Μετάβαση στο περιεχόμενο

MoM Ιανουαρίου 2010


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28475
  • Reputation:   190100
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6364 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

post-1537-1222538788.gif Είναι απίστευτα γκρινιάρης post-277-1209920776.gif Στο γκρινιαρόμετρο έχει ξεπεράσει μέχρι και τον alagt :wow: Για να πει καλή κουβέντα, θα πρέπει να έχει ρίξει 45 κακίες πρώτα post-277-1210074596.gif Επιφυλακτικός και καχύποπτος μέχρι εκεί που δεν πάει post-277-1209920790.gif. Ας είναι. Εμείς τον αγαπάμε post-277-1209916175.gif Τουλάχιστον λέει τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη, ή ακόμα καλύτερα, όπως λένε και οι Αμερικάνοι he calls them as he sees them, χωρίς να ομορφαίνει τον λόγο του και χωρίς να ξεπουλιέται post-1537-1212690029.gif Είναι μαζί μας από τον Αύγουστο του 2008, αν και του πήρε κανά χρόνο για να ποστάρει κάτι πέραν ενός "γειά". Από το φόρουμ της Anubis ορμώμενος αλλά με ευρεία γκάμα ενδιαφερόντων και συμμετοχή σε μύρια όσα τόπικ εδώ μέσα, ζωντανεύοντας και ομορφαίνοντας τον χώρο :) Σαν το :flowerbad: δίπλα στην είσοδο ένα πράμα :D

 

 

 

 

Κυρίες, δεσποινίδες, κύριοι, μικρά παιδιά, μεγάλα παιδιά, ενδιάμεσα παιδιά, αποφασισμένοι, αναποφάσιστοι και λοιπές δημοκρατικές και τρομοκρατικές δυνάμεις, ΜοΜ Ιανουαρίου 2010, zade. :congrats: Άγγελε!

 

post-1537-1212317080.gifpost-1537-1212315834.gifpost-1537-1212316029.gif (Kαθαρά επειδή ξέρω ότι θα του φανούν τελείως γλυκανάλατα :D )

 

:cheers5:

  • Like 19
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25059
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  41
  • With Us For:  6210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Εύγε νέε μου! Άξιον της πατρίδος τέκνον! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6728
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

ωπ! ο zade MoM! καλοο...

θελω να δω τι εξυπνάδα θα πεί αυτή τη φορά! :yahoo:

μπράβο ρε άγγελε, το πήρες με την αξία σου και με την εκρηκτική παρουσία σου!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑ!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1537
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  837
  • Reputation:   2374
  • Achievement Points:  837
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6257 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

:cool::congrats::cheers4:

post-1537-1265469198,18_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30812
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6172 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

:congrats: zade

 

 

 

:beer5::beer5::beer5::beer5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45736
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6170 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Χοχοχο, θέλω να δω τώρα τι εξυπνάδα θα βρει να πει για τον ΜοΜ του μήνα :lol:

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Αυτό το φόρουμ δεν πάει καλά.έχει ξεπέσει εντελώς.Αντί να κάνει MoM κανέναν που όντως το αξίζει πάει και κάνει εμένα ,επειδή γκρινιάζω.

Αλλά εφόσον έγινα MoM θα σας πω πως μπορείτε να γίνετε κι εσείς.Θα φροντίσετε κάποια στιγμή να κάνετε φίλο το zoo.Έχει πολύ χοντρό βύσμα στην διοίκηση.Αφού λοιπόν κάνετε φίλο το zoo,θα φροντίσετε να αγοράσετε κάτι από το Greekcomicfan.Στην συνέχεια θα συμφωνήσετε με την erma ότι όλα είναι θέμα φιλοσοφίας και ύστερα θα βρείτε κάποιο καλό noir που δεν θα έχει θα διαβάσει ο germanicus για να του το προτείνετε .Μετά θα αρχίσετε να γκρινιάζετε όσο δεν πάει για οτιδήποτε.Ναι για οτιδήποτε.Ακόμα και γι αυτά που φαίνεται ότι λειτουργούν σωστά.

Όλη η παραπάνω μέθοδος είναι για να γίνετε MoM δωρεάν.Αν το φυσάτε ,περνάτε από τη λέσχη ,δίνετε 64€ στον Valtasar και γίνεστε MoM για όποιον μήνα θέλετε.Αν σας ενδιαφέρει για κάτι παραπάνω,στείλτε μου pm να σας δώσω τον αναλυτικό τιμοκατάλογο.Οι τιμές είναι λιγο αλμυρές ,αλλά αξίζει τον κόπο.

 

Υ.Γ1 Τα emoticons όλα που έβαλε ο germanicus είναι εντελώς λαμεριές.

Υ.Γ2 Τα αστεία με την σκούπα είναι επίσης χαζά.Εγώ δεν σκουπίζω τίποτα απολύτως.Έκανα όλη την παραπάνω διαδικασία για να γίνω δωρεάν MoM σιγά μην σκουπίσω τώρα.

Υ.Γ 2,5 Τα thanks είναι κι αυτά χαζά.Όλοι όσοι θα ποστάρετε εδώ τις ευχές και τα συγχαρητήριά σας ,μην περιμένετε να πάρετε thanks.Eγώ δεν δίνω.

Υ.Γ3 Ο Τούπακ Αμάρου ήταν ο τελευταίος ηγεμόνας των Ίνκας.Οδήγησε τους Ίνκας σε μια αποτυχημένη εξέγερση εναντίον των Ισπανών ,επανάσταση η οποία πνίγηκε στο αίμα και τελείωσε με τον αποκεφαλισμό του Τούπακ Αμάρου.Στην συνέχεια οι ισπανοί λόγω του μίσους που έτρεφαν γι αυτόν ,έδεσαν τα 4 άκρα του σε 4 άλογα και στην συνέχεια τον διαμέλισαν.Και γεννήθηκε ο θρύλος του Ινκαρί.Τα βουνά το ξέρουν.Τα κομμάτια θα ενωθούν ξανά.Το κομμένο κεφάλι θα προσαρτηθεί πάλι στο σώμα και τότε ο Ινκαρί θα ξαναζήσει.Θα ξαναπερπατήσει στη γη και τα πουλιά θα τον ακολουθούν .Θα αναστηλώσει την αυτοκρατορία και θα σκοτώσει τον θεό των ξένων.Θα ελευθερώσει το λαό του και όλοι θα ζήσουν ξανά ευτυχισμένοι.Τα βουνά το ξέρουν.

Το Υ.Γ 3 δεν έχει καμία σχέση με οτιδήποτε.Αφορά έναν μύθο των ίνκας ο οποίος μου φάνηκε πάρα πολύ ενδιαφέρον οπότε αποφάσισα να τον ποστάρω εδώ.Γιατί έτσι.

  • Like 15
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10460
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  340
  • Content Count:  5714
  • Reputation:   52802
  • Achievement Points:  5714
  • Days Won:  38
  • With Us For:  5408 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Το εικονίδιό σου για MoM είναι απαίσιο. Είμαι σίγουρος πως στο κάνανε επίτηδες... :lol:

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10026
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  422
  • Reputation:   2836
  • Achievement Points:  422
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5448 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

:clap2::congrats: zade

 

:cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  1084
  • Reputation:   1365
  • Achievement Points:  1084
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6077 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

:congrats:

 

:beer2:

 

:clap2::best::beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12516
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5514 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Συγχαρητήρια, Άγγελε, το άξιζες και με το παραπάνω!!! :cheers3::clap2:

 

:party2:

 

:congrats:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  673
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  758
  • Reputation:   1757
  • Achievement Points:  758
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6318 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

Όταν έκαναν εμένα ΜΟΜ, πίστεψα ότι το φόρουμ έπιασε πάτο. Τώρα βλέπω οτι είχα άδικο.

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Όταν έκαναν εμένα ΜΟΜ, πίστεψα ότι το φόρουμ έπιασε πάτο. Τώρα βλέπω οτι είχα άδικο.

 

Έτσι πίστευα κι εγώ.Κάναμε λάθος τελικά.

 

Επίσης ,για να σας αποδείξω πόσο παράλογο είναι το σύστημα των thanks ,την στιγμή που γράφω αυτό εδώ ,στο παραπάνω ποστ μου έχω 9 thanks (και είμαι ουσιαστικά το τιμώμενο πρόσωπο) και ο germanicus που έκανε την ανακοίνωση έχει 13 ! Απλά για να τεκμηριώσω τα λεγόμενά μου. Παράλογο ε ; Κι όμως συμβαίνει...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  721
  • Content Count:  12979
  • Reputation:   104476
  • Achievement Points:  12999
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6038 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Επίσης ,για να σας αποδείξω πόσο παράλογο είναι το σύστημα των thanks ,την στιγμή που γράφω αυτό εδώ ,στο παραπάνω ποστ μου έχω 9 thanks (και είμαι ουσιαστικά το τιμώμενο πρόσωπο) και ο germanicus που έκανε την ανακοίνωση έχει 13 ! Απλά για να τεκμηριώσω τα λεγόμενά μου. Παράλογο ε ; Κι όμως συμβαίνει...

 

Ακριβώς αντίθετα θα έλεγα, αποδεικνύεται το πόσο ορθολογικά λειτουργούν τα thanks. Ο Germanicus είναι ο αγαπημένος μας admin, που τον σεβόμαστε όλοι και που χωρίς αυτόν το φόρουμ δεν μπορεί να σταθεί και που κρεμόμαστε όλοι από τις ανακοινώσεις του και που περιμένουμε πως και πως τα ποστς του και που ...... κλπ, κλπ, κλπ.

 

Υ.Γ.

Παρεμπιπτόντως, τα συγχαρητήριά μου (χωρίς thanks). :lol:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6728
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

δε φτανει που γκρινιάζει, εχει κι αυτη τη σπαστική φάτσα στο αβατάρ του και πάντα έχω την εντύπωση οτι ακούω αυτόν τον ξινισμένο ασπρόμαυρο τύπο αυτοπροσωπως να γκρινιαζει! και έχω συνδέσει τώρα πια τη φατσα αυτη με τον zade και νομιζω οτι και στην πραγματικότητα, ο αγγελος έχει αυτή τη φάτσα, με μονίμως αυτήν ακριβώς την έκφραση και καταδυναστευει ολο τον κοσμο με τη μουρη του και τα κακιασμενα σχόλιά του.

αν όντως ισχύουν όλα αυτα, μη-διδυκτιακοι φίλοι του zade, χαρας το κουράγιο σας.

 

 

 

:)

Επεξεργασία από Duck
  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120975
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Zade, ΕΙΣΑΙ Ο ΣΤΗΒΕΝ ΣΗΓΚΑΛ ΤΕΛΙΚΑ??????? :wow:

 

 

(Παίζει αυτόγραφο? Το ανταλλάσσω με 50 thanks και τη συλλεκτική μάσκα πασχαλίτσ εεε Deadpool! :lol: )

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6728
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Έτσι πίστευα κι εγώ.Κάναμε λάθος τελικά.

 

Επίσης ,για να σας αποδείξω πόσο παράλογο είναι το σύστημα των thanks ,την στιγμή που γράφω αυτό εδώ ,στο παραπάνω ποστ μου έχω 9 thanks (και είμαι ουσιαστικά το τιμώμενο πρόσωπο) και ο germanicus που έκανε την ανακοίνωση έχει 13 ! Απλά για να τεκμηριώσω τα λεγόμενά μου. Παράλογο ε ; Κι όμως συμβαίνει...

 

ΜΠΑΑ; μια τα thanks ειναι χαζα, μια παραπονιεσαι που εχεις λιγοτερα απο τον τζερμ;;; :D

 

εμ, φυσικα! ευχαριστουμε τον θειο που σε τιμησε με την εκλογη σου (αρα εμμεσα τιμαμε εσενα), ενω δεν ευχαριστουμε καθολου τα αχαριστα σχολια σου (που δεν τιμανε καθολου το θειο τζερμ που εκατσε και εγραψε ολοκληρη καταχωρηση για παρτη σου :P)! σιγα μην ευχαριστισουμε τη γκρινια σου! :moutra2:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9053
  • Reputation:   64348
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6430 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Θα ήθελα να δω την φάτσα σου όταν κάποια στιγμή η γυναίκα σου (μελλοντικά μιλάω) σου πει ότι πρέπει να βάλεις τα κόμικς σε κούτες για το υπόγειο γιατί χαλάνε την διακόσμηση :D

 

Παιδιά μην απορείτε, και η γκρίνια χόμπυ είναι :)

 

Μπράβο Άγγελε, το να σε τιμήσει μια Κοινότητα, είναι όμορφη κίνηση και δεν μπορεί, ένα χαμόγελο θα το έσκασες...

 

Σ' ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου

 

:cheers3:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28722
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6439 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

ZADE 4 MOM; και όλα αυτά, επειδή είπε δυο - τρεις καλές λέξεις την τελευταία εβδομάδα και ψήφισε υπέρ του Βρέχει Κεφτέδες. Αφού είναι γνωστό ότι σε όλους αρέσουν οι κεφτέδες, δεν μπορούσε να γκρινιάξει για κάτι τέτοιο! :D Μπα, εντελώς διακριτικά πάμε να τον απαλλοτριώσουμε και αυτόν με πλάγιο τρόπο μου φαίνεται... δεν είδατε με τον alagt πόσο ηρέμησε αφού εγινε MoM; σχεδόν μας λείπει ο παλιός καλός του εαυτός. Λοιπόν zade έχεις ένα μήνα διορία, ή θα γίνεις δικός μας, ή θα σε φάει το φυτό μου πριν βγεις για τελευταία φορά από την πόρτα των γραφείων της Δ.Ο. ;)

Τέσπα, δεν πιστεύω να θέλεις και τα συγχαρητήρια μου για την επιλογή σου... αν και τώρα που το σκέφτομαι :thinking: η όλη σου προσπάθεια, να πλευρίσεις τον ένα, να πείσεις τον άλλο, να χρησιμοποιήσεις τον τρίτο, να εκμεταλλευτείς τον τέταρτο, κλπ, προσδίδει σε εσένα έναν άλλο αέρα διαπλοκής και διαφθοράς... μου αρέσεις τελικά και ας μην είσαι τόσο γκρινιάρης τον τελευταίο καιρό, πιστεύω θα σου έρθει πάλι. :D Μπράβο σου, μπορώ να πω ότι σχεδόν με έπεισες. :congrats:

 

 

Πιάσε τώρα και την σκούπα μην έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα. :gun2:

 

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Zade, ΕΙΣΑΙ Ο ΣΤΗΒΕΝ ΣΗΓΚΑΛ ΤΕΛΙΚΑ??????? :wow:

 

 

(Παίζει αυτόγραφο? Το ανταλλάσσω με 50 thanks και τη συλλεκτική μάσκα πασχαλίτσ εεε Deadpool! :lol: )

 

O Steven είναι μόνο ένας φίλε μου,ένας και μοναδικός και πάνω απ όλα ίνδαλμα.Πέρσι το καλοκαίρι είχα τα μαλλιά μου όπως ο Seagal (το trademark κοτσιδάκι) και μετά τα ξύρισα όλα για να γίνω Statham.Αλλά το μετάνιωσα και τα ξαναφήνω.Ελπίζω μέχρι τον Απρίλιο να ξανασιγκαλοποιηθώ.

Και ναι ρε φίλε ,ο Seagal μου αρέσει τρομερά.:yahoo:

 

 

Θα ήθελα να δω την φάτσα σου όταν κάποια στιγμή η γυναίκα σου (μελλοντικά μιλάω) σου πει ότι πρέπει να βάλεις τα κόμικς σε κούτες για το υπόγειο γιατί χαλάνε την διακόσμηση :D

Είναι ήδη σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο στο υπόγειο και προστατεύονται από την υγρασία,τις σκόνες και οτιδήποτε μπορεί να τα βλάψει.Πάνω έχω μόνο βιβλία.

 

Παιδιά μην απορείτε, και η γκρίνια χόμπυ είναι :)

 

Μπράβο Άγγελε, το να σε τιμήσει μια Κοινότητα, είναι όμορφη κίνηση και δεν μπορεί, ένα χαμόγελο θα το έσκασες...

 

Σ' ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου

 

:cheers3:

 

Ρε Valt αφού με είδες στη λέσχη μια φορά.Ξέρεις ότι είμαι καλούλης και στην πραγματικότητα όταν δω κάτι που όντως είναι καλό και αξίζει ,θα το εκτιμήσω.Δεν διαμαρτύρομαι ποτέ άδικα και χωρίς επιχειρήματα.Και επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να μην αναγνωρίσω την σκληρή δουλειά και τον κόπο για να πραγματοποιηθεί κάτι καλό.

 

 

Και που είστε ε, τα thanks είναι χαζά;)

 

δεν αλλάζουν οι άνθρωποι...

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28722
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6439 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Και που είστε ε, τα thanks είναι χαζά;)

 

δεν αλλάζουν οι άνθρωποι...

Ε, αφού υπάρχουν εμείς τα χρησιμοποιούμε... άλλωστε εάν το λες για την "καταμέτρηση" τους και το μέγεθος του... κανείς δεν σου εγγυάται ότι στην επόμενη αναβάθμιση του φόρουμ (να εδώ δίπλα είναι), δεν θα μηδενίσουν πάλι. Απλά πατάμε το κουμπάκι για να ξέρει ο άλλος ότι διαβάσαμε αυτό που έγραψε, λογικά μας άρεσε αυτό που είπε, ίσως να συμφωνούμε κιόλας, αλλά δεν έχουμε τίποτα παραπάνω να προσθέσουμε. Γκε-γκε; :lol:

 

:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

 

(αναγκάστηκα να σβήσω και αρκετά γιατί δεν γούσταρε τα πολλά thanks το φόρουμ, ίδιο ο zade δλδ)

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11317
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1755
  • Reputation:   11886
  • Achievement Points:  1758
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5320 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Όλη η παραπάνω μέθοδος είναι για να γίνετε MoM δωρεάν.Αν το φυσάτε ,περνάτε από τη λέσχη ,δίνετε 64€ στον Valtasar και γίνεστε MoM για όποιον μήνα θέλετε.Αν σας ενδιαφέρει για κάτι παραπάνω,στείλτε μου pm να σας δώσω τον αναλυτικό τιμοκατάλογο.Οι τιμές είναι λιγο αλμυρές ,αλλά αξίζει τον κόπο.

 

 

Τα χρήματα μπορώ να τα δώσω μόνο στη λέσχη ή μπορω και με άλλον τρόπο, γιατί μου πέφτει λίγο δύσκολο το άλλο!Και μιας και έχω φίλους με λεφτά και θέλω να είμαι πιο πάνω από τα κανονικά μέλη πιστεύω αξίζει τον κόπο!!!!:p4::p4:;):lol2::beer5::beer5::beer5::beer5::xm::D:lol:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5716 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Άντε να τελειώνει ο μήνας να βάλουν κανέναν άλλο MoM να απαλλαγώ από αυτό το απαίσιο παιδάκι που «στολίζει» το rank μου.

 

Αν το εικονίδιο του επόμενου MoM είναι καλύτερο από το δικό μου θα διαμαρτυρηθώ!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28722
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6439 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Χα, χα νομίζεις... είσαι τόσο καλός ΜοΜ που λέω να σε κρατήσουμε για άλλον ένα μήνα και επειδή βαριέμαι δεν θα φτιάξω νέα group icons, οπότε το παιδάκι θα παραμείνει. :PPP:

A, ναι ξέχασα. Εάν θέλεις τόσο πολύ να απαλλαγείς από την "ρετσινιά" του ΜοΜ μπορείς να προτείνεις και να ψηφίσεις και εσύ το επόμενο "θύμα". Προνομιούχε. :)

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.