Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ποιος είναι ο μέγιστος αριθμός λέξεων για ένα σενάριο;


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1131
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2894 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Αγαπητοί φίλοι μου καλησπέρα σας .Βρίσκοντας λίγο ελεύθερο χρόνο, από το πρόγραμμά μου το οποίο, την περίοδο αυτή είναι πολύ φορτισμένο μπόρεσα να θέσω ορισμένες απορίες οι οποίες με βασανίζουν καιρό τώρα :Ποιο είναι ο μέγιστος αριθμός λέξεων που θα πρέπει να περιλαμβάνει, ένα σενάριο κόμικ; :thinking: Συν των άλλων, αν η ιστορία για σενάριο είναι αρκετά μεγάλη τι θα έπρεπε ο συγγραφέας να κάνει; Να την παρουσιάσει ολόκληρη και απευθείας στο tableau ή, θα πρέπει να γράψει μια περιληπτική ιστορία και το υπόλοιπο κείμενο να το συνάψει; :thinking: Τέλος, τα συγκεκριμένα ερωτήματα μου προέκυψαν όταν έγραψα τα σενάρια με τίτλο Το μήνυμα και το Wolverine η ζωή και η μετεψύχωση ενός συμπαθούς ήρωα.Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας και περιμένω απάντησή σας και δη την βοήθειά σας.Διότι σκοπός μου δεν είναι, ούτε να κουράσω τον αναγνώστη ούτε βεβαίως, και να τον τρομάξω αν τα κείμενά μου είναι μεγάλα. ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55520
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3425 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Σου έχει επισημανθεί επανειλημμένα να ανεβάζεις τυχόν απορίες/ιδέες για κουβέντα στην ενότητα της γενικής συζήτησης και όχι στα άρθρα μελέτες. 

 

Θα σε παρακαλούσα την επόμενη φορά να ελέγξεις που γράφεις, δεν χρειάζεται να είναι ένας διαχειριστής σε ετοιμότητα να διορθώνει κάτι που μπορείς πολύ εύκολα να αποφύγεις από μόνη σου. 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1131
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2894 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Σου έχει επισημανθεί επανειλημμένα να ανεβάζεις τυχόν απορίες/ιδέες για κουβέντα στην ενότητα της γενικής συζήτησης και όχι στα άρθρα μελέτες. 

 

Θα σε παρακαλούσα την επόμενη φορά να ελέγξεις που γράφεις, δεν χρειάζεται να είναι ένας διαχειριστής σε ετοιμότητα να διορθώνει κάτι που μπορείς πολύ εύκολα να αποφύγεις από μόνη σου. 

 

:beer:

Σας ευχαριστώ που μου το υπ ευθυμήσατε και έχετε δίκαιο όμως παρακαλώ δεχθείτε το γεγονός ότι ήμουν κουρασμένη από τον φόρτο εργασίας και δεν το θυμήθηκα. Δεν το έκανα επίτηδες. Τέλος, δεχθείτε τις απολογίες μου για την ταλαιπωρία που άθελα μου σας προκάλεσα.

Επειδή το ξέχασα 

 

Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμη αν έχουμε απορίες σε αυστηρά πλαίσια πχ για τις τεχνικές του σχεδίου ή για τα σενάρια όπως συνέβη στην περίπτωσή μου, θα το θέτουμε σε αυτό τον τομέα ; Σας ευχαριστώ.

Επεξεργασία από ΤασίαΚούτ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55520
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3425 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Οποιαδήποτε απορία σχετικά με σενάριο, στην ενότητα ΣΕΝΑΡΙΟ

Οποιαδήποτε απορία σχετικά με σχέδιο, στην ενότητα ΣΧΕΔΙΟ.

Οποιαδήποτε άλλη απορία, στην ενότητα ΓΕΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΠΟΡΙΕΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

Οποιαδήποτε ιδέα/προβληματισμό σχετικά ή μη με κόμικς, στην ενότητα ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.