Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΤΕ [ θα πεθάνετε από τα γέλια ]


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28473
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

μια αξία πρέπει να την έχει. Θα απαντήσω αποκλειστικά για την πάρτη μου. Από τη στιγμή που ξέρω ότι με όλες τις σελίδες πάει 100+, από τη στιγμή που ξέρω ότι είναι ζόρικο κομμάτι, από τη στιγμή που έχω μπόλικα ντίσνευ, αυτό εδώ είναι από τα κόμικ για τα οποία θα έδινα λεφτά για να το αποκτήσω (σε αντιδιαστολή με το 99,999999% των υπολοίπων που μόνο τζάμπα θα τα έπαιρνα :) και πιθανότατα να τα έστελνα στην ανακύκλωση μετά  ). Πόσα θα έδινα εγώ? 5-10 ευρώ. Εγώ. Έχω πληρώσει για τόση σαβούρα γενικώς, που θα το έκανα για τόσα για αυτό στο έτσι :) 

 

Τώρα, άμα υπάρχει κόσμος που προτίθεται να δώσει παραπάνω ή άμα μπορώ να το βρω στο έτσι και φτηνότερα.... Ούτε που το ξέρω :) Ο σχολιασμός μου πάει περισσότερο στο να πω ότι σε αντιδιαστολή με όλα τα άλλα που θα έλεγα "ώπα. σκουπίδι. σιγά μη δώσω έστω και 10 λεπτά", για αυτό εδώ μπορεί και να μην το έλεγα. 

 

Για τα Μπλεκ Διακοπών λχ, που εάν δεν απατώμαι χτυπάνε 50 ευρώ τουλάχιστον, δεν θα έδινα ούτε 10 λεπτά με τέτοια απώλεια. Εγώ. :) Αλλά για εκείνα δεν θα έδινα ούτε 20 ευρώ, παρόλο που πάνε στα 50+. Καθαρά διότι δεν τα θέλω εγώ τόσο. 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82102
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6055 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

2 ώρες πριν, fotdim είπε:

Απλή μέθοδο των 3

 

Το εμβαδόν όλων των σελίδων  -   κοστίζει (μια μέση τιμή από αυτή που λέει ο Valt) προϋπόθεση η κατάσταση του τεύχους να είναι 10)

Το εμβαδόν όλων των σελίδων μείον το κομμάτι που σου λείπει (25 τετρ. εκατ )  -  πόσο κοστίζει?

 

Απλά πράγματα

 


Ελπίζω να κάνεις πλάκα. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11236
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  362
  • Reputation:   5952
  • Achievement Points:  362
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5333 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

On 27/8/2019 στο 11:10 ΠΜ, germanicus είπε:

χε :) Και όντως πολλοί έχουν κατανοήσει ότι άλλο το κατάσταση 5 και άλλο το κατάσταση 10. Από την ανάποδη όμως ελάχιστοι ξέρουν τη διαφορά μεταξύ Fair, Good, Fine και Mint :) 

 

Αυτό εδώ το κομμάτι είναι Fair/Poor. Για τους Αμερικάνους μια στάση πάνω από το σκουπίδι. Και όντως οι Αμερικάνοι θα δώσουν υπερπολλαπλάσια ποσά για M/NM σε σχέση με F/P. Εμείς όμως δεν θα δώσουμε τόσο υπερπολλαπλάσια όσο λέει ο Θοδωρής ότι θα έπρεπε.  Οι Έλληνες χοντρά-χοντρά τα χωρίζουμε σε "λείπει εξώφυλλο/σελίδες/γουατέβερ" (σκουπίδι για τους Αμερικάνους), "πολύ τσακισμένο/πολύ γραμμένο" (Poor για τους Αμερικάνους), "λίγο τσακισμένο/λίγο γραμμένο" (το 90% των όσων υπάρχουν) (Poor προς Fair για τους Αμερικάνους, οι οποίοι στο "γραμμένο" θα βγάλουν καντήλες στη πραγματικότητα :lol: ), "εξαιρετική κατάσταση" (που μπορεί να είναι Good για τους Αμερικάνους, μπορεί να είναι Fine, μπορεί να είναι Mint)

Όταν λοιπόν έχεις εκπαιδευμένο μάτι και μακροχρόνια εμπειρία στο αμερικάνικο όπως ο Θοδωρής, που ξέρεις πως άλλο το G και άλλο το M, και βλέπεις τουλάχιστον 8 διαβαθμίσεις στις καταστάσεις των κόμικ (+ τις ψιλοκοκό διαφορές με συν/πλην) τότε προτίθεσαι να πας σε τέτοιες κοστολογικές διαφορές. Όταν όμως απλώς βλέπεις 4 διαβαθμίσεις, σε συνδυασμό με το μικρό μέγεθος της αγοράς, καταλήγεις να δέχεσαι μεν διαφορές στο κόστος ανάλογα με την κατάσταση, όχι όμως και να πας σε τέτοιες διαφορές. 

 

:cheers5: 

 

 

Εξαιρετικά σωστή τοποθέτηση αν μου επιτρέπεται ο σχολιασμός που το τελευταίο της σκέλος κρύβει όλη την αλήθεια. Ψάχνεις 10-15 χρόνια κάποια τεύχη για να κλείσεις τις σειρές που θέλεις. Το βρίσκεις λίγο κάπως, λίγο έτσι, λίγο ταλαιπωρημένο. Λες που θα το ξαναβρώ αν το αφήσω αφού στατιστικά δεν το έχω ξαναδεί ποτέ; Οπότε κλείνεις τα μάτια και το παίρνεις. Μικρή αγορά, λίγα κομμάτια, λίγοι πωλητές-μαγαζιά που ουσιαστικά τη μονοπωλούν. Το φόρουμ αποτέλεσε για πολλά χρόνια μια διέξοδο και στην επιμόρφωση πάνω σε θέματα τιμών (και κατάστασης) και προσπάθησε να εξομαλύνει λίγο τα πράγματα. Ατυχώς όπως βλέπω τον τελευταίο καιρό η αγορά των κόμιξ έχει μια....στρέβλωση που λένε και οι πολιτικάντηδες. Οσο αυξάνει ο ανταγωνισμός των λιγοστών πωλητών αντί να πέφτουν οι τιμές αυξάνουν! Αν υπήρχαν περισσότεροι πωλητές και φυσικά μεγαλύτερη προσφορά κομματιών τότε νομίζω ότι θα ασχολιόμαστε ενδελεχώς και την ποιότητα και με πολλά άλλα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5864
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3930 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σωστά,καλά τα λές,αλλά όλοι εμείς πού ο καθένας λίγο ή πολύ αγοράζουμε από τα μεταχειρισμένα πρέπει να κάνουμε και κάτι άλλο,είναι λίγο σκληρό αυτό που θα πώ,όταν βρούμε ένα καλό κομμάτι σε υψηλή τιμή δεν το αγοράζουμε,το παρατάμε,καλύτερα μισή συλλογή και γεμάτη τσέπη για κάτι καλύτερο παρά το σούπερ διαμάντι και κορόιδο,αν και τώρα με το διαδίκτυο,αλλά λέμε τώρα.:cool:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10248
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  345
  • Reputation:   1902
  • Achievement Points:  365
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5427 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

23 ώρες πριν, fotdim είπε:

Απλή μέθοδο των 3

 

Το εμβαδόν όλων των σελίδων  -   κοστίζει (μια μέση τιμή από αυτή που λέει ο Valt) προϋπόθεση η κατάσταση του τεύχους να είναι 10)

Το εμβαδόν όλων των σελίδων μείον το κομμάτι που σου λείπει (25 τετρ. εκατ )  -  πόσο κοστίζει?

 

Απλά πράγματα

 

Λοιπόν εμβαδόν σελίδας Μίκυ Μάους 12Χ19=228 τ.ε. επί 125 φύλλα ίσον  28500 τ.ε. Αν υποθέσουμε μια αξία για το άρτιο τεύχος 400 ευρώ έχουμε για το κομμάτι 25 τ.ε. μια αξία 35 λεπτών. Δηλαδή δεν χάνει σχεδόν καθόλου την αξία του. Μου αρέσει αυτή η ανάλυση !

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10248
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  345
  • Reputation:   1902
  • Achievement Points:  365
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5427 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

22 ώρες πριν, germanicus είπε:

μια αξία πρέπει να την έχει. Θα απαντήσω αποκλειστικά για την πάρτη μου. Από τη στιγμή που ξέρω ότι με όλες τις σελίδες πάει 100+, από τη στιγμή που ξέρω ότι είναι ζόρικο κομμάτι, από τη στιγμή που έχω μπόλικα ντίσνευ, αυτό εδώ είναι από τα κόμικ για τα οποία θα έδινα λεφτά για να το αποκτήσω (σε αντιδιαστολή με το 99,999999% των υπολοίπων που μόνο τζάμπα θα τα έπαιρνα :) και πιθανότατα να τα έστελνα στην ανακύκλωση μετά  ). Πόσα θα έδινα εγώ? 5-10 ευρώ. Εγώ. Έχω πληρώσει για τόση σαβούρα γενικώς, που θα το έκανα για τόσα για αυτό στο έτσι :) 

 

Τώρα, άμα υπάρχει κόσμος που προτίθεται να δώσει παραπάνω ή άμα μπορώ να το βρω στο έτσι και φτηνότερα.... Ούτε που το ξέρω :) Ο σχολιασμός μου πάει περισσότερο στο να πω ότι σε αντιδιαστολή με όλα τα άλλα που θα έλεγα "ώπα. σκουπίδι. σιγά μη δώσω έστω και 10 λεπτά", για αυτό εδώ μπορεί και να μην το έλεγα. 

 

Για τα Μπλεκ Διακοπών λχ, που εάν δεν απατώμαι χτυπάνε 50 ευρώ τουλάχιστον, δεν θα έδινα ούτε 10 λεπτά με τέτοια απώλεια. Εγώ. :) Αλλά για εκείνα δεν θα έδινα ούτε 20 ευρώ, παρόλο που πάνε στα 50+. Καθαρά διότι δεν τα θέλω εγώ τόσο. 

 

:cheers5: 

Υποπτεύομαι ότι σκόπιμα υποβιβάζεις τις αξίες των σπάνιων αυτών τευχών για να τα τσιμπήσεις κάποτε σε εξευτελιστικές τιμές. :mafia:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28473
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Όπως έχω πει εδώ και πάρα πολλά χρόνια, μόνο 2 πράγματα αξίζουν:

 

1. Το πλαστό Κόμιξ #1

και 

2. Όλα τα Χαρούμενα Κορίτσια.

Όλα, μα όλα τα άλλα, είναι απλές οδοντόπαστες :D που το κόστος τους κανονικά πρέπει να συγκρίνεται με το κόστος του περιτυλίγματος των αυγών :D 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28473
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

@Valtasar Γελάς? Τι γελάς ρε? :)  ε? ψέμματα λέω δηλαδή? Για πε. Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι έχεις δει έστω ΕΝΑΝ να πουλάει το πλαστό Κόμιξ #1 του? ΕΝΑΝ ρε. Πες μου ΕΝΑΝ που να έχει βγει και να έχει πει "λόγω οικονομικών δυσκολιών αναγκάζομαι να αποχωριστώ αυτό το τόσο αγαπημένο μου κομμάτι. Ένα πλαστό Κόμιξ #1". Ούτε ένας! Όλοι κατά λάθος άμα το δώσουν :) 

 

Για τα δε Χαρούμενα Κορίτσια? έχεις δει αγγελίες πουθενά? ε? κανείς δεν τα πουλάει. :) ο,τι κυκλοφορεί, υπάρχει μόνο και μόνο γιατί κάποια γιαγιά δεν ήξερε τι είχε και της το πήρε κάποιος. :) 

germanicus
Πρόεδρος Γήινων Συλλεκτών Χαρούμενου Κοριτσιού
Επίτιμος Πρόεδρος Εξωγήινων Συλλεκτών Χαρούμενου Κοριτσιού.
Γενικός Γραμματέας Κοινωνίας για τη Διατήρηση της Συλλογικής Μνήμης του Χαρούμενου Κοριτσιού.
Αντιπρόεδρος Συλλόγου Προστασίας των Χαρούμενων Κοριτσιών Παραρτήματος Νότιας Πίνδου
Μέλος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής για τη Διάδοση του Χαρούμενου Κοριτσιού

:cheers5: 

γελάει... ντς ντς ντς

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  132
  • Content Count:  2612
  • Reputation:   16027
  • Achievement Points:  2662
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5335 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

@germanicus   Εγω ειμαι σχεδον σιγουρος οτι εχω πλαστο ΚΟΜΙΞ #1 και λογω οικονομικων δυσκολιων θα το πουλαγα ευχαριστως με αντιτιμο ενα ΓΝΗΣΙΟ ΚΟΜΙΞ #1 (Α περιοδου) σε mint κατασταση (αντε και near mint δεχομαι) , 5.000 ελβετικα φραγκα και ενα κουταβακι θιβετιανο μαστιφ.

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28473
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

(α) δεν υπαρχει σχεδόν σίγουρος. ή έχεις ή δεν έχεις και πουλάς μούρη τώρα ότι και καλά έχεις :D αλλιώς κι εγώ είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έχω όλα τα Μίκυ Μάους του Τερζόπουλου :lol: 

 

(β) ποστάρεις σε λάθος τόπικ! να ανοίξετε αγγελία κύριε! :ego: ενδιαφέρομαιτσέκαρεταπμσου

 

(γ) θιβετιανό μαστίφ? που να βρεθεί με τέτοια ζέστη? :D συν τοις άλλοις είμαστε ενάντια στις ράτσες! :ego: άμα θέλετε ημίαιμο διασταύρωση θιβετιανού μαστίφ με πινσεράκι, κάτι γίνεται! :D 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  132
  • Content Count:  2612
  • Reputation:   16027
  • Achievement Points:  2662
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5335 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Κοιτα αμεσα δεν μπορω να απαντησω γιατι πρεπει να παω στην θυριδα που το εχω βαλει ωστε να ξαναελεγξω την πλαστοτητα του. Αλλα αν ειναι να πληρωθω καλα το μεταποιω και αν καταλαθος ειναι γνησιο το κανω να φαινεται πλαστο! Οσο για το σκυλο εχω ψυγειοκαταψυκτη που θα κοιμαται τα βραδια ωστε να μην ζεσταινεται. Χωρια που θα παιζει σε λουπα το "Επτα χρονια στο Θιβετ" ωστε να νιωθει σαν το σπιτι του!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45731
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6168 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Η τιμή του θα αντανακλά πλην της σπανιότητος, και την πλαστότητα;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2402
  • Reputation:   25520
  • Achievement Points:  2440
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5455 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Τώρα γιατί κομπλεξάρατε εμάς που έχουμε το αυθεντικό;

Ε;

Γιατί; :ego:

 

Ποιός πήγε κι 'απλωσε τα ρούχα στην ταράτσα;

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2122
  • Reputation:   20686
  • Achievement Points:  2157
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4547 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

9 ώρες πριν, germanicus είπε:

Όπως έχω πει εδώ και πάρα πολλά χρόνια, μόνο 2 πράγματα αξίζουν:

 

1. Το πλαστό Κόμιξ #1

και 

2. Όλα τα Χαρούμενα Κορίτσια.

Όλα, μα όλα τα άλλα, είναι απλές οδοντόπαστες :D που το κόστος τους κανονικά πρέπει να συγκρίνεται με το κόστος του περιτυλίγματος των αυγών :D 

 

:cheers5: 

Σ ευχαριστώ, άνθρωπε μου! Νιώθω τόσο περήφανος, που είμαι κάτοχος ενός σούπερ ντουπερ καραπλαστου ΚΟΜΙΞ 1! Μου έφτιαξες τη διάθεση! :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28473
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

σε ζηλεύω! :D ανήκεις στους εκλεκτούς! :ego: 

 

και φυσικά ούτε που έχεις σκεφτεί ποτέ να το πουλήσεις. Σωστά? Σωστά! :cool: ούτε που έχει περάσει από το νου σου να το κάνεις. Όπως ακριβώς δεν έχει περάσει καν από το νου μου να πουλήσω τα μετρημένα στο ένα χέρι Χαρούμενα Κορίτσια που έχω τα οποία με καθιστούν έναν από τους μεγαλύτερους συλλέκτες Χαρούμενων Κοριτσιών παγκοσμίως! :ego: 

 

quod erat demonstratum! 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1830
  • Reputation:   13169
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3427 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Τι στο καλό είναι τα χαρούμενα κορίτσια? :thinking: Που πρέπει να πάει ο νους μας δηλαδή...?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28473
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

:ban: 

 

 

 

:D 

 

:cheers5: 

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1830
  • Reputation:   13169
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3427 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Πάω να εφαρμόσω την τεχνική για τις καλλίγραμμες γάμπες...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32164
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  12
  • Reputation:   156
  • Achievement Points:  12
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2484 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Αν επιτύχει η τεχνική για τις καλλίγραμμες γάμπες, πρόσεξε μη συναντηθείς με τον Πασχάλη, το λυγερόκορμο Μακεδόνα τραγουδιστή (σελ. 38);)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  10248
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  345
  • Reputation:   1902
  • Achievement Points:  365
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5427 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Άλλη μια Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η  προσφορά από 300 ΜΟΝΟ 150 ευρώ με το απειροελάχιστο ελάττωμα ότι λείπει το μεσαίο φύλλο.

 

467509693_3.thumb.JPG.52f163a23ea4aa8cf1a0d1e0f74b3136.JPG

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  2376
  • Reputation:   17682
  • Achievement Points:  2593
  • Days Won:  33
  • With Us For:  3424 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

προσεξατε επίσης και την ταινια λαδιου που εχει ατεχνα μπει στο εξώφυλλό. Οι  ανεπανωρθωτοι λεκεδες που αφηνει στο χαρτι;... 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  505
  • Reputation:   3293
  • Achievement Points:  534
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2273 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

11 ώρες πριν, albert είπε:

προσεξατε επίσης και την ταινια λαδιου που εχει ατεχνα μπει στο εξώφυλλό. Οι  ανεπανωρθωτοι λεκεδες που αφηνει στο χαρτι;... 

 

Καλά εδώ το δίνει μισοτιμής με ένα μικρό ελαττωματάκι κι  εσείς ψειρίζετε την μαϊμού...

Εεεε τι να λέμε τώρα όλα δικά σας τα θέλετε και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.

Ήμαρτον πια μην ήσαστε και πλεονέκτες.

 

:lol:   :lol:   :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30338
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  233
  • Reputation:   1459
  • Achievement Points:  312
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10248
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  345
  • Reputation:   1902
  • Achievement Points:  365
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5427 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

53 λεπτά πριν, jimceltic13 είπε:

Ο Μάριος είχε το ΕΡΙΚ ΚΑΣΤΕΛ Νο 9 στα 80 ευρώ και πουλήθηκε !

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28473
  • Reputation:   190087
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το άμα η αγορά στηρίζει αυτή τη τιμή για τα πρώτα Σούπερ Μίκυ

image.png

 

 

Εάν όμως τη στηρίζει, κάποιος πρέπει να σκοτώσει την αγορά. Είναι καραγελοίο το να δώσεις τέτοια λεφτά για τα πρώτα Σούπερ Μίκυ. Όσο συναισθηματικό φόρτο και άμα κουβαλούν.

 

Εξ'ισου γελοίο και το να δώσεις 80 γιουργια για οποιοδήποτε Ερικ Καστέλ. Είτε αυτή είναι η τιμή που υπαγορεύει η αγορά, είτε όχι. 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30338
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  233
  • Reputation:   1459
  • Achievement Points:  312
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

1 ώρα πριν, germanicus είπε:

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το άμα η αγορά στηρίζει αυτή τη τιμή για τα πρώτα Σούπερ Μίκυ

image.png

 

 

Εάν όμως τη στηρίζει, κάποιος πρέπει να σκοτώσει την αγορά. Είναι καραγελοίο το να δώσεις τέτοια λεφτά για τα πρώτα Σούπερ Μίκυ. Όση συναισθηματικό φόρτο και άμα κουβαλούν.

 

Εξ'ισου γελοίο και το να δώσεις 80 γιουργια για οποιοδήποτε Ερικ Καστέλ. Είτε αυτή είναι η τιμή που υπαγορεύει η αγορά, είτε όχι. 

:cheers5: 

Αυτο το ειδα και εγω πριν λιγο στο φεισμπουκ!Οτι να ναι τιμες.Ευτυχως ομως υπαρχουν και παιδια που πουλανε σε λογικες τιμες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30338
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  233
  • Reputation:   1459
  • Achievement Points:  312
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

2 ώρες πριν, 1SUPERMAN1 είπε:

Ο Μάριος είχε το ΕΡΙΚ ΚΑΣΤΕΛ Νο 9 στα 80 ευρώ και πουλήθηκε !

Ναι το ειδα και αυτο,απλα δεν προλαβα να το ανεβασω γιατι το πουλησε!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33037
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  523
  • Reputation:   2355
  • Achievement Points:  533
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2130 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

1 ώρα πριν, germanicus είπε:

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το άμα η αγορά στηρίζει αυτή τη τιμή για τα πρώτα Σούπερ Μίκυ

image.png

 

Έχει μπερδευτεί και έχει βάλει τα νούμερα ανάποδα,δηλαδή το 80 κάνει ένα ευρώ,το 40 τρια το 30 τέσσερα κοκ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30338
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  233
  • Reputation:   1459
  • Achievement Points:  312
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34552
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  34
  • Reputation:   136
  • Achievement Points:  34
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1782 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ρε παιδιά, μόνο εμένα μου φαίνεται τρελό να πωλείται αυτό το τεύχος σε αυτήν την τιμή?

Γιατί να το πάρει κάποιος? Να το κάνει, τι?

Από την στιγμή που μπορεί να βρει εύκολα το αντίστοιχο αμερικάνικο TAS #10 (Annual) σε πολύ καλή τιμή (γύρω στο 10ευρω).

1.png

Επεξεργασία από gigok
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.