Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ρεκόρ 4μήνου καταχωρήσεων στο inducks


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45777
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6175 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

[...]οι πιθανότητες να κάτσουμε 2 ταυτόχρονα να περάσουμε το ίδιο τεύχος είναι σχεδόν ανύπαρκτες :)[...]

 

 

Οι πιθανότητες του να περαστούν ταυτόχρονα 2 τεύχη είναι ελάχιστες. Εξάλλου το πρόγραμμα ενημερώνει αν γίνεται εκείνη τη στιγμή ή έχει γίνει καταχώρηση ενός τεύχους.[...]

 

 

Καλά μην είσαι και τόσο σίγουρος. Μετά από χρόνια που υπήρχαν τα Μεγάλα Σήριαλ στο Inducks, απλά ως αναφορά και όχι πλήρως καταχωρημένα, πήγα μαζί με τον Γιώργο (Phantom Duck) να τα καταχωρήσουμε μαζί την ίδια στιγμή. Εγώ άρχισα από το τέλος και ο Γιώργος από την αρχή. Στη μέση κάπου είδαμε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Ευτύχώς όμως συννενοηθήκαμε και το λύσαμε το θέμα...

 

Bump γιατί πρέπει. Ύστερα από το παραπάνω, εγώ και ο figolfin κάναμε edit και καταχώρηση ακριβώς την ίδια στιγμή, πάλι στα Μεγάλα Σήριαλ, με αποτέλεσμα το σύστημα να τα παίξει και να σβήσουμε την μία εκ των δύο καταχωρήσεων :lol:

Επεξεργασία από PhantomDuck
  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  11645
  • Group:  Members
  • Topic Count:  67
  • Content Count:  688
  • Reputation:   3732
  • Achievement Points:  688
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5255 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Bump γιατί πρέπει. Ύστερα από το παραπάνω, εγώ και ο figolfin κάναμε edit και καταχώρηση ακριβώς την ίδια στιγμή, πάλι στα Μεγάλα Σήριαλ, με αποτέλεσμα το σύστημα να τα παίξει και να σβήσουμε την μία εκ των δύο καταχωρήσεων :lol:

 

Βασικά, τώρα πλέον που αρχειοθετούνται 6-7 τεύχη το μήνα είναι συνηθισμένο να περνιέται κάποιο την ίδια στιγμή από δύο άτομα. Μου χει τύχει κάποιες φορές. Η πιο πρόσφατη ήταν με το τελευταίο Μίκυ Μυστήριο. Όταν τελείωσα το πινακάκι στο index και πήγα να κάνω το entry, έκανα ένα refresh στην αρχική σελίδα και είδα ότι μόλις το είχες περάσει... :P

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.