Μετάβαση στο περιεχόμενο

KABOOM (ΑΘΗΝΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ) ΕΚΛΕΙΣΕ


godfather80

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  1222
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  15
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  15
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6284 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Πολυ ωραιο καινουριο μαγαζι με comics/gadgets/t-shirts/posters/figures/books στο παγκρατι.κονωνος 42 καθετη στην υμμητου.δεν περιμενα να ανοιξει μαγαζι με comics στο παγκρατι, ποσο μαλλον να ειναι τοσο καλο οσο το kaboom.εχει παρα πολλα ελληνικα και ξενα κομικς και φυσικα αν δεν βρεις κατι μπορεις να το παραγγειλεις.εντυπωση μου εκανε και η μεγαλη ποικιλια σε βιβλια και φιγουρες.κατι που σιγουρα αφορα ολους ειναι οτι εχει τις καλυτερες τιμες που εχω δει.δεν με πιστευετε?περαστε μια βολτα να το διαπιστωσετε.αξιζει ενα μπραβο για αυτην τη προσπαθεια!εχει και τηλεφωνο 2107522004

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  175
  • Reputation:   466
  • Achievement Points:  175
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6343 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Κι εγω χαρηκα που ανοιξε κομιξαδικο στο Παγκρατι και δεν θα χρειαζεται να τρεχω καθε φορα κεντρο για αγορες. Ομως σε αυτα που αναφερεις εχω καποιες διαφωνιες. Πρωτα για την ποικιλια. Εχει σιγουρα περισσοτερα κομιξ απο τα περιπτερα αλλα συγκρινομενο με τα αντιστοιχα μαγαζια του χωρου (κυριως Σολαρις-Τζεμμα αλλα και Κομικον) υστερει κατα πολυ.Ισως υπαρχουν δικαιολογιες γι'αυτο οπως ο περιορισμενος χωρος η οτι ειναι αρχη ακομα αλλα αυτο δεν αλλαζει την ουσια.Επισης κατι για τις τιμες. Δεν ειδα μεγαλες διαφορες προς τα κατω στα ξενα κομιξ αλλα δεν μπορω να εκφρασω σαφη αποψη γιατι δεν αγορασα απο αυτα. Για τις ελληνικες εκδοσεις και κυριως για τευχη της Ανουμπις που αγορασα, οι τιμες δεν εχουν διαφορα απο τα αλλα μαγαζια. Αυτα σε γενικες γραμμες. Συμφωνω οτι αξιζει οχι ενα αλλα χιλια μπραβο στα παιδια και κανω αυτες τις παρατηρησεις καλοπροαιρετα για να γινουν ακομα καλυτεροι.Και οπως ειπα και πιο πανω με εχει βολεψει αφανταστα και βλεπω στο μελλον να αντικαθιστα πληρως το Σολαρις και το Κομικον στις αγορες μου.

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1222
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  15
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  15
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6284 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

λοιπον, με κινδυνο να παρεξηγηθω θα απαντησω στις διαφωνιες σου.εχουμε και λεμε α)απο την στιγμη που δουλευει με τον καταλογο reviews σημαινει οτι μπορεις να παραγγειλεις οποιο κομικ θες απο το εξωτερικο, β)οι τιμες στα ελληνικα κομικς(στις πρωτες κυκλοφοριες,δεν μιλαμε για παλια/σπανια τευχη) γενικως, και της ανουμπις συγκεκριμενα που αναφερεις ειναι παντου ιδιες γιατι ειναι φιξ.δεν γινεται να τις κατεβασεις ουτε να τις ανεβασεις(εκτος αν εισαι απατεωνας).οσο για τα ξενα κομικς τι διαφορες περιμενες να βρεις?απο 18 ευρω για παραδειγμα να στο εχει 10?η τα τευχακια απο 3-4 ευρο να στα εχει 2?αυτα δεν γινονται πουθενα.στα κομικς(tpb και γενικα σε τομους) και στις φιγουρες οι διαφορες θα ειναι της ταξεως του 1 αντε 2 ευρω.παντως σε ακριβα πραγματα εχω βρει και διαφορες των 5 ευρω και πανω.καταλαβαινω οτι οι παρατηρησεις σου ειναι καλοπροαιρετες αλλα επειδη δεν τις παιρνουν ολοι ετσι ,καλυτερα να το ψαχνεις πριν πεις καποια πραγματα.γενικα παντως να ξερεις, επειδη ειχα δουλεψει παλιοτερα σε γνωστο κομικαδικο(δεν αναφερω ονομα για ευνοιτους λογους) το να φερνει απο τους περιπου 400 τιτλους που βγαινουν καθε μηνα τους 200-250 μονο ζημια κανει στο οποιοδηποτε μαγαζι.δεν το παραδεχεται κανενας βεβαια... ευχαριστω που μου εδωσες την ευκαιρια να ξεκαθαρισω καποια πραγματα :beer:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 10 months later...

  • Member ID:  441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  175
  • Reputation:   466
  • Achievement Points:  175
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6343 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Να σας ενημερωσω οτι το μαγαζι μαλλον εκλεισε αφου πριν λιγο που περασα απο εκει το ειδα αδειο και με ενα "ενοικιαζεται" κολλημενο.Αν και τελικα δεν με ειχε βολεψει οσο περιμενα αρχικα,ειχα κανει καποιες αγορες απο εκει.Κριμα που δεν καρποφορησε η προσπαθεια.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.