Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επισκέψεις στη ΛΕΦΙΚ


conb

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  832
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  197
  • Content Count:  4141
  • Reputation:   15799
  • Achievement Points:  4141
  • Days Won:  12
  • With Us For:  6308 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Τζίφραέχειήδημπει-τοβιβλίοτοέχειηΛέναgorammit:p

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28474
  • Reputation:   190091
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 weeks later...

  • Member ID:  7341
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  1379
  • Reputation:   6443
  • Achievement Points:  1379
  • Days Won:  5
  • With Us For:  5638 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Ημουν εκεί την περασμένη βδομάδα και πραγματικά πρέπει να πω πως σας ζηλεύω που έχετε τη δυνατότητα να απολαμβάνετε τακτικά αυτή την φανταστική ατμόσφαιρα! Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα τόσους καινούργιους φίλους, κρίμα που δεν υπήρχε χρόνος να γνωριστούμε καλύτερα.

Αλήθεια συνειδητοποιείτε πόσο σπάνιο και πολύτιμο πράγμα είναι, ειδικά στις μέρες που ζούμε, ένας χώρος όπου οι πάντες συνυπάρχουν αρμονίκα, συνδιαλέγονται, επικοινωνούν ελεύθερα... τι να πω, μπράβο σε όλους (μας).

Δεν θέλω να αναφέρω ξεχωριστά όσους γνώρισα από φόβο μην ξεχάσω κανένα, θα κάνω μόνο μια εξαίρεση για τον κύριο Τρύφωνα γιατί αποτελεί ζωντανή πηγή έμπνευσης κα ελπίδας ότι ίσως, αν είμαστε πολύ τυχεροί, θα ωριμάσουμε και μεις κάποτε τόσο όμορφα! :)

Και μη ξεχάσω...αδερφούλα :kisses:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28474
  • Reputation:   190091
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

ρε πες την αλήθεια! Πούλησες σταρηλίκι και γι'αυτό γούσταρες! Που μου θρονιάστηκες στην πολυθρόνα, πέταξες από πάνω και την ταμπέλα "ενθάδε υπογραφές" και περίμενες τους φαν!

 

.

.

.

.

.

:P

.

.

.

 

 

 

ηθικό δίδαγμα: στην επόμενη σου επίσκεψη, κράτα και μια γκλίτσα για να βαράς τους μυστήριους. είμαστε πολλοί :D

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 months later...

  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14922
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4989 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Έχουν περάσει περίπου 2 χρόνια από την πρώτη μου επίσκεψη στη Λέσχη .. πλέον εδώ και κάμποσο καιρό κάνω και βάρδιες αλλά δεν έχω σταματήσει να νιώθω σαν επισκέπτης....τι εννοώ?...πως να το πω?

Λοιπόν... μπορεί να βρίσκομαι μια φορά την εβδομάδα στην Λέσχη σαν υπεύθυνος (και καλά τώρα) στο να ανοίγω την πόρτα να κάθομαι εκεί για 4 ώρες ίσως και παραπάνω και φεύγοντας να μη ξεχάσω μεταξύ άλλων να κλειδώσω .. μέχρι εκεί αυτή είναι η τυπική πλευρά του θέματος αλλά η ουσία είναι ότι κάνω μια βόλτα να επισκεφθώ ένα αγαπημένο χώρο και παράλληλα να συναντώ κάθε φορά κάθε λογής ανθρώπων, είτε από το φόρουμ είτε περαστικούς που περνάνε απλά από περιέργεια και κάθονται, είτε μέλη είτε δημιουργούς κόμικ που όλοι αυτοί επίσης επισκέπτονται τη Λέσχη μια και είναι ένας χώρος συνάντησης, όχι μόνο για να διαβάσεις και να ανταλλάξεις απόψεις για τα κόμικς αλλά και να αναπτύξεις μια γενική κουβέντα, στη τελική να κάνεις παρέα με άτομα που έχουν ένα κοινό ενδιαφέρoν με σένα!

Έχω καταλήξει ότι η Λέσχη είναι από μόνη της μια οντότητα που το μόνο που χρειάζεται είναι άτομα να την επισκέπτονται γιατί τα άτομα αυτά είναι που της δίνουν μια φιλόξενη ατμόσφαιρα, κάνοντας όποιον την επισκέπτεται να νιώθει οικεία και να μπορεί να χαλαρώνει και να περνάει ευχάριστα το απόγευμα του... πράγμα που απολαμβάνω εδώ και 2 χρόνια περίπου που επισκέπτομαι τη Λέσχη και θα συνεχίσω να ευχαριστιέμαι για πάρα πολλά ακόμα !

Είναι αρκετά αυτά που έχω αποκομίσει από τη Λέσχη πάντα θετικά αλλά δεν θέλω να μακρηγορώ και να βαρεθείτε στα μισά οπότε, περάστε μια βόλτα να τα πούμε και από κοντά ή ακόμα καλύτερα ας πει και κάποιος άλλος το πως περνάει και τι νιώθει κάθε φορά που έρχεται στη Λέσχη και ας κανονίσουμε μια μέρα επίσκεψης!

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28693
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4805 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

εγω για τη λεσχη μονο καλα λογια εχω να πω!καθε φορα ερχομαι για καποια δουλεια (να δωσω ή να παρω κομικ) και καθε φορα φευγω πολυ πιο μετα απ' ότι εχω "προγραμματισει" (αν δεν εχω καποια υποχρεωση φευγω στο κλεισιμο,αλλιως στηνω αυτους που περιμενουν :P)

Την πρωτη φορα ημουν αρκετα σφιγμενος αλλα μεσα σε λιγη μονο ωρα καταλαβαινεις το κλιμα που επικρατεις και εισαι σαν το σπιτι σου (μονο που δεν εχω τοσα κομικ σπιτι μου :P)

Το καλο με τη λεσχη ειναι οτι ειναι προεκταση του φορουμ,πας εκει και γνωριζεις ολα αυτα τα ατομα που τοσο καιρο μιλατε μεσω του υπολογιστη,πειραζεστε,κοροιδευετε κλπ και μετα οταν γυρνας παλι στον υπολογιστη ολο το φορουμ αλλαζει,γτ πλεον δε μιλας με καποιο nickname αλλα με το ατομο που πριν λιγο μιλαγες στη λεσχη (και ισως μιλαγες για κατι αλλο περα απο κομικς,εκδοτικες κλπ κλπ)

Οσοι ειναι στην Αθηνα ή κατεβουν (ή ανεβουν :P) πρεπει οπωσδηποτε να περασουν μια βολτα (χωρις ντροπες :)),αξιζει απειρα

Καλυτερη στιγμη λεσχης μεχρι στιγμης: η ιστορια που ακουσα απο τον ΚΟΙΟΤΕ (Χρηστο) σχετικα με τα αποτελεσματα ενος διαγωνισμου που ειχαν δημοσιευτει σε ενα παλιο Μικυ Μαους :respect::)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

΄Ετσι είναι παιδιά. Φόρουμ και Λέσχη είναι συγκοινωνούντα δοχεία. Εγώ, από τα μέσα τού Σεπτέμβρη μέχρι το τέλος Ιουνίου, αν δεν πάρω την εβδομαδιαία δόση μου στην Αγίας Ειρήνης, αρχίζω να αισθάνομαι συμπτώματα στέρησης.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4305
  • Reputation:   34109
  • Achievement Points:  4429
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Παρασκευή μεσημέρι ,28/9 ημουν στην δουλειά και χτυπάει το τηλέφωνο. Τελικά ο Τρύφων θα πήγαινε το απόγευμα στην λέσχη για να πάρει ένα ημερολόγιο που του είχε άφησει ο Γιώργος (Valtasar) Την πρώτη φορά άμα πας με εναν φίλο είναι πιο εύκολα. 6 και 15 το απόγευμα. Όδος Αθηνάς, Μοναστηράκι. Συνάντηση με τον Τρύφων και ολιγόλεπτο περπάτημα προς το Κόκκινο Κτήριο της Αγίας Ειρήνης 5.

 

Ανεβαίνωντας την σκάλα το πρώτο που παρατηρείς είναι ένας τοίχος τίγκα στο έξωφυλλο. Η καλύτερη ταπετσαρία που έχω δει ποτέ! Γυρνάω το βλέμμα μου δέξια. Μερικά τετράγωνα τραπέζια με καρέκλες σκηνοθέτη. Στον τοίχο από πίσω τους ξύλινες βιβλιοθήκες βιτρίνες γεμάτες με μία τεράαστια ποικιλία σε περιοδικά και διάφορα βιβλία με τους αγαπημένους μας ήρωες. Το ενδιαφέρον μου τράβηξε πιο πολύ η βιβλιοθήκη με τις εκδόσεις Disney τέρμα δεξιά. Αδυναμίες βλέπεις...

 

Στην υποδοχή ο ευγενικότατος ,όπως φάνηκε στην πορεία, ConB που είχε την ευγενή καλοσύνη να με ξεναγήσει και στον δεύτερο όροφο που γίνονται οι διάφορες παρουσιάσεις. Αφού καθήσαμε με τον Τρύφων συζητήσαμε οι τρεις μας για διάφορα θέματα ενώ παράλληλα σκάλιζα την αγαπημένη μου βιβλιοθήκη. Ούτε που κατάλαβα πότε πέρασαν τρεις ώρες...

 

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συνέβαλαν με το οπιοδήποτε τρόπο για να φτιαχτεί το GC (Forum και λέσχη). Ο χώρος της λέσχης είναι άψογος. Όμορφα διακοσμήμενος και με τεράστιο υλικό για να περάσεις ευχάριστα ώρες ολόκληρες. Μα αυτό που είναι πιο σημαντικό για μένα: Να γνώρισεις ανθρώπους και να ανταλλάξετε απόψεις για τα κοινά ενδιαφέροντά σας και για ,παντός επιστητού, θέματα.

 

Αυτό που κατάλαβα στα σίγουρα είναι ότι ο χώρος φτιάχτηκε με μεράκι μα και με πολύ αγάπη από ανθρώπους που γνωρίζουν το αντικείμενο και θέλουν να μεταλαμπαδεύσουν τις γνώσεις τους και σε άλλους. Αλλά και να μάθουν και οι ίδιοι καινούρια πράγματα. Διότι σην ζωή είμαστε εσαεί και μαθητές και δάσκαλοι. Η γνώση είναι για να μοιράζεται...

 

Θα τα λέμε εκεί λοιπόν ώστε να εχω την ευχαρίστηση να κάνω πολλούς νέους φίλους!!! (Χώρια που εκρεμεί και η εγγραφή μου...).

Επεξεργασία από Pashalis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Δεν θέλω να αναφέρω ξεχωριστά όσους γνώρισα από φόβο μην ξεχάσω κανένα, θα κάνω μόνο μια εξαίρεση για τον κύριο Τρύφωνα γιατί αποτελεί ζωντανή πηγή έμπνευσης κα ελπίδας ότι ίσως, αν είμαστε πολύ τυχεροί, θα ωριμάσουμε και μεις κάποτε τόσο όμορφα! :)

 

 

Σ' ευχαριστώ, αν και με καθυστέρηση 6 μηνών, αφού τώρα είδα το ποστ σου, φίλε Δημήτρη για τα καλά σου λόγια. Κι εγώ γνώρισα από κοντά ένα φίλο, γεμάτο ζωντάνια κι με πολλά ενδιαφέροντα, που θα τον βοηθήσουν να παραμείνει "αεί παις" όπως προσπαθώ να είμαι κι εγώ. Να ζήσει το Ρέθεμνος!

 

Παρασκευή μεσημέρι ,28/9 ημουν στην δουλειά και χτυπάει το τηλέφωνο. Τελικά ο Τρύφων θα πήγαινε το απόγευμα στην λέσχη για να πάρει ένα ημερολόγιο που του είχε άφησει ο Γιώργος (Valtasar) Την πρώτη φορά άμα πας με εναν φίλο είναι πιο εύκολα. 6 και 15 το απόγευμα. Όδος Αθηνάς, Μοναστηράκι. Συνάντηση με τον Τρύφων και ολιγόλεπτο περπάτημα προς το Κόκκινο Κτήριο της Αγίας Ειρήνης 5.

 

Ανεβαίνωντας την σκάλα το πρώτο που παρατηρείς είναι ένας τοίχος τίγκα στο έξωφυλλο. Η καλύτερη ταπετσαρία που έχω δει ποτέ! Γυρνάω το βλέμμα μου δέξια. Μερικά τετράγωνα τραπέζια με καρέκλες σκηνοθέτη. Στον τοίχο από πίσω τους ξύλινες βιβλιοθήκες βιτρίνες γεμάτες με μία τεράαστια ποικιλία σε περιοδικά και διάφορα βιβλία με τους αγαπημένους μας ήρωες. Το ενδιαφέρον μου τράβηξε πιο πολύ η βιβλιοθήκη με τις εκδόσεις Disney τέρμα δεξιά. Αδυναμίες βλέπεις...

 

Στην υποδοχή ο ευγενικότατος ,όπως φάνηκε στην πορεία, ConB που είχε την ευγενή καλοσύνη να με ξεναγήσει και στον δεύτερο όροφο που γίνονται οι διάφορες παρουσιάσεις. Αφού καθήσαμε με τον Τρύφων συζητήσαμε οι τρεις μας για διάφορα θέματα ενώ παράλληλα σκάλιζα την αγαπημένη μου βιβλιοθήκη. Ούτε που κατάλαβα πότε πέρασαν τρεις ώρες...

 

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συνέβαλαν με το οπιοδήποτε τρόπο για να φτιαχτεί το GC (Forum και λέσχη). Ο χώρος της λέσχης είναι άψογος. Όμορφα διακοσμήμενος και με τεράστιο υλικό για να περάσεις ευχάριστα ώρες ολόκληρες. Μα αυτό που είναι πιο σημαντικό για μένα: Να γνώρισεις ανθρώπους και να ανταλλάξετε απόψεις για τα κοινά ενδιαφέροντά σας και για ,παντός επιστητού, θέματα.

 

Αυτό που κατάλαβα στα σίγουρα είναι ότι ο χώρος φτιάχτηκε με μεράκι μα και με πολύ αγάπη από ανθρώπους που γνωρίζουν το αντικείμενο και θέλουν να μεταλαμπαδεύσουν τις γνώσεις τους και σε άλλους. Αλλά και να μάθουν και οι ίδιοι καινούρια πράγματα. Διότι σην ζωή είμαστε εσαεί και μαθητές και δάσκαλοι. Η γνώση είναι για να μοιράζεται...

 

Θα τα λέμε εκεί λοιπόν ώστε να εχω την ευχαρίστηση να κάνω πολλούς νέους φίλους!!! (Χώρια που εκρεμεί και η εγγραφή μου...).

 

Χαίρομαι που συνέβαλα ώστε ένας αξιόλογος νέος κομικσόφιλος να γνωρίσει το φόρουμ και την Λέσχη. Πιστεύω πως έχει πολλά να ωφεληθεί από αυτήν την επαφή, αλλά και να προσφέρει και στους δυο αυτούς χώρους.

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  25899
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  970
  • Reputation:   5987
  • Achievement Points:  970
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4222 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Σήμερα επισκέφτηκα για πρώτη φορά τη λέσχη. Θα το περιγράψω όσο πιο απλά μπορώ.

 

Έμεινα άφωνος από ευχάριστη έκλπηξη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120974
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κι εγώ...! :D

 

:congrats:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Σήμερα επισκέφτηκα για πρώτη φορά τη λέσχη. Θα το περιγράψω όσο πιο απλά μπορώ.

 

Έμεινα άφωνος από ευχάριστη έκλπηξη.

 

Συμφωνώ και εύχομαι να αρχίσεις να συχνάζεις.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Χτες συνόδευσα στην πρώτη επίσκεψή της στη Λέσχη την αγαπητή νεαρή φίλη μας Χριστίνα, aka Strativarious, με την οποία είχαμε επικοινωνήσει πολλές φορές μέσα από το φόρουμ τα δύο τελευταία χρόνια αλλά δεν είχαμε γνωριστεί προσωπικά. Το προγραμματίσαμε λοιπόν και αφού καθίσαμε λίγο παρέα στο art bar poems and crimes περιμένοντας το κάπως καθυστερημένο -λόγω κρυολογήματος DJO- άνοιγμα τού τόσο οικείου και προσφιλούς σ' εμένα χώρου, ανεβήκαμε τα σκαλιά και συναντήσαμε τον οικοδεσπότη Ορέστη, τον Pashalis και τον Ιάσονα. Δυστυχώς, ανειλημμένη υποχρέωση να φύγω για το Ναύπλιο για να "αποχαιρετίσω" αγαπημένο και πολύ νεότερο από μένα φίλο, που έφυγε ξαφνικά από τη ζωή, μου στέρησε τη χαρά τής παρέας τόσο τής Χριστίνας όσο και τών άλλων τριών ξεχωριστών φίλων. ΄Ομως η εικόνα που σχημάτισα τη λίγη ώρα που έμεινα εκεί, είναι ότι ο χώρος, το περιβάλλον και η παρέα άρεσαν πολύ στην φίλη μας, η οποία έμεινε και σίγουρα ξεναγήθηκε από τον Ορέστη και τα άλλα παιδιά με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και είμαι βέβαιος ότι θα μάς έρχεται συχνά στο μέλλον.

 

Ακόμη, στη Λέσχη, με περίμενε ένα δωράκι τής αγαπημένης μου imac: H μπομπονιέρα από τη βάφτιση τού μικρού αναδεξιμιού της που είναι ένα υπέροχο καδράκι με χρωματιστές εικόνες τού Μίκυ στο πλαίσιο, το οποίο χρησιμοποίησα ήδη, τοποθετώντας μια φωτογραφία τής Νεφέλης. :thanks: Μαράκι μου.

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13626
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  256
  • Content Count:  1846
  • Reputation:   22771
  • Achievement Points:  1847
  • Days Won:  16
  • With Us For:  4896 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλησπέρα.

Με πρόλαβε ο Τρύφωνας για την πρώτη μου επίσκεψη, οπότε δε χρειάζεται να περιγράψω τα «διαδικαστικά». Είναι ακριβώς όπως τα λέει. Επίσης, ήταν πολύ ευγενικό εκ μέρους του να έρθει κι εκείνος στη Λέσχη και τον ευχαριστώ.

 

Λοιπόν,...

 

Η Λέσχη είναι υπέροχη! Το περιβάλλον ήταν ζεστό και φιλικό. Τα παιδιά με υποδέχθηκαν με τον καλυτερο τρόπο. Ο Ορέστης με ξενάγησε (-καταπληκτική ξενάγηση, thanks DJO-) και μάλιστα πήγαμε στον πάνω όροφο όπου είδα και την καταπληκτική έκθεση φωτογραφίας!

 

Έχω μείνει άφωνη με τη ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ! Δεν το περίμενα.. τόσα καλούδια!!! Ένας επίγειος ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!!

Είμαι πολύ χαρούμενη που πήγα και που γνώρισα από κοντά καποιους από εδω.

 

Ενα έχω να πω: I 'll be back!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4305
  • Reputation:   34109
  • Achievement Points:  4429
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Είμαι σε απόγνωση... Δυστηχώς με βολεύει να πηγαίνω στην λέσχη μόνο πρωινά Σαββάτου. Αρκετοί εδω μέσα ξέρετε ποιός κάνει βάρδια Σάββατο πρωί. Όσοι δε ξέρετε είστε Γκαστόνε το λιγότερο. Από την μία χαίρομαι που κάποιοι από εδώ μέσα έχετε άγνοια για ποιον μιλάω... Από την άλλη όμως λυπάμαι την Μαμά Πατρίδα...

 

Μαμά πατρίδα το σκέφτηκες καλά? Προλαβαίνεις να αλλάξεις γνώμη!!!

 

Το μόνο που με στεναχώρει είναι ότι δε με βολεύει άλλες μέρες ώστε να έχω την ευτυχία να γνωρίσω περίσσότερους συνκομιξόφιλους!!! Αλλά από την μία η απόσταση από την άλλη η εργασία, το καθιστά πρακτικώς αδύνατον...

 

Χαίρομαι που ξαναείδα από κοντά τον Ο και τον γλύκητατο αδερφό του. Τρύφων μου κρίμα που δε μπορέσαμε να πουμε περισσότερα... Φίλτατη Strativarious χάρηκα πολύ για την γνωριμία...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120974
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μαμά πατρίδα το σκέφτηκες καλά? Προλαβαίνεις να αλλάξεις γνώμη!!!

 

Με κεφαλαίο Ξι! :best::P

 

Ενα έχω να πω: I 'll be back!!!

 

I saw that...! post-556-0-68273800-1353949894_thumb.jpg

 

 

:party::party4::dimis3:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45736
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6169 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Ποιος επιστρατεύεται;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4384 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Πρόκειται να επισκευτώ την Λέσχη αυτά τα Χριστούγεννα...μόλο που δεν υπόσχομαι τίποτα :thinking::beer5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28474
  • Reputation:   190091
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Ποιος επιστρατεύεται;

 

το θείο βρέφος :giati:

 

δενμαςέφτανανοιεφιάλτεςμετηκρισητωραθαεχουμεκαιεφιαλτεςγιατοποιοςφυλαειτασυνορα..... :giati:

 

:cheers5::giati:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4305
  • Reputation:   34109
  • Achievement Points:  4429
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

το θείο βρέφος :giati:

 

δενμαςέφτανανοιεφιάλτεςμετηκρισητωραθαεχουμεκαιεφιαλτεςγιατοποιοςφυλαειτασυνορα..... :giati:

 

:cheers5::giati:

 

:lmao: :lmao: :lmao:

Επεξεργασία από Pashalis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4384 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Και σαν να μην έφτανε αυτό,τι λέγανε ο nquees και ο DJO πίσω από την πλάτη μου;

Alejandro Foyn: Πάω να την κοπανήσω και εγώ παιδιά για να συνεχίσω το κόμικ!

DJΟ: Να την κοπανισεις???Ποια?Εγκληματια! :crying:

-Ελεγαν και κατι αλλα που δεν τα θυμαμαι τωρα :P -

DJO:Φουσκομενο κομικσοπροστιμο,ενω οταν ερθει Λεσχη θα πλυνει και τα 3 πατωματα.Και την πισω αυλη που πεταμε τα τευχη καταστασης μηδεν και τα τρωνε μεταλλαγμενα ψαρακια

 

....Λεω να το ξανασκεφτω αν θα ερθω τελικα :thinking::P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120974
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ναι αλλά ξέρω που μένεις. Και θα σου στείλω εκεί τα μεταλλαγμένα ψαράκια... :D

 

:mafia:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85704
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4204 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Σήμερα το απόγευμα κατάφερα επιτέλους να επισκεφτώ τη ΛΕΦΙΚ. :blob3:

Οι εντυπώσεις είναι κατι παραπάνω από θετικές !!!

Πολύ όμορφος ,φιλόξενος χώρος :coffee: και κυρίως πολύ ζεστοί και ενδιαφέροντες άνθρωποι :respect:

 

Ειχα τη χαρά να κάνω μια πολύ ενδιαφέρουσα κουβέντα με τον Valtasar και την Ολια και πραγματικά δεν κατάλαβα πως πέρασε ένα τρίωρο εκεί μέσα.

 

Απειρα και πολύ ενδιαφέροντα κόμιξ για διάβασμα αλλά και για αγορές (δεν μπόρεσα να αντισταθώ στις νέες παραλαβές Κόρτο Μαλτέζε). :Book:

 

Πολλά μπράβο σε όλους όσους ασχολείστε με την ΛΕΦΙΚ για οτι έχετε καταφέρει να φτιάξετε.. :respect: :respect: :respect::clap2:

 

Σίγουρα αξίζει όσοι μένετε Αθήνα να την επισκεφτείτε . :spidey_yeah_that:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13835
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  170
  • Reputation:   1850
  • Achievement Points:  171
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4861 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Σήμερα έφερα άλλα 5 άτομα στη λέσχη (Valt knows) και έμειναν άφωνοι και άφωνες όλοι και όλες! Σίγουρα θα ξαναέρθουν, από ότι είπαν! ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

΄Αντε, να πληθαίνουμε!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3299
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  535
  • Reputation:   5347
  • Achievement Points:  535
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6094 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Χθες πηγαίνοντας στη λέσχη γράφτηκα και μέλος της. Από ότι βλέπω μπήκε και κάτω από τα posts μου. Μπράβο στα παιδιά για ότι κάνουν τόσα χρόνια!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76868
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5862 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:beer6: νέο μέλος! (εγώ τον έγραψα - κράτησα τα στοιχεια δηλαδή! :P) :dance3:
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3299
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  535
  • Reputation:   5347
  • Achievement Points:  535
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6094 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Ιδιαίτερη η συμβολή της Λένας. Αφού μου έκανε καφέ, σοκολάτα, τσάι, σάντουιτς, μου έκανε αέρα με βεντάλια κτλ, όταν είδε ότι ακόμη δεν υπέκυπτα χρησιμοποίησε ένα σουγιά που είχε μαζί της. Τελικά πείστηκα με τα επιχειρήματά της για το πόσο σημαντικό είναι να είμαι μέλος της λέσχης αυτής. :beersanta:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120974
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ NEAR MINT KABUKI σουγιά;;;;;;

 

Αυτό είναι η ύψιστη τιμή! :giati:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28474
  • Reputation:   190091
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

σιγά μην είναι near mint.......

 

θα εξηγούσα, αλλά επειδή ακριβώς ξέρω γιατί δεν είναι near mint, άστο καλύτερα :)

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.