Μετάβαση στο περιεχόμενο

GC ΦΑΝΖΙΝ


lunatic

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4671
  • Reputation:   26345
  • Achievement Points:  4705
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Σούπερ το τευχάκι μας... ήταν η πρώτη από τις αγορές μου που διάβασα και το καταευχαριστήθηκα!

 

Ίσως είναι το καλύτερο έως τώρα, με πολύ καλό επίπεδο ιστοριών και ωραία πολυσυλλεκτικότητα (και παρεϊστικό κλίμα που μετράει πιο πολύ, άλλωστε την πλάκα μας κάνουμε). Ιδιαίτερες ευχαριστίες στη Χριστίνα (και στον Μίνωα) για το τρέξιμο που έριξε και τη δουλειά της στον πάγκο - και το κυριότερο, πάντα με χαμόγελο :)

 

Και του χρόνου κανονίστε οπωσδήποτε να έχουμε το #5 αλλιώς... θα σας στείλω... τον ROBOCOP :minigun: :minigun: :minigun:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28681
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4784 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

σημερα ειχα ελευθερο το απογευμα μου,αραξα και το διαβασα με προσοχη :)

Αρχικα συγχαρητηρια στο δημιουργικο team (Xριστινα,Μινω,Bασιλη :respect:) για το τρεξιμο που ριξατε,το οποιο φανταζομαι θα ταν μπολικο με τα νεα deadlines κλπ Πραγματικα :respect: που πιστεψατε στην εκδοση αυτη και ειδαμε φετος τη συνεχεια :D

 

Σκορπιες σκεψεις τωρα λοιπον:

-Το εξωφυλλο μ αρεσει παρα πολυ σα σχεδιο αλλα επειδη μου θυμιζει εντονα ΤΣΕ καπου σκαλωνω.Σιγουρα θα ταιριαζε πιο πολυ σε ενα ΤΣΕ αφιερωμενο στον Κορτο αλλα δεν παυει να ναι όμορφο 

-Εσωφυλλα: ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ,τελος

-"editorial"-περιεχομενα: Η ομορφια της λιτοτητας.Θα μπορουσαν να χαν και κατι,να γεμιζει η σελιδα που λενε,ισως λιγα στοιχεια παραπανω για το gc,οχι σαν μερος της εισαγωγης της χριστινας αλλα σαν κουτακι "για να μας γνωρισουν καλυτερα"

 

Oι ιστοριες ειχαν ολες κατι να πουν και μου αρεσε που υπηρχαν λιγο πολυ τα παντα,ακριβως οπως και το GC :D

-καταπληκτικο spooky σχεδιο Μalk

-σωστος ο αρχοντας (το σχεδιο σου μου θυμιζει mrd,φαινονται οι επιρροες σου ;):lol:

-Φουλ του Ασσου:ποια τανκς και πολεμικα,Παυλο εδω εισαι!!!!πολυ ομορφο σχεδιο στα αεροπλανα σε διαφορα μεγεθη σε διαφορες οψεις! 

-Gregorius: αλλο ενα μελος με χαρακτηριστικο σχεδιο. Ομορφο σχεδιο,ομορφο στησιμο,ωραιο reference στο τελος :lol: ισως τα στοιχεια να ταν ακλυτερο να μπουν στην αρχη γιατι ετσι οπως ηταν νομιζα οτι η πρωτη σελιδα ειναι η εισαγωγικη και γυρνωτας σελιδα θα διαβαζα τη συνεχεια.

-Δυνατο το αγγιγμα,με αγγιξε ;) Ομορφο σχεδιο,ομορφο κλιμα. Μου αρεσε η ελλειψη διαλογου,τα πε ολα χωρις να πει τιποτα!!! 

-mad scientist : ευτυχως που υπαρχουν και τετοιο τρεολοεπιστημονες :P

-oι ηρωες των ηρωων:πρωτη εμφανιση σουπερ μενελαου!!!!ψιλο ανισο σχεδιο αλλα ενδιαφερον στορυ!! αναμενω τις επομενες μερες θεμα με το ποσες αναφορες σε κομικ βρηκαμε ;)

-ρομποκοπ: :lol: εκτος απο το ωραιο αστειο μ αρεσε πολυ και το σχεδιο και το ωραιο-πιστο "lettering"

-ανθρωποι γοριλλες: εχω τσεκαρει το θεμα με τα σχεδια σου και ενω δεν ειναι ασχημα δεν ειναι ιδιαιτερα του γουστου μου,αρκετα underground θε λεγα.Εδω ομως αυτο δεν ισχυει,μου αρεσε παρα μα ΠΑΡΑ πολυ το σχεδιο!το στορυ ηταν μια χαρα!Τα μονα που θα αλλαζα θα ταν μερικες ασκοπες εξηγησεις ("show,dont tell" που λενε) και καλυτερο ελεγχο για ορθογραφικα (πχ γοριλας παρολο που στα αγγλικα ειναι gorilla),χτυπανε στο ματι και ριχνουν το αποτελεσμα ενω ειναι κατι τελειως τυπικο

-το ερωτηματικο της Δυσης: μπαινει μια τυπισσα σε ενα μπαρ (έστω σαλουν) και.... ;) Ωραια ιστορια με πολυ ωραιο,λιγοτερο ακαμπτο σχεδιο απο το pit :D Tο μονο που δε μου κολλησε καλα στο ματι ηταν το ημιτελες σχεδιο στο 3ο καρε της 5ης σελιδας.Κατα τα αλλα, ιδεες Guy fawkes στην Αγρια Δυση, i like it :D;)

 

-εναλλακτικο οπισθοφυλλο:πολυ καλο σχεδιο αλλα οχι για οπισθοφυλλο.

-οπισθοφυλλοΤο οπισθοφυλλο απο την αλλη ηταν μια χαρα κομιξικο,κομιξικοτατο!!!αν εξαιρεσεις το αριστερο χερι μου αρεσει παρα πολυ και η ανατομια και ο φωτισμος

 

Για τη δευτερη ιστορια,στην οποια συμμετεχω δεν εχω να πω πολλα μιας και τα απειρα :respect: που οφειλα να πω στον Γιωργο τα χω πει ηδη :) . Ηταν μια φοβερη εμπειρια για μενα η δημιουργια αυτης της ιστοριας και ο Γιωργος δε θα μπορουσε να ταν καλυτερος δασκαλος(γιατι δασκαλος ηταν και οχι συνεργατης).Εβαλε τη σκεψη μου σε ενα μπουσουλα,με ενθαρρυνε πολυ αλλα και οποτε χρειαζομουν "φρεναρισμα" δεν το αμελουσε :) Μεσα από ολο αυτό βγηκα σιγουρα πολυ πιο ψημενος για το αντικειμενο :)

 

Γενικα περι ανεμων και υδατων: πολυ καλο τευχακι,αν οχι το καλυτερο απο τα 4 τοτε το 2ο καλυτερο (ναι εχω μια αγαπη προς το #2,γιατι να το κρυψωμεν;; ) Μου αρεσε αυτο που ειπε ο germ,λιγες συμμετοχες μεν αλλα απο αναγνωρισιμα μελη,οχι να βλεπεις το nick τους πρωτη φορα στα περιεχομενα,fanzine απο την κοινοτητα για την κοινοτητα (και οχι μονο ;) )

 

Περιμενω απο τωρα το επομενο!!! :blob6:  (<- το ψημενος που λεγαμε ;) )

 

edit:νομιζω ο germ στο ποστ του για το gcf4 ξεπερασε τον εαυτο του:57 φορες εχει στο ποστ του :) ή :D ,να τα κατοστησεις germ ;):lol:

Επεξεργασία από dimious200
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55390
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

το φανζινακι τα σπαει κτλ κτλ :D

 

μπραβο σε ολους οσους συμμετειχαν κ σε ολους οσους ασχοληθηκαν για να βγει :beer:

 

επισης θα ηθελα οσοι το διαβασουν να κανουν μια αυστηρη κριτικη στην ιστορια μου γιατι θελω να γινω καλυτερος

κ καλυτερος γινεσαι μεσα απο αυστηρη κ ειλικρινη κριτικη.. οποτε αμα γινω καλυτερος θα τα παρατησω ολα γιατι οι δουλειες

δεν πανε καλα κ θα γινω δημιουργος κομικς.. στην ελλαδα.. (η κ στο εξωτερικο αν γινω πολυ καλος) :lmao:

Επεξεργασία από mr-d
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7294
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  74
  • Content Count:  1543
  • Reputation:   11740
  • Achievement Points:  1543
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5621 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Δεν θα σχολιάσω τις ιστορίες, μιας και τις είχα δει από πριν και μου είχαν αρέσει όλες (που ήταν κι ένας από τους λόγους που πάρθηκε η απόφαση ότι απλά ΕΠΡΕΠΕ να βγει).

 

Απλά να πω συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έστειλαν ιστορίες (προ και μετά αρχικού deadline) και ειδικά στους Σκλαβενίτη, Malk, gregorious και Αλεξία που μας βοήθησαν με τα σκίτσα τους κυριολεκτικά τελευταία στιγμή.

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Βασίλη για τη γραφιστική δουλειά του, αλλά κυρίως στη Χριστίνα. Κανείς δεν μπορεί να φανταστεί την οργάνωσή της και το τρέξιμο που έριξε για να γίνει αυτό πραγματικότητα. Είχε απόλυτη ελευθερία κινήσεων και πραγματικά έκανε φανταστική δουλειά.

 

Ευχαριστούμε ακόμα και όλους όσους αποφάσισαν να στηρίξουν αυτή την έκδοση, ειδικά αυτή την εποχή που όλα είναι δύσκολα. Χάρη σε όλους εσάς δεν μπήκαμε μέσα οικονομικά (για να μιλήσουμε και ρεαλιστικά), κι έτσι όχι μόνο έχει ήδη παρθεί η απόφαση να συνεχίσουμε με το GC Fanzine #5, αλλά θα το ανεβάσουμε και σε νέο επίπεδο. Έχουμε πολλές ιδέες, όρεξη και κέφι και εξαιτίας αυτού θα υπάρξει αλλαγή στο ύφος τις σειράς που ακούει στο όνομα GC Fanzine!

 

 

 

( υ/γ ευχαριστώ και για τα καλά λόγια για την ιστορία :) )

Επεξεργασία από figolfin
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  519
  • Reputation:   1692
  • Achievement Points:  519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5634 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Έχει γίνει πλέον παράδοση για μένα το πρώτο comic που διαβάζω μετά το Comicdom να είναι το GC Fanzine. Έτσι λοιπόν και φέτος.

Επειδή όλοι όσοι έγραψαν πριν με κάλυψαν λίγο πολύ, θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλα τα παιδιά, που είτε ανέλαβαν την κυκλοφορία του είτε συμμετείχαν στη δημιουργία των ιστοριών και με τη θέληση και τη πίστη τους σε αυτό που έκαναν,έφτασε στα χέρια μας αυτό το τεύχος.Γιατί το αποτέλεσμα τα δικαιώνει!

:respect:  :clap2:   :best:

 

Με το καλό το επόμενο του χρόνου..!

:beer2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28439
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4552 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Το διαβασα επιτελους κι εγω το GCF #4 και μπορω να πω οτι τα σπαει :best:

 

Σουπερ το εξωφυλλο και το οπισθοφυλλο,

απο τις ιστοριες περρισοτερο μου αρεσε  το ερωτηματικο της δυσης και το first AIDS kit,

γ@μ@το το μονοσελιδο του Ορομποκοπ οπως επισης και το ποτε χωρις κομικς.

@Ιmageiras βλεποντας αυτη σου την ιστορια, που δεν μου αρεσει καθολου η θεματολογια της,

κατι μου λεει οτι μπορεις να κανεις κατι δυνατο, κατι πολυ δυνατο! Θα περιμενω :popcorn:

Για το μονοσελιδο του mr-d εχω να δηλωσω οτι αξιζει τουλαχιστον ενα icener (προφερεται αϊσνερ) :giati:

Γενικα κινηθηκε σε πολυ καλα επιπεδα, μπραβο στους δημιουργους και τους συντελεστες της εκδοσης :up:

Επεξεργασία από batigoal
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55390
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

 Για τον Διονύση ότι και να πω είναι λίγο, :frape:  έχω δηλώσει έτσι κι αλλιώς φαν του εδώ και καιρό! :P B

 

 

:blush: & :love4:

 

 

Mad Scientist. όχι ρε. επειδή είσαι εσύ, όχι. δεν γράφω τίποτα :) σου αφιερώνω σχόλιο-τρολλάρισμα :D :D :D  :love4:

 

επίσης :love4:

 

-mad scientist : ευτυχως που υπαρχουν και τετοιο τρεολοεπιστημονες :P

;):lol:

επίσης :love4:

 

Για το μονοσελιδο του mr-d εχω να δηλωσω οτι αξιζει τουλαχιστον ενα icener (προφερεται αϊσνερ) :giati:

τι υπονοείς πασχαλιάτικα; το χρυσο βατόμουρο των κόμικς;;;;;; :lol: α και :love4:

 

 

 

σας ευχαριστώ ολους για τα καλα σας λογια, φανταζομαι καλα ειναι τα λογια σας αν και δεν ειναι ξεκάθαρο 100%

anyway εσεις μου δινετε δυναμη για να ασχοληθω πιο σοβαρα με το αντικειμενο κ να κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα, να κανω ενα βημα παραπερα κ να κατακτησω κ το κοινο στο εξωτερικο!

 

υγ. δεν θα σας ξεχασω παντως.. παντα θα σας μνημονευω σε καθε μου επιτυχια κ στις συνεντευξεις που θα δινω

 

:eimai:

Επεξεργασία από mr-d
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28439
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4552 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

  τι υπονοείς πασχαλιάτικα; το χρυσο βατόμουρο των κόμικς;;;;;; :lol: α και :love4:

 

υγ. δεν θα σας ξεχασω παντως.. παντα θα σας μνημονευω σε καθε μου επιτυχια κ στις συνεντευξεις που θα δινω

 

:eimai:

Δεν υπονοω τιποτα ρε παλιανθρωπε,

σου εφτιαξα το προσωπικο σου βραβειο (ice) και παλι παραπονο εχεις :P

 

Οσο για το οτι δεν θα μας ξεχασεις...

ολοι τα ιδια λετε και μολις πιασετε την καλη... μην τον ειδατε, μην τον απαντησατε :sad1:

 

και επειδη διψασα  :givemebeer:  :lol: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55390
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

 

Οσο για το οτι δεν θα μας ξεχασεις...

ολοι τα ιδια λετε και μολις πιασετε την καλη... μην τον ειδατε, μην τον απαντησατε :sad1:

 

και επειδη διψασα  :givemebeer:  :lol:

 

ε μα αυτο κανω! ακολουθω την συνταγη της επιτυχιας! :P

 

ελα, παρε κ μπυριτσα! :beer0:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

ok. για 1-2-3 ημέρες, αποκλειστικά στον χώρο σας, αβίαστα, αβάδιστα, αααααποκεινο

 

icener award

 

Cooling_Down_by_Ewig.gif

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55390
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

αλλη μια πρωτιά!!!!!!!!!! :yahoo:

 

:lmao:

 

:best:

 

:P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 9 months later...

  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28681
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4784 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28681
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4784 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Διαβαζουν gc fanzine #4 στην Κενυα ;):P

 

(αν θελει καποιος mod/admin ας το ενωσει αυτο με το παραπανω ποστ που δεν ηταν και τοσο σαφες :P )

Επεξεργασία από dimious
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  21842
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  1519
  • Reputation:   9671
  • Achievement Points:  1519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4610 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Εντάξει... τώρα βγάζει νόημα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 months later...

  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23351
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3748 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το εξώφυλλο και το "όχι το εξώφυλλο" του GC ΦΑΝΖΙΝ 5...

 

tn_GCFanzin_0005.jpg tn_GCFanzin_0005z.jpg

 

Συγχαρητήρια σε όλους τους δημιουργούς και τους συντονιστές :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Το εξώφυλλο του #5 από τον totally_wired, καθώς και το εναλλακτικό από τον figolfin, ανέβηκαν στην παρουσίαση. :)

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11317
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1755
  • Reputation:   11884
  • Achievement Points:  1758
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5298 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Δείξτε και λίγο περιεχόμενο ρε παιδιά και σε μας του εργένηδες να γλυκαθούμε λίγο. Να δούμε, έχει καρδιά; Έχει μυαλό; Αξίζει να κάνουμε σοβαρή σχέση πριν τα 20;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

:clap2: Έχουν πονέσει τα χέρια μου με τόσα παλαμάκια... Αλλά μόλις διάβασα ένα υπέροχο τεύχος που τα είχε όλα! Τόσες πολλές διαφορετικές δουλειές, τόσο καλές ιστορίες... Πολλά μπράβο σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν, στους καλλιτέχνες και στους υπεύθυνους της έκδοσης! Πολύ καλή η σύλληψη της ιδέας για flip τεύχος, που υποστηριζόταν από μια πανέξυπνη flip ιστορία, αλλά και flip περιεχόμενα.

Στα προηγούμενα τεύχη συνήθιζα να λέω ποια ιστορία ξεχώριζα... τώρα τι να πρωτοπώ; Εδώ έχουμε επαγγελματικές δουλειές!!! Και έστω από την κωμική πλευρά καταφέρνω να ξεχωρίσω την ιστορία "Μεσόλογα" των Wordman - Orestix που παίρνει ένα καθαρό 10ράκι τόσο για τα λογοπαίγνια όσο και για το σχέδιο... από την πλευρά τρόμου ποια θα μπορούσα να αναφέρω ως καλύτερή μου; Την ιστορία του Λαγού; των Καμπουρόπουλου / Στεφαδούρου; του Flas; του Παυλίδη; των GeoTrou / gregorious; της Λουγιάκη; του deadneighbours; του Malk;;; Χμμμ, οk, ίσως αν πρέπει να πω κάποια, θα πω του Malk... ως την πιο τρομακτική και καθαρού τρόμου! 

 

Και όσο για το παρακάτω σχόλιο:

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή, οι "μουτζούρες" μου να δημοσιευτούν στο ίδιο έντυπο που θα περιέχει τη δουλειά των προαναφερομενων καλλιτεχνών!

Η ιστορία σου τα σπάει! Απλά ίσως να ταίριαζε περισσότερο στην κωμική πλευρά του τεύχους (όπως και η ιστορία της Καπάδαη), όμως είναι εμφανής η ειρωνεία για ποιο λόγο βρίσκεται εκεί που βρίσκεται!

 

ConB, ήξερα ότι σχεδιάζεις αλλά είναι η πρώτη φορά που βλέπω δουλειά σου. Πολύ αστεία ιστορία και φοβερό σχέδιο! Ελπίζω το ότι γίνεσαι επαγγελματίας καλλιτέχνης να μην σε κάνει να την ψωνίσεις και θες να σου μιλάμε και στον πληθυντικό.  :nek:

 

:cheers2:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2399
  • Reputation:   25480
  • Achievement Points:  2437
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5435 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε η ιστορία μου και σε ευχαριστώ! :)

Δυστυχώς για άλλη μια φορά, δεν κατάφερα να φτιάξω κάτι πέραν της μιας σελίδας...

 

Για πολλοστή φορά να ευχαριστήσω όσους και όσες έτρεξαν και ταλαιπωρήθηκαν για το GC Fanzine 5 και να πω οτι αισθάνομαι ευγνώμων που για δεύτερη συνεχή χρονιά συμπεριέλαβαν ιστορία μου...

 

Ανυπομονώ να κρατήσω το τεύχος στα χέρια μου... :valt:  

Επεξεργασία από archon
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14922
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4968 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

 

 

ConB, ήξερα ότι σχεδιάζεις αλλά είναι η πρώτη φορά που βλέπω δουλειά σου. Πολύ αστεία ιστορία και φοβερό σχέδιο! Ελπίζω το ότι γίνεσαι επαγγελματίας καλλιτέχνης να μην σε κάνει να την ψωνίσεις και θες να σου μιλάμε και στον πληθυντικό.  :nek:

 

:cheers2:

μα μου μιλανε ηδη στον πληθυντικο.....εχεις το ακατολογιστο επειδη απουσιαζεις αρκετα σε κατι ξενερωτα νησακια με καναρια και δεν εχεις πειθαρχησει ακομα στο σεβας προς το ατομο μου...που θα παει θα στρωσεις

:nek:

 

οκ γουστρω το φανζιν...δε το διαβασα ολο ακομα....αλλα ως storytelling και η αλληλουχια απο τη μια ιστορια στην αλλη ηταν αρκετα καλη και "δεμενη" τουλαχιστον σαν εικονα.....οταν το διαβασω ολοκληρο τα λοιπα :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5863
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3910 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εκτος από τα εξωφυλλακια,το ωραιο με το φανζιν της λέσχης είναι ότι πηραν μερος πολλα ατομα,κατι που δεν ειδα σε άλλες δουλειες.Αυτο είναι πολύ καλο!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18683
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  1663
  • Reputation:   13474
  • Achievement Points:  1663
  • Days Won:  4
  • With Us For:  4664 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  103

Oι εντυπώσεις μου κι εμένα για το καινούριο gc fanzine  είναι οι καλύτερες! Σε όλα τα επίπεδα και τις λεπτομέρειες ,από το πολύ όμορφο και όσο πρέπει φρικιαστικό εξώφυλλο ,την επιμέλεια, τις τσακπίνικες ιδέες(όπως τα περιεχόμενα που διαβάζονται σωστά και ανάποδα), το επίπεδο των ιστοριών που επί τω πλείστων είχαν αρκετά ποιοτικό σενάριο και σχέδιο, τον συνδυασμό γνωστών δημιουργών με νέα ταλέντα, νομίζω οτι σε όλα διακρίνεται μια ανοδική πορεία. Η ιστορία με τον ντετέκτιβ κεφτέ αν και ήταν πολύ χαριτωμένη με μπέρδεψε λίγο ως προς την ιστορία...ίσως όμως ήμουν κουρασμένος την ώρα που το διάβαζα, οπότε θα το κάνω μια επανάληψη...κάποιες ιστορίες τρόμου θα μπορούσα να τις φανταστώ και στο ρίγη, ας πούμε την πεντάμορφη και το τέρας, νομίζω ότι η βελτίωση του flash είναι απίστευτη! Πολύ καλές οι σελίδες του! :up: Όπως μεγάλη βελτίωση είδα και στην Αλεξία στο στήσιμο του κόμικ της ,είχε καταπληκτική κίνηση ! Άλλη μία έκπληξη για μένα ήταν και ο falconara ,αν και χμ,αν ταιριάζει στην μεριά τρόμου η την κομική μεριά συζητιέται :kabouris: πλάκα είχε πάντως,ωραίο στήσιμο.

  Και η χιουμοριστική μεριά είχε το γούστο της, όμορφο φανζινάκι, μπράβο και του χρόνου! :mazoreta:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7294
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  74
  • Content Count:  1543
  • Reputation:   11740
  • Achievement Points:  1543
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5621 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Ευχαριστούμε Παναγιώτη για τα καλά σου λόγια σχετικά με το στήσιμο του τεύχους.

 

Εγώ είχα διαβάσει από νωρίς όλες τις συμμετοχές, που ήταν σούπερ, οπότε σε συνδυασμό με τις ιδέες που ειχαμε ήξερα ότι το τεύχος θα ήταν ένα από τα καλύτερα μέχρι τώρα!

 

Κρίμα που δεν πρόλαβες να συμμετασχεις κι εσυ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13516
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  663
  • Reputation:   3861
  • Achievement Points:  663
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4895 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μακράν το καλύτερο φανζίν της λέσχης,σε όλα τα επίπεδα, από την επιμέλεια της έκδοσης,τις συμμετοχές γνωστών καλλιτεχνών και μη ,καθώς και το επίπεδο των ιστοριών! Άντε και του χρόνου ακόμα καλύτερα...μπράβο σε όλους όσους συμμετείχαν ,σε όλα τα επίπεδα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4671
  • Reputation:   26345
  • Achievement Points:  4705
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Ήταν το πρώτο από τις αγορές του Comicdom που διάβασα, μπράβο σε όλους και καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76849
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5840 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ειναι το Gc fanzine που μου αρεσε περισσότερο ως τωρα, οι ιστορίες των ανθρωπων απο δω μεσα σταθηκαν αξιοπρεπεστατα δίπλα στων γνωστων δημιουργων, η έκδοση πολύ καλή, η τιμη προσιτη, τι αλλο να πω; :P

 

χαίρομαι που συνεχίζει η παραδοση του gcfanzine, χαίρομαι που βλέπω όλο και καλύτερες δουλειες ανθρωπων του gc, αλλά και καινουριες! :)

 

οι ιστορίες που ξεχωρισα ηταν του ConB & των dimious - Tightwad (επειδη γελασα πραγματικα), χωρίς να σημαίνει ότι δεν ηταν πολύ καλές κι οι υπολοιπες συμμετοχες :)

 

Μπραβο σε όλα τα παιδια, καλή συνεχεια! :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8970
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3481 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

οι ιστορίες που ξεχωρισα ηταν του ConB & των dimious - Tightwad (επειδη γελασα πραγματικα), χωρίς να σημαίνει ότι δεν ηταν πολύ καλές κι οι υπολοιπες συμμετοχες :)

Εδώ θα συμφωνήσω αλλά θα προσθέσω συν μια: αυτή του Malk. Πραγματικά ανατριχιαστική! Και αυτή του archon νομίζω ( ; ).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  392
  • Content Count:  4289
  • Reputation:   33964
  • Achievement Points:  4411
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4287 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το πιο πλούσιο και καλύτερο Φανζιν που έχω διαβάσει μέχρι τώρα!!! Μου άρεσε πολύ που δεν είχε οπισθόφυλλο. Πάρα πολύ καλές και ενδιαφέροντες όλες οι ιστορίες!!! Πέρα από τις συμμετοχές γνωστών ονομάτων χαίρομαι που και τα μέλη του GC είχαν αξιοπρεπέστατη και πολύ καλή παρουσία. Γιατί κατά την γνώμη μου θέλει πολύ χρόνο-αγάπη-μεράκι για να βγει αποτέλεσμα. Και το αποτέλεσμα που βγήκε δεν απογοητεύει. Μπράβο σε όλους σας παιδιά... Σχεδιαστές και σεναριογράφους.

Ειδική ξεχωριστή μνεία σε Χριστίνα, Μίνω, Βασίλη που ξεκινησαν από το μηδέν και δημιουργήθηκε κάτι υπέροχο. Ειδικά όταν έχεις να συνεργαστείς με τόσους διαφορετικούς ανθρώπους.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Δε νομίζω ότι μπορώ να προσθέσω κάτι άλλο στα παραπάνω σχόλια. Μόνο "ευχαριστώ" που μου δόθηκε η ευκαιρία να συμμετάσχω σε αυτό το απίθανο project. Και του χρόνου δριμύτεροι! ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.