Μετάβαση στο περιεχόμενο

Sausage Party [ Πάρτι με...λουκάνικα ] (2016)


Θρηνωδός

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55497
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3397 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

1.png2.jpg

 

"Ένα λουκάνικο παλεύει να μάθει την αλήθεια για την ύπαρξη του". Κάπως έτσι θα μπορούσε κάποια αθώα ψυχή να χαρακτηρίσει αυτή την ταινία. Αν κρίνουμε από τους τρεις πιο κατεστραμμένους κωμικούς ηθοποιούς αυτή τη στιγμή στο Χόλιγουντ, την τριπλέτα Rogen/Hill/Franco συν κάποια δυνατά ονόματα Hayek/Norton που απλά είχαν ανάγκη τα λεφτά, αυτή η ταινία αν είχε γυριστεί live action θα ήταν ο ορισμός της καμένης καφροκωμωδίας. Σαν κινούμενο δεν πάει πίσω και σίγουρα δεν είναι για παιδιά. Με τίποτα όμως. Ε. Με τίποτα

 

3.jpg

 

Το κινούμενο αυτό σατιρίζει άλλα κινούμενα, σατιρίζει πραγματικές καταστάσεις ( Διαμάχη Ισραήλ-Παλαιστίνης, Β' Παγκόσμιος Πόλεμος, Χίτλερ, Άγρια δύση κλπ), σατιρίζει τον κοινωνικό ρατσισμό, κριτικάρει την άρνηση στην διαφορετικότητα του σεξουαλικού προσανατολισμού, κριτικάρει την θρησκοληψία και την τυφλή υπακοή του ανθρώπου χωρίς να αμφισβητεί, αναφέρει την σημασία της σωστής δημαγωγίας για την χειραγώγηση της μάζας και πολλά ακόμα. Ναι, δεν είναι μια χαζοβιόλικη ταινία και ας δείχνει έτσι εξ αρχής. Trailer

 

4.jpg

 

Υπάρχει λοιπόν μια τέταρτη διάσταση. Σε αυτή την διάσταση τα τρόφιμα και τα είδη κατανάλωσης είναι ζωντανά και αλληλεπιδρούν μεταξύ τους, χωρίς να μπορούν οι άνθρωποι να τα αντιληφθούν. Ακολουθούμε μια παρέα λουκάνικων (για χοτ ντογκ) τα οποία ζουν σε ένα σούπερ μάρκετ και όνειρο τους είναι να τους αγοράσει κάποιος άνθρωπος για να ταξιδέψουν στο "Great Beyond". Όλα τα προϊόντα αυτού του σούπερ μάρκετ πιστεύουν πως οι άνθρωποι είναι αθάνατοι θεοί που αν τους αγοράσουν από τα ράφια θα πάνε στον παράδεισο και θα ζουν για πάντα ευτυχισμένα. Εφιάλτης τους είναι να μπαγιατέψουν και να πεταχτούν. Μια ωραία μέρα τα λουκάνικα μαζί με τα ψωμάκια τους, ένα κολπικό καθαριστικό και κάτι άλλα προϊόντα επιλέγονται από μια πελάτισσα αλλά τελευταία στιγμή μια μουστάρδα αυτοκτονεί ( επειδή υποστηρίζει ότι το Great Beyond είναι απάτη και οι άνθρωποι είναι τέρατα που τους τρώνε ), δύο καρότσια συγκρούονται και τα λουκάνικα χωρίζονται μεταξύ τους. Ξεκινάει λοιπόν ο κάθε χαρακτήρας την δικιά του περιπέτεια είτε εκτός είτε εντός σούπερ μάρκετ.

 

5.jpg6.jpg

 

 

Βλέπουμε πολλούς γ@μάτους χαρακτήρες εμπνευσμένους από την ποπ κουλτούρα ενώ όλοι οι ήρωες έχουν πολύ καλές κάφρικες κυνικές ατάκες. Δεν παίζει να έχω δει άλλη ταινία κινουμένων σχεδίων που να έχει τόσες πολλές φορές την λέξη fuck μέσα. :D Ναι, οι τύποι βρίζουν συνέχεια. Δεν θα μπορούσαν να κάνουν αλλιώς μιας και οι δύο πρωταγωνιστές είναι ένα λουκάνικο και ένα ψωμάκι που όνειρο τους είναι να "μπει" ο ένας μέσα στον άλλο, έχουμε ένα taco λεσβία, κωλόχαρτα που έχουν δει  some shit, μια τσίχλα steven hawking, ένα meat loaf που μοιάζει με τον meat loaf και ένα κολπικό καθαριστικό που πίνει βότκα, ουίσκι και μεταλλάσσεται. :D Να την δείτε, από ένα σημείο και μετά εκτροχιάζεται τελείως και δεν ξέρεις τι βλέπεις. Αλλά έχει πλάκα και δεν έχει όρια. Αξίζει για το γ@μώτο. :D :D

 

7.jpg

 

GC preview

 

[imdb=tt1700841]

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Πω πω λουκάνικα !!!!

 

Μου άνοιξες την όρεξη τώρα ......  :turkey:

 

 

angry-dog-eating-smiley-emoticon.gif

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25978
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  927
  • Reputation:   7609
  • Achievement Points:  927
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4186 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Στην λίστα! Προσεχώς! :banana:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Δημοσθένη, αντιλαμβάνεσαι ότι αφού διάβασες όλα όσα έγραψες ο Θρηνωδός, αυτό που είπες ήταν ένα "θέλω να φάω λουκάνικα"?... :D

 

η βαθμολογία στο ιμδβ δε με ψήνει, αλλά η περιγραφή και ειδικά η προσωπική πρόσκληση στο φ/κτο με προτρέπουν να τη δω :)

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Δημοσθένη, αντιλαμβάνεσαι ότι αφού διάβασες όλα όσα έγραψες ο Θρηνωδός, αυτό που είπες ήταν ένα "θέλω να φάω λουκάνικα"?... :D

 

:cheers5:

 

 

Ο άνθρωπος έκανε μια (ωραία) παρουσίαση σε μια ταινία που  μου φαινεται άκρως ενδιαφέρουσα και μάλλον κάπου θα την πετύχω να τη δώ .

Παρεπιτόντως θα μ αρεσε πολύ να την έβλεπα στη νέα Λέσχη (με καλό παρεάκι)  σε τυχόν επανάληψη των κινηματογραφικών προβολών του Σ/Κ .

Ομως είμαι και μεγάλος φαν των ...λουκάνικων ...Και μάλιστα συνοδευόμενων με μπύρα (κρύα) ....

Επίσης είναι η ώρα που συνήθως κολατσίζω στη δουλειά .....

Εξού και ο συνειρμός ............. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25978
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  927
  • Reputation:   7609
  • Achievement Points:  927
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4186 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

 

Ομως είμαι και μεγάλος φαν των ...λουκάνικων ...Και μάλιστα συνοδευόμενων με μπύρα (κρύα) ....

 

Μη νομίζεις .. φαντάζομαι στους περισσότερους που διαβασαν την παρουσίαση συναίβει το ίδιο! Ασχετα εαν το έιπαμε η οχι το σαλάκι έτρεξε στο πλάι. :P

Επεξεργασία από stardust
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  392
  • Content Count:  4289
  • Reputation:   33964
  • Achievement Points:  4411
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4288 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το DVD της ταινίας είναι σαν να κοσμεί ήδη την συλλογή μου!!! :D Πολύ καλή παρουσίαση Αλέξανδρε!!! :up:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55497
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3397 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Ο άνθρωπος έκανε μια (ωραία) παρουσίαση σε μια ταινία που  μου φαινεται άκρως ενδιαφέρουσα και μάλλον κάπου θα την πετύχω να τη δώ .

Παρεπιτόντως θα μ αρεσε πολύ να την έβλεπα στη νέα Λέσχη (με καλό παρεάκι)  σε τυχόν επανάληψη των κινηματογραφικών προβολών του Σ/Κ .

Ομως είμαι και μεγάλος φαν των ...λουκάνικων ...Και μάλιστα συνοδευόμενων με μπύρα (κρύα) ....

Επίσης είναι η ώρα που συνήθως κολατσίζω στη δουλειά .....

Εξού και ο συνειρμός ............. :)

 

Όσο και αν απολαμβάνω τις αγνές σκυλίσιες προθέσεις σου αγαπητέ μου φίλε, περιμένω να την δεις πρώτα και μετά να σχολιάσεις αυτά που γράφεις τώρα :D 

 

Αν όντως παίξει αυτή η ταινία στη λέσχη θα ήθελα πολύ κάποιος να μαγνητοσκοπεί για να κόψω αντιδράσεις ειδικά προς το τέλος. :D  Θα πλήρωνα κιόλας!  :cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76849
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5841 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

ποσο; :D

αν σπονσοραρεις την προβολή με μπυρες να την κανουμε :kabouris::lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25978
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  927
  • Reputation:   7609
  • Achievement Points:  927
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4186 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Κανενα σ/κ που να βολευει! Δε το χανω! Φέρνω μπαρμπεκιου σως χαχαχα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94408
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Κι εγώ έχω ακούσει καλά λόγια από γνωστούς που το είδανε...!Είναι λένε ένα cartoon,περισσότερο ενήλικο απ'ότι φαίνεται...!

 

Μετά την αναλυτική παρουσίαση του Θρηνωδού,θα την δω...! :yes:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31159
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  283
  • Content Count:  5004
  • Reputation:   32746
  • Achievement Points:  5005
  • Days Won:  99
  • With Us For:  3089 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Κοιτα να δεις συμπτωση....μολις χθες βραδυ την ειδα  και σημερα βρισκω θεμα με αυτη!!! :) 

 

 

Ολα τα λεφτα,η σκηνη ωπου γινεται το περιβοητο "παρτυ"....ενταξει δεν υπαρχει αυτο!!! :lol:

 

Την συνιστω ανεπιφυλακτα. :yes: 

 

Απαραιτητη προυποθεση...να υπαρχουν μεζεδακια και παγωμενες μπυρες!!! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28905
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4907 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

εεεεεεεεμμμμμμμμμμμμ... αυτοί που την έφτιαξαν πρέπει να είχαν πάρει πάρα πολλά άλατα μπάνιου........ πάαααααααραααααα πολλά όμως! :rainbow: Δηλαδή παίζει και να τα διαφήμιζαν μέσω της ταινίας... Νταξ' δεν θα μείνω στο άγαρμπο, ακαλαίσθητο συχνά, τραχύ χιούμορ της ταινίας, που το περίμενα από την περιγραφή και το τρέιλερ.. Ήταν τόσο προβλέψιμη... βαρετά προβλέψιμη... το μόνο που δεν πρόβλεψα ήταν

ο αποκεφαλισμός του junkie. και ειλικρινά.. μια χούφτα υδατάνθρακες και πρωτεΐνες, κουβάλησαν ολόκληρο κεφάλι;; αλήθειαα;;

.. από ένα σημείο και μετά έβλεπα πόσο μένει ακόμα, μπας και τελειώσει.. τεσπαν.. δείτε το αν έχετε πολύ χρόνο.... χρόνο που δεν έχετε τι να τον κάνετε! :lol: Από την άλλη δηλώνω ευθαρσώς ότι διαβάζω disney και μου αρέσουν και διασκεδάζω με αυτά, οπότε μπορεί να μην είμαι η αντικειμενικότερη άποψη για αυτή την ταινία.. :lol:

 

:imac:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  21842
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  1519
  • Reputation:   9671
  • Achievement Points:  1519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4610 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Δε ξέρω αν ήθελα να δω την επίμαχη σκηνή. Έχει χαραχτεί στη μνήμη μου. Ξέρετε ποια σκηνή λέω... Τελικά, τα λουκάνικα έχουν και μια άλλη χρήση που δε θα σκεφτόμουν ποτέ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25002
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  158
  • Content Count:  2118
  • Reputation:   21719
  • Achievement Points:  2118
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4369 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Ενταξει η ταινια ειχε καποιες καλες στιγμες και καλες ιδεες, αλλα ως εκει. Κατα τα αλλα το χιουμορ πηγαινει μεχρι μπινελικια που λεγονται απο προιοντα σουπερ μαρκετ (αστειο αρχικα αλλα οχι για ολη την ταινια) και ρατσιστικα στερεοτυπα υποτιθεται καυστικα (?). Η υποτιθεμενη κριτικη φτανει μεχρι βραδυνο talk show στην τηλεοραση και οπως ειπε η Μαρια πιο πριν ουτε διαφημιση "αλατων μπανιου" να ηταν...  Κατα την γνωμη μου προκειται για μια αρκετα overrated ταινια. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76849
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5841 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

εμενα μου αρεσε! :)

ειχε χοντροκομμενο χιουμορ στο μεγαλύτερο μερος της, αλλά ειχε και αρκετες εξυπνες ιδεες και σε διαφορα σημεια γέλασα πολύ! :best:

 

πολλά άλατα μπανιου εφαγαν οι δημιουργοι για να τη φτιαξουν :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6148 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Once you go taco, you never go backo.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28681
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4784 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

επικη ταινια με τα αστεια να πεφτουν βροχη (πολλες οι στιγμες που χρειαστηκε να παω πισω το βιντεο για να προσεξω καποια λεπτομερεια στο background ή γιατι επεσαν 2 ατακες μαζι κλπ).Διασκεδαστικοτατο και ειχε μερικα πολυ εξυπνα λογοπαιγνια/παραλληλισμους για τα δαιφορα κοινωνικα που σατυριζει. Γουσταρα επισης και τον παραλληλισμο στο θρησκευτικο ζητημα και την ζωη των προιοντων μετα την αγορα τους οπως και για το πως αντεδρασαν στις αποκαλυψεις του λουκανικου τα αλλα τροφιμα (σπηλαιο του πλατωνα σε ταινια του Rogen :lol: ).

Δεν ειναι απο τα animation που τα βλεπεις μπας και ζεσταθει η περδικούλα σου με τα διαφορα Heartwarming σκηνικα που συνηθως παιζουν σε ταινιες του ειδους αλλα απο αυτα που μαζευεις παρεα και γελατε με τις καϊλες που βλεπετε! 

Μεγαλος γριφος για μενα το για ποιο λογο η imdb βαθμολογια της ειναι τοσο χαμηλα :thinking:

 

Εγω παντως την προτεινω και σκοπευω να τη δω δευτερη φορα στα κοντα,πραγμα που σπανια κανω με ταινια αλλα ειμαι σιγουρος οτι μεσα σε αυτη την ομοβροντια αστειων καποιο αστειο δεν το παρατηρησα τοσο οποτε κρινεται απαραιτητη μια δευτερη προβολη (πχ το τραγουδακι που παιζει στην αρχεια εχει το ενα αστειο πισω απο το αλλο,δε γινεται να μη χασεις κατι :P )

 

Δειτε το!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 months later...

  • Member ID:  19150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  2141
  • Reputation:   11391
  • Achievement Points:  2151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Το πιο αστείο καρτουν που έχω δει. Με διαφορά. Χοντροκομμένη κάφρικη παρωδία της Pixar όσο δεν πάει. Στα 3/4 της ταινίας ήμουν σε φάση "τι στο &^$^ βλέπω;;" :D  

 

Πολύ ωραία παρουσίαση Θρηνωδέ! Btw, δεν νομίζω οι Hayek/Norton να το έκαναν για τα λεφτά :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94408
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Επιτέλους ήρθε το πλήρωμα του χρόνου (και η σωστή παρέα) και κάθισα και το είδα...!Επιβεβαιώθηκαν και με το παραπάνω οι υποψίες μου και οι απόψεις των υπόλοιπων παιδιών...! :yes:

 

Πρόκειται για ένα εξαιρετικό animation...! :best:

 

Για να μην επαναλαμβάνομαι όμως...! :)

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Είχε κάποιες καλες στιγμές (κυρίως το όλο θέμα με Ισραήλ/Παλαιστίνη και φυσικά κάθε στιγμή που εμφανιζόταν ο Τσίχλας), αλλά μου την έδωσε το πολύ βρισίδι που «έπρεπε» να με κάνει να γελάσω. Η κριτική που κάνει, σαφώς δεν είναι κάτι βαθυστόχαστο, αλλά δε βλέπω το λόγο να θίγουν μόνο ψαγμένες ταινίες τέτοια ζητήματα.

Σε γενικές γραμμές, μια μιεχ ταινία για τα γούστα μου, αν και δεν θεωρώ ότι σπατάλησα χρόνο. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 years later...

  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5916 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Είχε 2-3 καλά αστεία, αλλά δεν μου άρεσε γενικά. Με κούρασαν οι πολλές αναφορές στο θέμα Ισραήλ-Παλαιστίνη. Όσο για το τέλος, τι να πεις.. :antekale:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34883
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2024 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Από τις μεγαλύτερες ταινίες-καφρίλες που έχω δει και επειδή είμαι αυτής της φάσης πραγματικά την απήλαυσα. Έχει εξαιρετικά βρώμικα αστεία, κάνει πολιτικό χιούμορ, μου αρέσει που ουσιαστικά το animation μοιάζει σε ταινίες τύπου Pixar, αλλά σου δείχνει τρομερά πρόστυχες σκηνές, γενικά αν κάποιος είναι αρκετά κάφρος για να γουστάρει τα ακραία αστεία στο Deadpool, το South Park και το Family Guy, ας τη δει ελεύθερα. Πιο αναλυτικά τα είχα πει στην κριτική που είχα γράψει λίγο αφού την είδα εδώ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.