Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έχουμε φαν των Jigsaw Παζλ στο γρε κομί;


Θρηνωδός

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6395
  • Reputation:   63201
  • Achievement Points:  6458
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Μμμμμμμμ...

 

Δεν είναι το θέμα αν μοιάζουν παιδικά.

 

Κι εγώ στο γραφείο έχω μια μικρή θεματική συλλογή από μπαρμπαδέλια σε μέρος όπου την βλέπουν όλοι οι πελάτες (και μερικές φορές θέλουν τα πιτσιρίκια να τις κατεβάσουν για να παίξουν και μάλιστα μια μικρούλα μου χάλασε ένα κουρδιστό που πλέον είναι αναναντικατάστατο  :().

 

Απλώς τα παζλ δεν μου φαίνονται ωραία στον τοίχο.

 

Κάνε ένα βήμα πίσω και σκέψου σε κομματάκια στο σαλόνι ενός ελλληνικού σπιτιού μέσα σε κορνίζα:

  • Αριστουργήματα της κλασικής τέχνης. Τοιχογραφίες του Μικελάντζελο, πίνακες του Μπος και άλλα τινά
  • Αλπικά τοπία.
  • Χιουμοριστικά πόστερ.
  • Γατάκια, μονοθέσια φόρμουλα 1, ο Πύργος του Άιφελ.

:tik:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Πρέπει να δεις το σπίτι της :imac:  :)  πόμολα disney+looney tunes, αυτοκόλλητα γατάκια+πατουσάκια στους τοίχους... :) ή το δικό μου πριν το 2010, με Πραττ+Μπιλάλ στους τοιχους (το 2010 μετακόμισα και ακόμα ξεπακετάρω (λέμε τώρα :) ))

 

Αλλά όπως πάρα πολύ σωστά παρατήρησες "στο σαλόνι ενός Ελληνικού σπιτιού"... :) Υπάρχουν κάποια έπιπλα, απομεινάρια άλλων εποχών, όπως λχ η βιτρίνα από την εποχή που είχε κάποιος ένα "καλό σερβίτσιο" και έπρεπε να το δείξει στους ξένους, που δεν θα τα βρεις ούτε στο μνήμα μου :D (θα είχε ενδιαφέρον βέβαια να δω ποιος θα ήθελε να βάλει κάτι τέτοιο εκείθε... :lol: ) Οπότε με βαριά επίπλωση, όντως δεν κολλάνε.  :) Γι'αυτό και είπα "συνολική διακόσμηση και ψυχοσύνθεση" :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 year later...

  • Member ID:  2298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1596
  • Content Count:  5019
  • Reputation:   34448
  • Achievement Points:  5027
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6159 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55497
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3396 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Κρίμα που είναι τόσο τετριμμένο το θέμα του. Το 90% των licenced παζλ είναι σκυλιά,γατιά, άλογα που τρέχουν, το Neuschwanstein και διάσημα αξιοθέατα. Πόσο πρωτότυπο να είναι να πάρεις 27 από δαύτα και να τα ενώσεις; :down:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31159
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  283
  • Content Count:  5004
  • Reputation:   32746
  • Achievement Points:  5005
  • Days Won:  99
  • With Us For:  3088 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

"27 Wonders from around the World" ....και λείπει ο Παρθενώνας!!! :moutra2:

 

Άπατο θα πάει!  :antekale:

 

EDIT

 

Αντί για Παρθενώνα, έχει Σαντορίνη! :damn:

 

Screenshot_3.jpg

 

worlds-largest-puzzle-assembled.jpg

 

puzzle7-SantoriniIsland.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55497
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3396 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Η αλήθεια είναι πως κάτι τέτοιο θα είναι ταμάμ για τίποτα ταξιδιωτικά γραφεία που θέλουν να πάνε το marketing τους ένα βήμα παραπάνω. Είναι ταμάμ για κάτι καμένους τύπους, όχι απαραίτητα με την κακή έννοια, που θα το κάνουν μόνο για την πρόκληση και όχι επειδή όντως γουστάρουν την όλη διαδικασία (την οποία αν και δεν θα το πίστευα πριν 10 χρόνια, πλέον βρίσκω εξαιρετικά χαλαρωτική και το συναίσθημα ολοκλήρωσης στο τέλος απλά με μπριζώνει να ξεκινήσω αμέσως το επόμενο). 

 

Το μόνιμο παράπονο, έτυχε να το συζητάω τις προάλλες με φίλο, είναι η έλλειψη έμπνευσης στα θέματα. Σαφώς και για να τυπώσεις παζλ με οποιοδήποτε χαρακτήρα, πρέπει να έχεις πληρώσει δικαιώματα, και γι'αυτό είναι αναλογικά πολύ λίγα τα παζλς που είναι, ας πούμε πιο ιδιαίτερα. Είμαι μεγάλος φαν της museum collection της clementoni και περήφανα παραδέχομαι ότι πλέον τα έχω κάνει σχεδόν όλα. Σίγουρα όλα τα 500αρια, τα περισσότερα 1000αρια και ένα από τα 2-3 2000αρα (την Αφροδίτη του Μποτιτσέλι). Μου λείπει ένα του Μούσα και μερικά εξαντλημένα, όπως o Βερτούμνος του Αρτσιμπόλντο (ο και καλά ψαγμένος :lol: , αλλά πέρα από την πλάκα ο Αρτσιμπόλντο ήταν πάρα πολύ μπροστά για την εποχή του και οι συνθέσεις του φοβερές). Εν τέλει όμως, μόνο αυτή η σειρά είναι λίγο πιο διαφορετική (όσο διαφορετική είναι μια σειρά με κλασική ζωγραφική που πλέον είναι public domain). 

 

Προσπάθησα να τυπώσω δικές μου ιδέες. Κανένας δεν δεχόταν, και λογικό, να τυπώσει οτιδήποτε του έστελνες που δεν ήταν δική σου φωτογραφία (να φαίνεται πρόσωπο κλπ). Ακόμα και ένα τοπίο να είχες βγάλει ο ίδιος, οι περισσότεροι (έστω οι 5-6 που ρώτησα σε Ρόδο και Αθήνα) δεν έπαιρναν το ρίσκο να το τυπώσουν μην τυχόν και τους έρθει καμία ουρανοκατέβατη καρφωτή για πνευματικά δικαιώματα. Όπως έγραψα, φτάνει με αυτές τις γενικές family friendly μπουρδίτσες με άλογα που τρέχουν αιθέρια σε ποτάμια, γατάκια που τσακώνονται παιχνιδιάρικα, σκυλιά που κατουράνε πυροσβεστικούς κρουνούς και ο πύργος του Άιφελ ύπο 250 διαφορετικές γωνίες. 

 

Θέλουμε Μοέμπιους σε 3000 κομμάτια, κόρτο μαλτέζε από την κρυφή αυλή, alex ross, marini, μπιλάλ. Σκεφτείτε πόσο μαμάτη μπίζνα θα ήταν μια εταιρία που έβγαζε παζλ εξολοκλήρου από κόμικς. Μόνο σε μένα είναι προφανές ότι η φυσική επιλογή για να πάρεις θέματα για παζλ είναι να απευθυνθείς στην δεύτερη κατεξοχήν οπτική τέχνη μετά την ζωγραφική; :tik:

 

Στην αναβροχιά και άμα τσοντάραμε όλα τα μέλη της λέσχης, εγώ θα γούσταρα να κάνω εκείνο της ντίσνεϊ με τα 40k κομμάτια, ή όσα ήταν πάντως. Μαζί με τον τζερμάνικους, ίσα για να τον βλέπω να χτυπάει κορεσμό μετά το μισάωρο. :D  

 

 

91vWqatZa-L._SL1500_.jpg :respect: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31159
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  283
  • Content Count:  5004
  • Reputation:   32746
  • Achievement Points:  5005
  • Days Won:  99
  • With Us For:  3088 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

13 λεπτά πριν, Θρηνωδός είπε:

 

 

91vWqatZa-L._SL1500_.jpg :respect: 

 

Αυτό να υποθέσω ότι είναι το κουλτουριάρικο alter ego του  germ σε puzzle; :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 year later...

  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5314 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Ενα φεγγαρι ειχα ασχοληθει και εγω με παζλ και ειχα φτιαξει καμποσα. Μετα βαρεθηκα και το σταματησα και το κακο ειναι οτι μου εμειναν και 4-5 στην αποθηκη σφραγισμενα με τη ζελατινα ακομα στο κουτι τους που δεν ηξερα αν και ποτε θα τα φτιαξω! Και ετσι η καλη μας καραντινοκλεισουρα ηρθε και τα ξεθαψα και τελειωσα το 1ο μεσα 3-4 μερες χαλαρα στο σαλονι με την τηλεοραση ανοιχτη παντα για παρεα. Ελπιζω να φτιαξω και τα υπολοιπα!

 

 

IMG_20200428_215402.thumb.jpg.278fb6e5b33e950f589edaac7aaa2b6c.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94400
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Πανέμορφο σχέδιο και πανδαισία χρωμάτων!  :alex:

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4346
  • Reputation:   33863
  • Achievement Points:  4413
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6156 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Πριν μια εικοσαετία σαν φοιτητής είχα φτιάξει μαζί με τον συγκάτοικό μου τον πύργο της Βαβέλ της Ravensburger. 9000 κομμάτια. Λίγο πριν το τελειώσουμε φύγαμε για διακοπές Πάσχα. Έσπασε η σωλήνα του καλοριφέρ μέσα στις διακοπές πλημμύρισε το σπίτι και καληνύχτα ζωηηηηηηηηηηηηηη.........:crying:

Ένιωσα σαν εκείνους τους κινέζους που κάνουν κάτι τεράστια ντόμινο και μετά τα χαλάνε.

Πάντως ήταν εντυπωσιακά δύσκολο. Είχε πάνω από 2000 κομμάτια μπλε και μόνο μπλε!!!

Τα χωρίζαμε σε είδη και τα δοκιμάζαμε ένα ένα.

8012849805_eaec4900a3_c.thumb.jpg.13557b95d170cd95903645488197d30b.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25799
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  769
  • Reputation:   6205
  • Achievement Points:  785
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4220 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Το πρώτο μεγάλο παζλ με 2000 κομμάτια που έφτιαξα ήταν νομίζω το 2003 ή 2004!

Ήταν ο γάμος της Κανά του Veronese, της Clementoni, ένα ομολογουμένως καταπληκτικό παζλ το οποίο το έκανα κάδρο και ήταν ακόμα πιο όμορφο!

20200429_204013.thumb.jpg.1f380bdd0e9775dd07dc8ee7141cda53.jpg

Επειδή ενθουσιάστηκα είπα να κάνω ένα ακόμα,έτσι σ' ένα ταξίδι στη Λάρισα έπεσα σ'ένα κατάστημα με  παζλ και κατέληξα να αγοράσω ένα με 1500 κομμάτια της εταιρίας Educa!

20200318_140040.thumb.jpg.8c38ff91e1c18dea62ef58483d95db7e.jpg

Γενικά μου αρέσουν πολύ τα παζλ με πίνακες ζωγραφικής και όχι με φωτογραφίες κι αυτό μου φάνηκε πολύ όμορφο!Δυστυχώς η ποιότητα του παζλ ήταν κατώτερη από αυτής της Clamentoni (τα κομμάτια δεν ταιριάζουν τέλεια ,τα χρώματα δεν ήταν τόσο λαμπερά η εκτύπωση σε κάποια κομμάτια δεν με βοηθούσε να καταλάβω ποιό κομμάτι είναι) κι έτσι αποφάσισα να μην το κάνω κάδρο αλλά απλά να το ξαναβάλω στο κουτί του!:D

Όταν λοιπόν ξεκίνησε ο εγκλεισμός το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να το ξανακάνω καθώς υπολόγιζα ότι με αργούς ρυθμούς θα χρειαζόμουν κανένα μήνα να το φτιάξω!Δεν ξέρω ήταν περίεργη η αίσθηση να το ξαναφτιάχνω μετά από 15 χρόνια γιατί σε κάποια σημεία που είχα κολλήσει είχα την εντύπωση πως είχα κολλήσει και παλιότερα!:DΕδώ βλέπετε και το αποτέλεσμα!

20200429_202339.thumb.jpg.e890d024661a28da7825963daf995b8d.jpg

Δυστυχώς επειδή πορώθηκα  το έφτιαξα σε λιγότερο χρόνο,σκέφτηκα μάλιστα να παραγγείλω από το internet  ένα καινούργιο!

Παρόλο που στην περίοδο αυτή είχαν αυξηθεί οι πωλήσεις παζλ διαπίστωσα πως δεν υπήρχαν πολλά διαθέσιμα με θέμα πίνακες ,πολλά ήταν εξαντλημένα από χρόνια ενώ σπάνια έβλεπα κάποιο καινούργιο θέμα!Τι συνέβει δεν ξέρω ,δεν είχαν πωλήσεις(πολύ πιθανό) ή κάτι άλλο οπότε κατέληξα να βλέπω παζλ 20ετίας για να διαλέξω κι από αυτά τα περισσότερα είχαν πωληθεί!Βρήκα μάλιστα μια σελίδα όπου πωλούνταν παλιά παζλ καινούργια ή μεταχειρισμένα(!)

την Rare Puzzles για όσους ενδιαφέρονται!

Δεν ξέρω αν λόγω της κατάστασης κι άλλοι φίλοι όπως ο @Θρηνωδός η @imacmaria ο @Manitou ασχολήθηκαν με το άθλημα εγώ πάντως το καταδιασκέδασα και σε πρώτη ευκαιρία θα πάρω κι ένα καινούργιο για τις δύσκολες ώρες!:D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94400
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

@Manitou Ε, μα κι εσύ βρε Χριστιανέ δεν θυμάσαι από τα Θρησκευτικά στο σχολείο ότι ο πύργος της Βαβέλ δεν είχε καλή κατάληξη. :lol:

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5916 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Παζλ από τα lidl! Κυριολεκτικά! Που και που φέρνει και τα είχα τσιμπήσει :)

Είχα χρόνια να πιαστώ με παζλ, μην πω δεκαετίες. Ώσπου πρόπερσι βρήκα ένα και είπα γιατί να μην ασχοληθώ? Οπότε το αντίστοιχο καλοκαιράκι σιγά σιγά το ολοκλήρωσα!

 

  puzzle.thumb.jpg.2a558870771b031240ed58a1822b0a9d.jpg 

 

Αφού με άρεσε η διαδικασία είπα να το επαναλάβω! Είναι και η καραντίνα.. Το δεύτερο βέβαια βγήκε πιο δύσκολο και η αλήθεια είναι ότι μου βγάζει το λάδι.Έχει πολλά και πολύ σκούρα κομμάτια.

Το χαρτόνι είναι αυτοσχέδιο καθώς ο γάτος μου έχει διαφορετική άποψη ως προς το που θα σπαταλάω τον ελεύθερό μου χρόνο (τραπέζι απαγορεύεται κοινώς) οπότε το γυροφέρνω.

stallion2.thumb.jpg.4185b27511032294f39d64ccfd8d17dc.jpgstallion1.thumb.jpg.d2ea0aedacdf2e061cfbb1873ed0921a.jpg


Και τα 2 είναι 1000αρια. Το πρώτο το κόλλησα με αραιωμένη atlacoll (ξυλόκολλα δηλαδή) μαζί με ένα χαρτί πίσω όπως αυτό που φαίνεται στο μη ολοκληρωμένο. Δυστυχώς η κόλλα πέρασε και στην μπροστά όψη με αποτέλεσμα όταν την έξυνα να φύγει το χρώμα σε κάποια σημεία το οποίο και διόρθωσα με.. ξυλομπογιές :xm:

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5916 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

stallion.thumb.jpg.f3b69ea8de48d8f00aafd149d8a48ea5.jpg

Το τέλειωσα πριν κανά 2 μέρες και είπα να το ποστάρω :up:

Το ολοκληρωμένο όνομα είναι The White Stallion από Clementoni. 

Σειρά έχει η Έναστρη Νύχτα του Van Gogh. :)

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4346
  • Reputation:   33863
  • Achievement Points:  4413
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6156 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Δείτε και ένα που έχω στο σαλόνι μου. 2500 κομμάτια, και λόγω θέματος αρκετά εύκολο!

20200510_134253.thumb.jpg.8915592d84990f6814e9a83a4030a3e7.jpg

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 10 months later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Κυριακή το ανοίξαμε, Δευτέρα το δούλεψα καμπόσο μόνος και σήμερα το απογευματάκι το ξεφτιλίσαμε :) Εγώ πάντως νοιώθω κομματάκι Κρουέλα ντε Βιλ πλέον. :) 

IMG_20210317_222208.jpg


:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4346
  • Reputation:   33863
  • Achievement Points:  4413
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6156 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

On 17/3/2021 στο 10:38 ΜΜ, germanicus είπε:

Κυριακή το ανοίξαμε, Δευτέρα το δούλεψα καμπόσο μόνος και σήμερα το απογευματάκι το ξεφτιλίσαμε :) Εγώ πάντως νοιώθω κομματάκι Κρουέλα ντε Βιλ πλέον. :) 

IMG_20210317_222208.jpg


:cheers5: 

Δώσε μου ένα κομμάτι.

Ποιο?

Αυτό το άσπρο

Ποιο άσπρο?

Αυτό του σκύλου

Ποιανου σκύλου?

Αυτού με τις Βουλες

Ποιες βούλες?

Της Δαλματίας

Πριν την απόσχιση της Κροατίας ή μετά?

Γκρρρρρρρρ

:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

και όμως! :D 

 

101-dalmatians-1000-pcs-impossible-puzzle_wauUyLK - Copy.jpg

 

Αφού φτιάχτηκε το περίγραμμα, έγινε ο χωρισμός σε τετραγωνάκια, σκιαζόντουσαν όσα βρίσκονταν οπότε οι ατάκες ήταν της υφής "αυτό εδώ μια μαύρη λαλακία στην μια γωνία και μια γραμμή από θηλυκό σε θηλυκό" :) ή και ανάποδα, παίρναμε το κομμάτι και βλέπαμε από τα "ανοιχτόχρωμα" ποιο πρέπει να είναι. Σαφώς και δεν δούλευε πάντα, αλλά είχε απλοποιήσει πάρα πολύ την διαδικασία :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94400
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

@germanicus Πλάκα κάνεις!!! :wow: 

 

Ο ορισμός της οργάνωσης!  :respect:

 

 

:beer5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.