Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα της Λέσχης


ftsgr

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  12765
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  641
  • Reputation:   4140
  • Achievement Points:  641
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5047 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

post-556-13087530976449_thumb.jpg

 

Ε είναι νέο. Και μάλιστα τα σπάει το υπερυψωμένο! Καλύτερη ακουστική! :div:

 

Να φανταστώ ότι η δουλειά του γλόμπου είναι να επισκευάζει την οθόνη σε περίπτωση βλάβης; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Περίπου. Φήμες λένε ότι είναι για λόγους έπικνες και για να βρίσκουμε κατευθείαν το on-off κουμπάκι. Αλλά μάλλον το πρώτο αληθεύει μονάχα. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:new:

post-556-13118020365862_thumb.jpgpost-556-13118020408082_thumb.jpg

 

Γιατί η είσοδος φαινόταν γυμνή ενώ δεν είναι. :D

 

ΕΚΤΑΚΤΟ: υλοποιήθηκε στα πλαίσια των εργασιών αναδιοργάνωσης στη ΛΕΦΙΚ το μονόπρακτο "Ο Ένδοξος Θάνατος Ενός Μεγαλοσυλλέκτη Από Ντουλάπα Με Κόμικς". Το κοινό παραληρούσε μπρός στο άκρως επιτυχημένο θέαμα και τη μοναδικά ρεαλιστική απόδοση του πρωταγωνιστή! :valt::party:

 

post-556-13118021841665_thumb.jpg

 

σσ.Η Λέσχη θα είναι ανοιχτή και τον Αύγουστο. Για να μπορούν να έρθουν και τα παιδιά που δεν έχουν σχολείο όταν δε θα είναι σε διακοπές. Και όχι μόνο. :holidays:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  19099
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  329
  • Reputation:   1321
  • Achievement Points:  329
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4673 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Που μπορώ να μάθω περισσότερες πληροφορίες για τη λέσχη?Μπορεί να γραφτεί όποιος θέλει?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14922
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4989 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

ΛΕΦΙΚ

τσεκαρε τον συνδεσμο :beer:

και αν μενεις Αθηνα και σε βολευει περνα μια βολτα

Επεξεργασία από ConB
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  6330
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  300
  • Content Count:  1257
  • Reputation:   7187
  • Achievement Points:  1258
  • Days Won:  25
  • With Us For:  5736 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Η Λέσχη θα παραμείνει κλειστή από το Σάββατο 13/8 έως και τη Δευτέρα 15/8.

 

Τα λέμε την Τρίτη 16 Αυγούστου.

 

:cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:new: Στη γνωστή γωνίτσα με τα δωρεάν τευχάκια προστέθηκαν αντίτυπα του Καρποφορώ. Ευχαριστούμε Λένα! :cheers3:

 

 

(Επίσης ο Τρύφωνας-Grandpa κέρασε γλυκάκια! :D )

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12192
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  1248
  • Reputation:   9494
  • Achievement Points:  1248
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5156 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  6

:new: Στη γνωστή γωνίτσα με τα δωρεάν τευχάκια προστέθηκαν αντίτυπα του Καρποφορώ. Ευχαριστούμε Λένα! :cheers3:

 

Πολύ όμορφη κίνηση! Ενδιαφερόμαστε και οι εκ θεσσαλονίκης για αντιτυπάκι! DJO στέλνω pm για λεπτομέρειες. :thanks:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:update:

 

Η γνωστή γωνίτσα των δωρεάν εμπλουτίστηκε με αντίτυπα από Χρυσαλλίδες και το #1 του FMIL!

 

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28474
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  51

κοίτα ρε &%^^% μου, που έχουμε γωνίτσα με δωρεάν φάνζιν.... αη λάηκ :)

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22147
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  348
  • Reputation:   4553
  • Achievement Points:  355
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4623 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Εγω μολις χθες γραφτηκα στο forum και ντρεπομαι που το λεω αλλα δεν ηξερα καν οτι υπαρχει η Λεσχη Φιλων Κομικς :crying: , χθες το εμαθα και αυτο απο εδω...τουλαχιστον ελπιζω να δικαιολογουμαι επειδη ειμαι απο επαρχια :) ...Παντως αξιεπαινη ιδεα και θελω να βοηθησω και εγω οσο μπορω γτ απο μικρος εχω τρελα με τα κομικς ειδικα της Ντισνευ..Επειδη τυχαινει να ειμαι Αθηνα μπορειτε να μου δωσετε καποιες πληροφοριες?καθημερινες τα πρωινα ειναι κλειστα και ειναι ανοιχτα μονο 6-10 το απογευμα?επισης θα μπορω να αγορασω τευχη απο την λεσχη?καινουρια μονο ή και πιο παλια? και γενικα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε μερικες πληροφοριες και τις δικες σας εμπειριες απο επισκεψεις σας ωστε να ειμαι πιο ανετα και να ξερω τι γινεται στην πρωτη μου επισκεψη στην ΛΕΦΙΚ?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1271
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  715
  • Content Count:  3478
  • Reputation:   20253
  • Achievement Points:  3535
  • Days Won:  16
  • With Us For:  6280 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

ηπως θα μπορουσατε να μου πειτε μερικες πληροφοριες και τις δικες σας εμπειριες απο επισκεψεις σας ωστε να ειμαι πιο ανετα και να ξερω τι γινεται στην πρωτη μου επισκεψη στην ΛΕΦΙΚ?

 

Φίλε μου ότι και να σου πούμε ,

κατά τη πρώτη σου επίσκεψη στη Λέσχη πρέπει βάσει των κανονισμών λειτουργίας της να υποστείς το παραδοσιακό καψόνι. Εμένα να σκεφτείς με αλλείψανε πίσσα και πούπουλα και με περιφέρανε στην Ερμού. Ένα φίλο μου τον έβαλαν να πιει ένα πράσινο ζουμί...μαγικό ζωμό του είπανε (ξέρναγε όλο το βράδυ) , ενώ σε έναν άλλο του ειπανε να ανεβει στο δεύτερο όροφο και να ζητήσει τη Χέλγκα . Δεν τον ξαναείδα από τότε και γιια ένα μήνα δεν απαντούσε στο τηλέφωνο.

 

Μη ψαρώνεις όμως. Ανέβα πάνω και όταν σου κάνουν τη δήθεν αθώα ερώτηση "έχεις ξανάρθει στη Λέσχη;" απάντησε "ΒΕΒΑΙΩΣ!!!" :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9052
  • Reputation:   64348
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6428 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Εγω μολις χθες γραφτηκα στο forum και ντρεπομαι που το λεω αλλα δεν ηξερα καν οτι υπαρχει η Λεσχη Φιλων Κομικς :crying: , χθες το εμαθα και αυτο απο εδω...τουλαχιστον ελπιζω να δικαιολογουμαι επειδη ειμαι απο επαρχια :) ...Παντως αξιεπαινη ιδεα και θελω να βοηθησω και εγω οσο μπορω γτ απο μικρος εχω τρελα με τα κομικς ειδικα της Ντισνευ..Επειδη τυχαινει να ειμαι Αθηνα μπορειτε να μου δωσετε καποιες πληροφοριες?καθημερινες τα πρωινα ειναι κλειστα και ειναι ανοιχτα μονο 6-10 το απογευμα?επισης θα μπορω να αγορασω τευχη απο την λεσχη?καινουρια μονο ή και πιο παλια? και γενικα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε μερικες πληροφοριες και τις δικες σας εμπειριες απο επισκεψεις σας ωστε να ειμαι πιο ανετα και να ξερω τι γινεται στην πρωτη μου επισκεψη στην ΛΕΦΙΚ?

 

Αφού γράφτηκες χθες στο φόρουμ και είσαι από επαρχία από που να ήξερες για την Λέσχη ; δικαιολογημένος λοιπόν, μην αισθάνεσαι άσχημα, εδώ μέλη 4 χρόνων στο φόρουμ και ακόμα δεν έχουν περάσει από την Λέσχη (που έκλεισε ήδη 2 χρόνια ζωής)...

 

Λοιπόν, λίγα λόγια για την Λέσχη.

Είναι σε ένα διατηρητέο κτίρο στο Μοναστηράκι στην Αγίας Ειρήνης 5. Το στενό είναι στην αρχή της Αθηνάς, αν βγεις στην στάση Μοναστηράκι του μετρό στην έξοδο της Αθηνάς θα δεις απέναντι τον δρόμο, στα 50 μέτρα στο αριστερό σου χέρι θα δεις την πόρτα της Λέσχης. Ανεβαίνεις τις σκάλες και έφτασες :)

Λειτουργεί καθημερινά εκτός Δευτέρας, απογέυματα 6-10 αλλά το ΣΚ είναι και πρωί 10-2.

Στον 1ο όροφο είναι το "καθιστικό" μας. Είναι γεμάτο βιβλιοθήκες με κόμικς(περίπου 16.000 τεύχη) που μπορείς να διαβάσεις χωρίς καμμία υποχρέωση. Είναι άλλωστε και η μοναδική βιβλιοθήκη κόμικς στην Ελλάδα ανοιχτή για το κοινό.

Όποιος έχει βάρδια (γιατί οι βάρδιες είναι εθελοντικές και δεν είναι σίγουρο ότι θα βρεις πάντα τον ίδιο) θα σου προσφέρει αναψυκτικό/καφέ/τσάι ή μπύρα χωρίς πληρωμή αφού δεν υπάρχει τιμοκατάλογος. Υπάρχει μόνο ένας μικρός κουμπαράς που είναι για αυτούς που θέλουν απλά να συνεισφέρουν κάτι για να βρουν να πιούν και την επόμενη φορά :)

Υπάρχει μια βιβλιοθήκη με όλες τις νέες κυκλοφορίες αν θέλεις να αγοράσεις κάτι αλλά και 2 βιβλιοθήκες με 3.000 περίπου τεύχη μεταχειρισμένα, παλιότερων εκδόσεων αν θέλεις να αγοράσεις κάποιο που ψάχνεις. Σε όλα φυσικά θα σε βοηθήσει αυτός που έχει βάρδια αλλά μην ξαφνιαστείς αν σε βοηθήσουν και άλλοι που θα βρίσκονται εκεί καθώς όλο το κλίμα είναι παρείστικο και πολύ φιλικό.

Κάθεσαι λοιπόν στο τραπεζάκι σου και αν θέλεις απλά να διαβάσεις κάτι, το παίρνεις από την βιβλιοθήκη και δεν σε ενοχλεί κανένας, αν θέλεις κουβέντα και παρέα πάλι θα την βρεις.

Υπάρχει και μια πελώρια τηλεόραση συνδεδεμένη στο διαδίκτυο που μπορείς να σερφάρεις αν θέλεις.

Υπάρχει και ένας 2ος όροφος που λειτουργεί για αφιερώματα/παρουσιάσεις/εκθέσεις/σεμινάρια που γίνονται στην Λέσχη. Αυτή την στιγμή δεν έχει κάποιο να τρέχει οπότε δεν έχει κάποιο ενδιαφέρον (εκτός αν θες απλά να δεις τον χώρο)

 

Σε περιμένουμε λοιπόν και περιμένουμε εδώ τις εντυπώσεις σου (καλές ή κακές). Μας αρέσει να ακούμε γνώμες γιατί πάντα προσπαθούμε για το καλύτερο. Είναι κάτι συλλογικό και ομαδικό οπότε πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης.

 

:cheers3:

 

@bonadrug μαζί γράφαμε την απάντηση :lol: σσσσ.....κρύβε λόγια :P

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22147
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  348
  • Reputation:   4553
  • Achievement Points:  355
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4623 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

 

Αφού γράφτηκες χθες στο φόρουμ και είσαι από επαρχία από που να ήξερες για την Λέσχη ; δικαιολογημένος λοιπόν, μην αισθάνεσαι άσχημα, εδώ μέλη 4 χρόνων στο φόρουμ και ακόμα δεν έχουν περάσει από την Λέσχη (που έκλεισε ήδη 2 χρόνια ζωής)...

 

Λοιπόν, λίγα λόγια για την Λέσχη.

Είναι σε ένα διατηρητέο κτίρο στο Μοναστηράκι στην Αγίας Ειρήνης 5. Το στενό είναι στην αρχή της Αθηνάς, αν βγεις στην στάση Μοναστηράκι του μετρό στην έξοδο της Αθηνάς θα δεις απέναντι τον δρόμο, στα 50 μέτρα στο αριστερό σου χέρι θα δεις την πόρτα της Λέσχης. Ανεβαίνεις τις σκάλες και έφτασες :)

Λειτουργεί καθημερινά εκτός Δευτέρας, απογέυματα 6-10 αλλά το ΣΚ είναι και πρωί 10-2.

Στον 1ο όροφο είναι το "καθιστικό" μας. Είναι γεμάτο βιβλιοθήκες με κόμικς(περίπου 16.000 τεύχη) που μπορείς να διαβάσεις χωρίς καμμία υποχρέωση. Είναι άλλωστε και η μοναδική βιβλιοθήκη κόμικς στην Ελλάδα ανοιχτή για το κοινό.

Όποιος έχει βάρδια (γιατί οι βάρδιες είναι εθελοντικές και δεν είναι σίγουρο ότι θα βρεις πάντα τον ίδιο) θα σου προσφέρει αναψυκτικό/καφέ/τσάι ή μπύρα χωρίς πληρωμή αφού δεν υπάρχει τιμοκατάλογος. Υπάρχει μόνο ένας μικρός κουμπαράς που είναι για αυτούς που θέλουν απλά να συνεισφέρουν κάτι για να βρουν να πιούν και την επόμενη φορά :)

Υπάρχει μια βιβλιοθήκη με όλες τις νέες κυκλοφορίες αν θέλεις να αγοράσεις κάτι αλλά και 2 βιβλιοθήκες με 3.000 περίπου τεύχη μεταχειρισμένα, παλιότερων εκδόσεων αν θέλεις να αγοράσεις κάποιο που ψάχνεις. Σε όλα φυσικά θα σε βοηθήσει αυτός που έχει βάρδια αλλά μην ξαφνιαστείς αν σε βοηθήσουν και άλλοι που θα βρίσκονται εκεί καθώς όλο το κλίμα είναι παρείστικο και πολύ φιλικό.

Κάθεσαι λοιπόν στο τραπεζάκι σου και αν θέλεις απλά να διαβάσεις κάτι, το παίρνεις από την βιβλιοθήκη και δεν σε ενοχλεί κανένας, αν θέλεις κουβέντα και παρέα πάλι θα την βρεις.

Υπάρχει και μια πελώρια τηλεόραση συνδεδεμένη στο διαδίκτυο που μπορείς να σερφάρεις αν θέλεις.

Υπάρχει και ένας 2ος όροφος που λειτουργεί για αφιερώματα/παρουσιάσεις/εκθέσεις/σεμινάρια που γίνονται στην Λέσχη. Αυτή την στιγμή δεν έχει κάποιο να τρέχει οπότε δεν έχει κάποιο ενδιαφέρον (εκτός αν θες απλά να δεις τον χώρο)

 

Σε περιμένουμε λοιπόν και περιμένουμε εδώ τις εντυπώσεις σου (καλές ή κακές). Μας αρέσει να ακούμε γνώμες γιατί πάντα προσπαθούμε για το καλύτερο. Είναι κάτι συλλογικό και ομαδικό οπότε πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης.

 

:cheers3:

 

@bonadrug μαζί γράφαμε την απάντηση :lol: σσσσ.....κρύβε λόγια :P

 

 

Ετσι οπως τα ειπες φανηκαν κατι περισσοτερο απο καλα...θα περασω καποια στιγμη γτ θελω να δω πολυ αυτο τον χωρο ετσι οπως τον περιγραφεις...οσο για τα σχολια μου μετα την πρωτη μου επισκεψη θα ειναι πολλα και κατι μου λεει οτι θα ειν αι και θετικα...Συγχαρητηρια για τον χωρο που εχετε δημιουργησει...Θα τα πουμε και απο κοντα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22147
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  348
  • Reputation:   4553
  • Achievement Points:  355
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4623 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Φίλε μου ότι και να σου πούμε ,

κατά τη πρώτη σου επίσκεψη στη Λέσχη πρέπει βάσει των κανονισμών λειτουργίας της να υποστείς το παραδοσιακό καψόνι. Εμένα να σκεφτείς με αλλείψανε πίσσα και πούπουλα και με περιφέρανε στην Ερμού. Ένα φίλο μου τον έβαλαν να πιει ένα πράσινο ζουμί...μαγικό ζωμό του είπανε (ξέρναγε όλο το βράδυ) , ενώ σε έναν άλλο του ειπανε να ανεβει στο δεύτερο όροφο και να ζητήσει τη Χέλγκα . Δεν τον ξαναείδα από τότε και γιια ένα μήνα δεν απαντούσε στο τηλέφωνο.

 

Μη ψαρώνεις όμως. Ανέβα πάνω και όταν σου κάνουν τη δήθεν αθώα ερώτηση "έχεις ξανάρθει στη Λέσχη;" απάντησε "ΒΕΒΑΙΩΣ!!!" :lol:

:thanks: για την ενημερωση,ελπιζω να ειμαι πιστευτος οταν με ρωτησουν γτ αν καταλαβουν οτι ειμαι καινουριος την εκατσα, με βλεπω να παθαινω και τα 3 περιστατικα που ανεφερες! :lol:

Επεξεργασία από Maniac
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7341
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  1379
  • Reputation:   6443
  • Achievement Points:  1379
  • Days Won:  5
  • With Us For:  5638 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Ετσι οπως τα ειπες φανηκαν κατι περισσοτερο απο καλα...θα περασω καποια στιγμη γτ θελω να δω πολυ αυτο τον χωρο ετσι οπως τον περιγραφεις...οσο για τα σχολια μου μετα την πρωτη μου επισκεψη θα ειναι πολλα και κατι μου λεει οτι θα ειν αι και θετικα...Συγχαρητηρια για τον χωρο που εχετε δημιουργησει...Θα τα πουμε και απο κοντα!

 

Δεν είναι έτσι, είναι καλύτερα! :cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  832
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  197
  • Content Count:  4141
  • Reputation:   15796
  • Achievement Points:  4141
  • Days Won:  12
  • With Us For:  6308 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το Previews Αυγούστου ήρθε σήμερα στη Λέσχη, πακετάκι από τον Άγγελο (adams) του Star Comics μαζί με Marvel Previews και DC Comics - The New 52! #1

 

:thanks: Άγγελε :beer:

Επεξεργασία από zoo
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22275
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  9
  • Reputation:   32
  • Achievement Points:  9
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4616 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Wow ποσα τευχη εχεται αραγε?Μακαρι να υπηρχε και λεσχη στη θεσσαλονικη!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22312
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1067
  • Reputation:   5082
  • Achievement Points:  1067
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4613 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ένα μεγάλο μπράβο στους ιδρυτές της λέσχης. Αν βρεθώ Αθήνα ποτέ θα επισκεφτώ σίγουρα τη λέσχη. Τι κρίμα να μην υπάρχει κάτι παρόμοιο και σε άλλες πόλεις

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 months later...

  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Wow ποσα τευχη εχεται αραγε?Μακαρι να υπηρχε και λεσχη στη θεσσαλονικη!!!!

 

Πρέπει να'ναι τετραψήφιος προς πενταψήφιος ο αριθμός. Δωρίζουν άτομα από όλη την Ελλάδα και όχι μόνο. Για να φτιαχτεί και στη Θεσσαλονίκη θα πρέπει να γραφτούν 100 άτομα μέλη στη Λέσχη και οι Forester να βγάλουν ημερολόγιο με καλίγραμμες πόζες. :D

 

:new: Και εκεί που νομίζαμε ότι αποκτήσαμε ένα στέκι ασφαλές, ένα μέρος όπου θα αράζουμε χωρίς να τρέμουμε όταν μπαίνουμε στο μπάνιο την απρόσμενη επίσκεψη ενός μανιακού παπιΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

 

post-556-0-24068400-1321740982_thumb.jpg

 

 

post-556-0-55694800-1321740986_thumb.jpg

 

Οκ, τώρα τα πραγματικά νέα: πλέον (εδώ και καμιά βδομάδα) εγκαταστάθηκε πάγκος εργασίας που χρειαζόνταν όσο δεν πάει, από τους FMIL makers μέχρι τη μικρή φιλόδοξη κοκκινομάλλα ερευνήτρια, ενώ έτσι μένουν και τα 3 τραπεζάκια ελεύθερα.

:cool:

 

σσ.Surround System installing: check!

σσ2.Μέχρι τέλος του μήνα προβλέπω περάτωση του σταθμού Μοναστηρακίου! Ωμμ...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45731
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6168 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Ωραία όλα αυτά. Λιμνούλα όμως πότε θα φτιάξουμε;

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94905
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

:new: Και εκεί που νομίζαμε ότι αποκτήσαμε ένα στέκι ασφαλές, ένα μέρος όπου θα αράζουμε χωρίς να τρέμουμε όταν μπαίνουμε στο μπάνιο την απρόσμενη επίσκεψη ενός μανιακού παπιΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

 

Τελικά κανείς δεν μπορεί να ξεφύγει από τα παπιά...!

 

Να δεις που θα είναι δάκτυλος του Dionik...! :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Δηλαδή αν φέρω κι εγώ ένα φιγουρίνι με τον Μίκυ, θα το βάλετε κι αυτό σε εξ ίσου περίοπτη θέση;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28474
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  51

όχι. θα πρέπει να φέρεις φιγουρίνι ποντίκι :D

 

:cheers5:

 

YG εγώ μετά θα φέρω γνήσια ποντικοπαγίδα :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Εν τάξει, θα φροντίσω να βρω και να φέρω κι εσύ Νικόλα βάλε μετά όσες φάκες θέλεις. Πάντως φιγουρίνι φώκιας -μικρής ή μεγάλης- δεν θα φέρω γιατί θα το κατακρεουργήσεις :mafia:

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:lol:

 

(βασικά

 

 

είναι αυθεντικό παπάκι μπάνιου

 

από τα Τζάμπο

 

και έκανε

 

25 ολόκληρα σεντς!

)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Το αναγνώρισα καλέ μου Ορέστη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  10460
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  340
  • Content Count:  5714
  • Reputation:   52802
  • Achievement Points:  5714
  • Days Won:  38
  • With Us For:  5407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Το ότι η Λέσχη έχει εδώ και καιρό ΕΠΑΛ δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που δεν το ξέρει... Το ότι έχει εκπαιδευτεί και πλέον φτιάχνει τέλεια τον επίσημο καφέ του germ όμως ποιοι το ξέρουν;

 

Δεν πρόκειται για αστείο! Δε με πιστεύεται; Επειδή όπως πάντα ομιλώ με αποδείξεις, ιδού:

 

ftsgr_nealesxis_germcoffee.jpg

 

 

Μη διστάσετε να τον ζητήσετε!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94905
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Καλλιτεχνικοί καφέδες...! :best:

 

Άλλος ένας λόγος για επίσκεψη στην Λέσχη...! :dance:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30807
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6171 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Και αν δεν σας τον φτιάξει ακριβώς ίδιο, να του τον φέρετε στο κεφάλι (προσεχτικά όμως για να μην λερώσετε το πάτωμα). :D

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.