Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΤΕ [ θα πεθάνετε από τα γέλια ]


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1001
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116905
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6161 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Υπάρχουν και τα Disney που τα έχουν βάλει κάτω από την λάμπα για να μεγαλώσουν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  541
  • Reputation:   4748
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3773 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

αυτα με τις ορμόνες τα ξεχνάτε;;;; Αυτά μάλλον είναι βιολογικά ρε!!! :lmao:  :lmao:  :woots:  :woots:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1506
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  410
  • Reputation:   4261
  • Achievement Points:  410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6239 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Πάντως όσο και να κοροϊδεύετε, εγώ θεωρώ εξαιρετική την τιμή για "εξαιρετική ποιότητα" και για 100 κόμικς. Αν τα είχα πρόχειρα, μπορεί να τα έπαιρνα για να τα έχω για τα παιδιά μου. Απλά ακόμα είναι στο Α και στο Μ, οπότε θα αργήσουν να τα εκτιμήσουν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35863
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5257 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Δεν εχεις άδικο. μπορει να μας ακουγεται καπως το "100ευρώ", αλλά ειναι και τόσα τεύχη. Το θέμα είναι πως δεν μας δείχνει την κατάσταση των περιοδικών....

 

Φίλε Γιώργο, δεν είναι μόνο η κατάσταση αλλά και η ταυτοποίηση. ΄Ενας συλλέκτης δεν αγοράζει "γουρούνι στο σακί", εκτός αν σκέπτεται να κρατήσει όσα τού λείπουν και να πουλήσει τα υπόλοιπά. Σε διαφορετική περίπτωση, άλλο πράγμα είναι να δώσω 100 ευρώ και ν' αγοράσω 100 κομμάτια από τα οποία έχω τα 40 και δεν έχω τα υπόλοιπα 60 κι άλλο να πάρω ένα πακέτο με 100 τεύχη και να έχω τα 80.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9463
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5120 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Θα δικαιολογούσα τον τύπο μόνο εάν έγραφε καθαρά ότι πωλούνται 100 τεύχη Ντίσνευ για παιδιά και ότι η φωτογραφίες είναι ενδεικτικές και όχι πραγματικές.

Σε αυτή την περίπτωση θα τα έπαιρνε ένας γονιός και όχι συλλέκτης που ψάχνει συγκεκριμένα κομμάτια, αλλά θεωρώ τα 100 ευρώ πολλά.

Αν όμως ήταν άψογα τεύχη με αληθινές φώτο τότε τα 100 ευρώ είναι πολύ καλά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  541
  • Reputation:   4748
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3773 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Tryfev αυτόν δεν τον νοιάζει ποιος θα τα αγοράσει. Αυτός σου λεει πως 1€ το τεύχος ειναι πολυ καλη τιμη! Και ξερω πολλούς που αγοράζουν ολόκληρα πακέτα, γιατι θελουν ορισμένα τευχη, μονο και μονο γιατι αυτός που τα πουλάει δεν τα δίνει χωριστά.

 

Λογικα αν έρθεις σε επικοινωνία μαζί του θα δεις και τι πουλάει. Εγω φέρνω ένσταση στο γεγονός πως δεν εχει αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15404
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4971 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Αυτόν, αν και λέει πως το αντικείμενο είναι στο Λονδίνο, τον κόβω για Έλληνα που ψαρεύει κανένα πλούσιο Αμερικάνο συλλέκτη! Δεν εξηγείται διαφορετικά πως έχει τους δυο πρώτους τόμους του 1981 εκατό (ναι 100) φορές ακριβότερα από την κανονική τους τιμή!!!!

Το λινκ: 

http://www.ebay.co.uk/itm/JUNIOR-WOODCHUCKS-GUIDEBOOKTHE-GREEK-EDITION1971-DISNEY-PRODUCTIONS-/141220086071

 

Και φωτό για να μην το χάσουμε!!!

post-13046-0-45834900-1394826486_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29815
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  12
  • Reputation:   184
  • Achievement Points:  12
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3746 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ωραίος!   Αν είναι του 1971 τότε δικαιολογείται η τιμή. Ε μα πως;

Μιλάμε για παγκόσμια αγορά άλλωστε :-) :nek:

 

Ποιός νοιάζεται αν μέσα είναι καραγραμμένο του κερατά!

 

Αλήθεια σε αυτή την περίπτωση, όπως και στις προηγούμενες βρέθηκε κόσμος να χτυπήσει αυτές τις προσφορές;
Είμαι περίεργος :(

Επεξεργασία από Minion
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6936
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  286
  • Reputation:   4174
  • Achievement Points:  375
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5651 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Σκέφτομαι να του πουλήσω τα υπόλοιπα της σειράς για να τα δώσει σαν complete set. Ένα 30ρι το ένα να του τα δώσω, άνετα θα δεχτεί κι αυτός, κι ας τα δώσει 2000-3000 χιλιάδες σαν σετ  :SmokingDevil:  :PPP:  :SmokingDevil:  :PPP: Μια χαρά.. όλοι ευχαριστημένοι 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35863
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5257 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Tryfev αυτόν δεν τον νοιάζει ποιος θα τα αγοράσει. Αυτός σου λεει πως 1€ το τεύχος ειναι πολυ καλη τιμη! Και ξερω πολλούς που αγοράζουν ολόκληρα πακέτα, γιατι θελουν ορισμένα τευχη, μονο και μονο γιατι αυτός που τα πουλάει δεν τα δίνει χωριστά.

 

Λογικα αν έρθεις σε επικοινωνία μαζί του θα δεις και τι πουλάει. Εγω φέρνω ένσταση στο γεγονός πως δεν εχει αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες.

 

Γιώργο μου, θεωρητικά μιλάω. Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν ενδιαφέρομαι γιατί αποκλείεται το πακέτο του να περιέχει Μίκυ Μάους που δεν τα έχω (πριν το #500).

 

Αυτόν, αν και λέει πως το αντικείμενο είναι στο Λονδίνο, τον κόβω για Έλληνα που ψαρεύει κανένα πλούσιο Αμερικάνο συλλέκτη! Δεν εξηγείται διαφορετικά πως έχει τους δυο πρώτους τόμους του 1981 εκατό (ναι 100) φορές ακριβότερα από την κανονική τους τιμή!!!!

Το λινκ: 

http://www.ebay.co.uk/itm/JUNIOR-WOODCHUCKS-GUIDEBOOKTHE-GREEK-EDITION1971-DISNEY-PRODUCTIONS-/141220086071

 

Και φωτό για να μην το χάσουμε!!!

attachicon.gif2014-03-14_214530.jpg

 

Απύθμενο θράσος! Και δεν είναι καν κόμικς!

 

Ωραίος!   Αν είναι του 1971 τότε δικαιολογείται η τιμή. Ε μα πως;

Μιλάμε για παγκόσμια αγορά άλλωστε :-) :nek:

 

Ποιός νοιάζεται αν μέσα είναι καραγραμμένο του κερατά!

 

Αλήθεια σε αυτή την περίπτωση, όπως και στις προηγούμενες βρέθηκε κόσμος να χτυπήσει αυτές τις προσφορές;

Είμαι περίεργος :(

 

Κι εγώ την ίδια απορία έχω!

 

Σκέφτομαι να του πουλήσω τα υπόλοιπα της σειράς για να τα δώσει σαν complete set. Ένα 30ρι το ένα να του τα δώσω, άνετα θα δεχτεί κι αυτός, κι ας τα δώσει 2000-3000 χιλιάδες σαν σετ  :SmokingDevil:  :PPP:  :SmokingDevil:  :PPP: Μια χαρά.. όλοι ευχαριστημένοι 

 

Σωστός, φίλε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11236
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  362
  • Reputation:   5950
  • Achievement Points:  362
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5313 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Μάρτυς μου όχι ο....Θεός αλλά ο leonidio που ήταν μπροστά στο περιστατικό αν προσθέτω έστω και ένα και στην κουβέντα...

Μαγαζί ''Σταθμός'' δίπλα στον Κουγέα στο Μοναστηράκι. Νέο μαγαζί με σχετικά συμπαθητικές τιμές σε βιβλία (πληθώρα βέβαια από τα γνωστά τύπου Άρλεκιν και Νόρα βιβλία της Μαντά, της Δημουλίδου, η λεγόμενη λογοτεχνία του κομμωτηρίου αλλά πάμε παρακάτω) αλλά γενικά όσα κόμικς υπάρχουν είναι σε τσουχτερές τιμές. Μου λέει ο Γιώργος που είχε μπει πρώτος ότι έχει Μικρούς Ήρωες εικονογραφημένους του 1976. Μου λείπει ένα τεύχος να κλείσω τη σειρά και είπα να ρίξω μια ματιά...

Ο πωλητής τα έχει σε ένα ντουλάπι όχι σε κοινή θέα πράγμα που σε κάθε περίπτωση υποδηλώνει ένα πράγμα: ''Είναι πολύτιμα και τα...κρύβω''. Σημειώνω ότι τα τεύχη της συγκεκριμένης σειράς κοστίζουν 5 ευρώ συνήθως, κάπου έχουν 7-8 ευρώ και στα γνωστά φαρμακεία-κομικσάδικα πάνε στα 10.

Την ώρα που τα ψάχνω γίνεται ο εξής διάλογος...

ΠΩΛΗΤΗΣ: Αυτά δεν είναι σαν τα άλλα να ξέρεις, είναι ακριβό σπορ.

ΕΓΩ: Δηλαδή...

ΠΩΛΗΤΗΣ: Αφού σου λέω είναι ακριβό σπορ

ΕΓΩ: Δηλαδή πόσο κάνουν το ένα;

ΠΩΛΗΤΗΣ: 30 ευρώ

ΕΓΩ (μετά από ένα λεπτό που έχω μείνει άφωνος): Ξέρεις στο ίντερνετ (επειδή ξέρω το ποιήμα που χρησιμοποιούν περί ίντερνετ) κάνουν 5 άντε 7 ευρώ...

ΠΩΛΗΤΗΣ: Στο ίντερνετ ΤΟ ΕΙΔΑ και το έβαλα 30 ευρώ

ΕΓΩ: Δείξε μου από περιέργεια που το είδες και θα αγοράσω ένα στα 30 ευρώ και ας το έχω (στο μεταξύ δεν είχα βρει και αυτό που έψαχνα)

ΠΩΛΗΤΗΣ: Ε, καλά, δεν το είδα εγώ, το άλλο το παιδί τα είδε και τα έβαλε τόσο...

ΕΓΩ: Ευχαριστώ καλημέρα (δυνατά).... (Θα φας πολλούς Μικρούς Ηρωες στα 30 ευρώ και θα χορτάσεις- από μέσα μου)

Ανευ λοιπών σχολίων...

Επεξεργασία από luckystrike
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6121
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  351
  • Reputation:   2737
  • Achievement Points:  356
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5745 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Αντιστοιχη ατακα απο πωλητη εδω στην Θεσσαλονικη εχω ακουσει για το ricardo. Δεν ξερω αν οντως οι τιμες εκει ηταν αυτες που ισχυριζοταν, αλλα σε αλλες σελιδες σαφως ηταν καλυτερες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11236
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  362
  • Reputation:   5950
  • Achievement Points:  362
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5313 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Αντιστοιχη ατακα απο πωλητη εδω στην Θεσσαλονικη εχω ακουσει για το ricardo. Δεν ξερω αν οντως οι τιμες εκει ηταν αυτες που ισχυριζοταν, αλλα σε αλλες σελιδες σαφως ηταν καλυτερες.

Η πλάκα είναι ότι όλοι αυτοί κοιτάζουν παραδόξως μόνο τις.....ψηλότερες τιμές στα σάιτ. Ποτέ τις χαμηλότερες! Εψαξα πάντως από περιέργεια και ακόμη και στο ricardo τεύχη της συγκεκριμένης σειράς τα είδα στα 20 ευρώ! Στα 30 ακόμη ψάχνω να βρω που τα είδε

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15404
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4971 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Η πλάκα είναι ότι όλοι αυτοί κοιτάζουν παραδόξως μόνο τις.....ψηλότερες τιμές στα σάιτ. Ποτέ τις χαμηλότερες! Εψαξα πάντως από περιέργεια και ακόμη και στο ricardo τεύχη της συγκεκριμένης σειράς τα είδα στα 20 ευρώ! Στα 30 ακόμη ψάχνω να βρω που τα είδε

Άνθρωπος είναι και ονειρεύεται...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  848
  • Content Count:  3050
  • Reputation:   41670
  • Achievement Points:  3061
  • Days Won:  28
  • With Us For:  5136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Μάρτυς μου όχι ο....Θεός αλλά ο leonidio που ήταν μπροστά στο περιστατικό αν προσθέτω έστω και ένα και στην κουβέντα...

Μαγαζί ''Σταθμός'' δίπλα στον Κουγέα στο Μοναστηράκι. Νέο μαγαζί με σχετικά συμπαθητικές τιμές σε βιβλία (πληθώρα βέβαια από τα γνωστά τύπου Άρλεκιν και Νόρα βιβλία της Μαντά, της Δημουλίδου, η λεγόμενη λογοτεχνία του κομμωτηρίου αλλά πάμε παρακάτω) αλλά γενικά όσα κόμικς υπάρχουν είναι σε τσουχτερές τιμές. Μου λέει ο Γιώργος που είχε μπει πρώτος ότι έχει Μικρούς Ήρωες εικονογραφημένους του 1976. Μου λείπει ένα τεύχος να κλείσω τη σειρά και είπα να ρίξω μια ματιά...

Ο πωλητής τα έχει σε ένα ντουλάπι όχι σε κοινή θέα πράγμα που σε κάθε περίπτωση υποδηλώνει ένα πράγμα: ''Είναι πολύτιμα και τα...κρύβω''. Σημειώνω ότι τα τεύχη της συγκεκριμένης σειράς κοστίζουν 5 ευρώ συνήθως, κάπου έχουν 7-8 ευρώ και στα γνωστά φαρμακεία-κομικσάδικα πάνε στα 10.

Την ώρα που τα ψάχνω γίνεται ο εξής διάλογος...

ΠΩΛΗΤΗΣ: Αυτά δεν είναι σαν τα άλλα να ξέρεις, είναι ακριβό σπορ.

ΕΓΩ: Δηλαδή...

ΠΩΛΗΤΗΣ: Αφού σου λέω είναι ακριβό σπορ

ΕΓΩ: Δηλαδή πόσο κάνουν το ένα;

ΠΩΛΗΤΗΣ: 30 ευρώ

ΕΓΩ (μετά από ένα λεπτό που έχω μείνει άφωνος): Ξέρεις στο ίντερνετ (επειδή ξέρω το ποιήμα που χρησιμοποιούν περί ίντερνετ) κάνουν 5 άντε 7 ευρώ...

ΠΩΛΗΤΗΣ: Στο ίντερνετ ΤΟ ΕΙΔΑ και το έβαλα 30 ευρώ

ΕΓΩ: Δείξε μου από περιέργεια που το είδες και θα αγοράσω ένα στα 30 ευρώ και ας το έχω (στο μεταξύ δεν είχα βρει και αυτό που έψαχνα)

ΠΩΛΗΤΗΣ: Ε, καλά, δεν το είδα εγώ, το άλλο το παιδί τα είδε και τα έβαλε τόσο...

ΕΓΩ: Ευχαριστώ καλημέρα (δυνατά).... (Θα φας πολλούς Μικρούς Ηρωες στα 30 ευρώ και θα χορτάσεις- από μέσα μου)

Ανευ λοιπών σχολίων...

 

Επιβεβαιώνω ότι ήμουν αυτόπτης και δυστυχώς για τα αυτιά μου και αυτήκοος μάρτυρας των όσων παραθέτει ο luckystrike. Και καταθέτω ότι ο αγαπητός συμφορουμίτης μας, έπαθε τέτοιο σοκ, που για ένα δεκάλεπτο μιλούσε μόνο για αυτό.

Δεν πειράζει όμως, ο καθόλου αξιαγάπητος πωλητής θα τους φάει τους Μικρούς Ήρωες...

 

:SmokingDevil:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  541
  • Reputation:   4748
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3773 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Κατάλαβα καλα ποιο μαγαζι ειναι και μου έδινε κατι φεστιβάλ που ήθελα καπου στα 7€ το ενα...!!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/magazines/266657-%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BE-55-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CF%8D%CF%87%CE%B9-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%AC%CE%BB%CE%B9/

 

κομιξ #55 = 60 ευρω. :hit:

 

Τωρα που θα κλεισει και το Ricardo, βλεπω ολοι οι "vagpan" και η παρεα τους, να μετακομιζουν σε οποια αλλα sites με δυνατοτητα αγγελιων υπαρχει... :P:hit:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/magazines/266657-%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BE-55-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CF%8D%CF%87%CE%B9-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%AC%CE%BB%CE%B9/

 

κομιξ #55 = 60 ευρω. :hit:

 

Τωρα που θα κλεισει και το Ricardo, βλεπω ολοι οι "vagpan" και η παρεα τους, να μετακομιζουν σε οποια αλλα sites με δυνατοτητα αγγελιων υπαρχει... :P:hit:

Ετσι ακριβώς !!!!!!!Αλλα τους έχει παρει χαμπάρι όλος ο ντουνιάς !!!!!!

Μερικές φορές σκέφτομαι ποσο τυχερός ειμαι που ανακάλυψα το forum και καταλαβα τι παίζει στον χωρο του εμπορίου των  κομικς !!!! :spidey_yeah_that:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Ετσι ακριβώς !!!!!!!Αλλα τους έχει παρει χαμπάρι όλος ο ντουνιάς !!!!!!

Μερικές φορές σκέφτομαι ποσο τυχερός ειμαι που ανακάλυψα το forum και καταλαβα τι παίζει στον χωρο του εμπορίου των  κομικς !!!! :spidey_yeah_that:

Ακριβως φιλε Δημοσθενη.

Αυτο που αναφερεις, σε συνδυασμο με 2) τη γνωριμια με ανθρωπους που μοιραζομαστε το ιδιο "παθος", και 3) τις ατελειωτες διαθεσιμες γνωσεις, μετατρεπουν αυτο το φορουμ σε αξια ανεκτιμητη. :nek:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  466
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  920
  • Reputation:   7675
  • Achievement Points:  950
  • Days Won:  1
  • With Us For:  6321 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/magazines/266657-%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BE-55-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CF%8D%CF%87%CE%B9-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%AC%CE%BB%CE%B9/

 

κομιξ #55 = 60 ευρω. :hit:

 

Τωρα που θα κλεισει και το Ricardo, βλεπω ολοι οι "vagpan" και η παρεα τους, να μετακομιζουν σε οποια αλλα sites με δυνατοτητα αγγελιων υπαρχει... :P:hit:

 

Πω ρε φίλε ! που τον ξετρυπώσατε και εκεί τον ταλαίπωρο... :reap:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35863
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5257 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Ειδικά το "Νύχι τής Κάλι" ζητιέται από πάρα πολλούς κι έτσι σκέφτηκε ο Vagpan ότι είναι ευκαιρία να τα οικονομήσει.

 

 

Να δείτε τι ζητάνε ορισμένοι στο "αγοροπωλησίες-κόμικς" τού fb https://www.facebook.com/groups/1441793522723001/1456945781207775/?notif_t=group_activity

 

Εκεί, επειδή υπάρχει η δυνατότητα άμεσου σχολιασμού, όταν πετύχουμε κάποιον τέτοιο τού τα χώνουμε κανονικά. ΄Ενα παράδειγμα:

 

 

Miky Mysthrio 35€

Super Megalo Miky "Peter Pan" Disney movie Adaption 20€

Super Megalo Miky "Lion King 2" Disney movie adaption 15€
 
1238790_10202580043956772_1680858748_n.j
 
 
1555462_10202580044116776_477519579_n.jp
 
1964785_10202580044356782_783710776_n.jp
 
 
Antigoni Tsivola τι λέτε ρε παιδιά....1 τεύχος σούπερ μύκι 15 ευρώ??και μάλιστα δεκαετίας 1996??είδα την αγγελία και λέω οκ...εκμετάλλευση
 
τελείως...Είναι δυνατόν να μην σχολιάσεις βλέποντας αυτά??Εγώ θα σχολιάζω για να βοηθάω όποιον πάει να πέσει σε τέτοιες παγίδες...
 
Tryphon Evangelidis Οι τιμές είναι απαράδεκτες. Τα τεύχη τού "Μεγάλο Μίκυ" αυτής της εποχής πουλιούνται γύρω στα 2 ευρώ. Επειδή είναι
 
διπλά, άντε να κάνουν 4-5 ευρώ το ένα και πολλά λέω. Τα μονοψήφια τεύχη τού "Μίκυ Μυστήριο" τής αρχικής έκδοσης το πολύ να κάνουν 3
 
ευρώ το κομμάτι. Προσωπικά για όλα αυτά μαζί (2+5 τεύχη) δεν θα έδινα πάνω από 20 ευρώ, το πολύ 25 αν μού έκλειναν σειρά. Και το λέω με
 
την πείρα ενός συλλέκτη που έχει πάνω από 4000 ελληνικά Ντίσνεϋ Κόμικς και βρίσκεται σε συνεχή επαφή με δεκάδες άλλους συλλέκτες.
 
 
 
Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  541
  • Reputation:   4748
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3773 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Χαχαχα!!! Καπου εκει θα βρεις και μενα να τα χώνω!!!! Και γενικα όπου βρω τετοια αστεία δεν μπορω να κρατηθώ!!....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29883
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  532
  • Reputation:   3119
  • Achievement Points:  533
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3717 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

χωστε παιδια.οσο υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι που στιγνα εκμεταλευονται αλλους χωστε τα τους.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6121
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  351
  • Reputation:   2737
  • Achievement Points:  356
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5745 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Για τους φανατικούς φίλους του Μικρού Καουμπόυ

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=331169123629&ssPageName=ADME:B:SS:US:1120

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35863
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5257 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Για τους φανατικούς φίλους του Μικρού Καουμπόυ

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=331169123629&ssPageName=ADME:B:SS:US:1120

 

΄Ελεος! 99,99 $ με τα ταχυδρομικά. Γιατί παραπονιέστε; Το παιδί σας χαρίζει και 0,01 $!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Νομιζα οτι τα ειχα δει ολα. Τελικα, υπαρχουν και χειροτερα.

 

Ενας εκλεκτος κυριος στο fb, προσπαθει να "σπρωξει" τις Περιπετειες του, σε ενα γκρουπακι (οι περισσοτεροι απο εμας τους εδω φαν του συγκεκριμενου κομικ , ειμαστε μελη του)

στις εξης τιμες:

'ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΕΥΧΟΣ (ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ).
ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ, ΣΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 55 ΕΥΡΩ

 

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 2-100 (Α & Β περίοδος), 25€/τεύχος.

 

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 101-200 (Α & Β περίοδος) 15€/τεύχος.

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 201-300 (Α΄περίοδος), 10€/τεύχος.

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 301-400 (Α’ περίοδος )8€/τεύχος.

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 401-500 (Α’ περίοδος), 5€/τεύχος.

 

ειναι και μεγαλος ανθρωπος, τρομαρα του. :hit:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26034
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  762
  • Reputation:   10806
  • Achievement Points:  771
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4177 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Xρηστο ειναι ο ιδιος που τα πουλα στο ρικαρντο και στα αλλα site..... :reap:

 

Tου εχω κανει κανα 2 αφιερωσεις :reap:  εδω σε αυτο το τοπικ

 

 

Να ξερεις ποσο κρατιεμαι  :Ungry:  :Ungry:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Νομιζα οτι τα ειχα δει ολα. Τελικα, υπαρχουν και χειροτερα.

 

Ενας εκλεκτος κυριος στο fb, προσπαθει να "σπρωξει" τις Περιπετειες του, σε ενα γκρουπακι (οι περισσοτεροι απο εμας τους εδω φαν του συγκεκριμενου κομικ , ειμαστε μελη του)

στις εξης τιμες:

'ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΕΥΧΟΣ (ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ).

ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ, ΣΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 55 ΕΥΡΩ

 

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 2-100 (Α & Β περίοδος), 25€/τεύχος.

 

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 101-200 (Α & Β περίοδος) 15€/τεύχος.

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 201-300 (Α΄περίοδος), 10€/τεύχος.

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 301-400 (Α’ περίοδος )8€/τεύχος.

''ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ'' Τεύχη 401-500 (Α’ περίοδος), 5€/τεύχος.

 

ειναι και μεγαλος ανθρωπος, τρομαρα του. :hit:

Ειναι γνωστός και μη εξαιρετέος στα site δημοπρασιών !!!! :reap: :reap:

Μερικοί δεν εννοούν να καταλάβουν οτι η περίοδος των παχιών αγελάδων και των κορόιδων πέρασε ανεπιστρεπτί ..........

Επεξεργασία από φλοκ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26034
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  762
  • Reputation:   10806
  • Achievement Points:  771
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4177 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Τελικα δεν αντεξα :pesta: ουτε εγω ουτε οι συμπολεμιστες μας

 

Ομοβροντια πραγματικα :up:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Τρεχω να χώσω κι εγώ !!!!!!!! :reap::obelix: :obelix: :obelix:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.