κι όταν πλησίασε η ώρα του αποχωρισμού:

 

-Αχ, είπε η αλεπού… Θα κλάψω.

-Εσύ φταις, είπε ο μικρός πρίγκιπας, εγώ δεν ήθελα το κακό σου, εσύ θέλησες να σε εξημερώσω…

-Σωστά, είπε η αλεπού.

-Όμως θα κλάψεις, είπε ο μικρός πρίγκιπας.

-Σωστά, είπε η αλεπού.

-Τι κέρδισες λοιπόν;

-Κέρδισα, είπε η αλεπού, το χρώμα του σταριού.

 

Έπειτα πρόσθεσε.

 

-Πήγαινε να ξαναδείς τα τριαντάφυλλα. Θα καταλάβεις πως το δικό σου είναι μοναδικό στον κόσμο. Θα ξανάρθεις να με αποχαιρετήσεις και θα σου χαρίσω ένα μυστικό.

Ο μικρός πρίγκιπας πήγε να ξαναδεί τα τριαντάφυλλα.

 

-Δε μοιάζετε καθόλου με το δικό μου τριαντάφυλλο, δεν είσαστε τίποτα ακόμα, τους είπε. Κανείς δε σας έχει εξημερώσει και δεν έχετε εξημερώσει κανέναν. Είσαστε όπως ήταν η αλεπού μου. Μια αλεπού ίδια μ’ άλλες εκατό χιλιάδες. Γίναμε όμως φίλοι και τώρα είναι μοναδική στον κόσμο.

 

Και τα τριαντάφυλλα στέκονταν θιγμένα.

 

-Είσαστε όμορφα, όμως είσαστε άδεια, τους είπε ακόμα. Δεν πεθαίνει κανείς για σας. Βέβαια, το δικό μου τριαντάφυλλο ένας απλός περαστικός θα έλεγε πως σας μοιάζει. Όμως εκείνο μόνο του έχει περισσότερη σημασία απ’ όλα εσάς, αφού εκείνο είναι που πότισα. Αφού εκείνο έβαλα κάτω απ’ τη γυάλα. Αφού εκείνο προστάτεψα με το παραβάν. Αφού σ’ εκείνο σκότωσα τις κάμπιες (εκτός από δύο τρεις για να γίνουν πεταλούδες). Αφού εκείνο άκουσα να παραπονιέται ή να κομπάζει ή κάποιες φορές ακόμα να σωπαίνει. Αφού είναι το τριαντάφυλλό μου.

 

Και ξαναγύρισε στην αλεπού:

 

-Αντίο, είπε…

 

-Αντίο, είπε η αλεπού. Να το μυστικό μου. Είναι πολύ απλό: μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά. Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν.

 

-Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν, επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας για να το θυμάται.

 

-Είναι ο χρόνος που ξόδεψες για το τριαντάφυλλό σου που το κάνει τόσο σημαντικό.

 

-Είναι ο χρόνος που ξόδεψα για το τριαντάφυλλό μου…είπε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

 

-Οι άνθρωποι ξέχασαν αυτή την αλήθεια, είπε η αλεπού.

 

-Μα εσύ δεν πρέπει να την ξεχάσεις. Γίνεσαι για πάντα υπεύθυνος για ό,τι έχεις εξημερώσει. Είσαι υπεύθυνος για το τριαντάφυλλό σου…

 

-Είμαι υπεύθυνος για το τριαντάφυλλό μου… Ξανάπε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται…

 

Ο Μικρός Πρίγκιπας

Antoine de Saint Exupéry

 

Η Φιλία είναι πανέμορφο συναίσθημα. Συγχαρητήρια φίλε μου :clap2:

:cheers3:

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  941
  • Content Count:  4363
  • Reputation:   35616
  • Achievement Points:  4416
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6181 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Συγχαρητήρια Vaggo!!! Ήταν απλά θέμα χρόνου, καθώς η προσφορά σου στο forum είναι εντυπωσιακότατη!

 

:clap2::clap2:

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5715 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Άλλο ένα παπί (και μάλιστα άλλος ένας έφηβος) που γίνεται ΜΟΜ!!!

Eγώ πάντως αν με κάνανε MoM και ήμουν στην ηλικία του Βάγγου ,θα φοβόμουν να δεχτώ.Τόσα και τόσα ακούγονται....

 

Υ.Γ: Προς @zade: Άγγελε, μην παραπονιέσαι... Το δικό μου Group Icon είναι πιο ανόητο από το δικό σου...! :P

 

Μα πες μου ότι χάρηκες που έγινες MoM!? Ακόμα να καταλάβεις ότι οι MoM δεν είναι παρά ένας τρόπος για να βάζουν σε ορισμένους χρήστες που μισούν κακόγουστα Group Icons?

Σοβαρά τώρα πες μου ότι ήθελες να κάνω κανένα ποστ με emoticons και καρδούλες και συγχαρίκια...Εγώ κάνω μόνο ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΣΤ

10102058A_Arnold_Schwarzenegger_Conan_the_Barbarian_Posters.jpg

Εκτός από το επάξιο αξίωμα του επίτιμου φύλακα της γνώσης των κοόμιξοκινούμενων για αυτό το μήνα, κέρδισες και κάτι που έχει άνθρωπος να ακουμπήσει πριν πάρει ο Ζ for Zade το ΜοΜηλίκι. Λέγεται...

Η ΧΡΥΣΗ ΣΚΟΥΠΑ ΤΩΝ ΜΟΜ!!!!!!! :lol:

Έτσι πεθαίνει η δημοκρατία ,με γέλια και χειροκροτήματα.Ότι κατόρθωσε να κερδηθεί χάρη στον αγώνα μου ,καταπατείται βάναυσα από την εξουσία.Πάντα έτσι γίνεται...

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  878
  • Reputation:   390
  • Achievement Points:  878
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6419 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αγαπητε φιλε, big vaggo, σου ευχομαι συγχαρητηρια και σ ανωτερα!!! :best::clap2:

Να εχεις καλη υγεια και να σε χαιρομαστε!!! :beer:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  832
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  197
  • Content Count:  4141
  • Reputation:   15799
  • Achievement Points:  4141
  • Days Won:  12
  • With Us For:  6308 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

ΤεραστιοΒαγγέλη, τα θερμά μου συγχαρητήρια για τη διάκριση και πολλά πολλά ευχαριστώ για την μέχρι τώρα προσφορά σου! :clap2::clap2:

 

Καλή συνέχεια :):cheers3::dance::dance:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9495
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  264
  • Reputation:   1513
  • Achievement Points:  264
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5488 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

:congrats: big vaggos !! ... και εις ανώτερα..!! :cheers4:

 

:party::party:

 

:dimis::dimis2::dimis3::flowers7::beer5::DJO::blob7::blob7:

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.